مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

نکات مهم طراحی سایت؛ ۲۷ نکته کاربردی برای بهبود تجربه کاربری


طراحی سایت از یک‌سری اصول استاندارد پیروی می‌نماید طراحی سایت اختصاصی  که رعایت آن موجب افزایش عملکرد تارنما در رابطه با یوزرها مجازی می شود. در‌این نوشته‌ی‌علمی شمارا با نکات اصلی ساخت سایت و پباده سازی پورتال آشنا خوا‌هیم کرد.

تعداد بازدیدکنندگان هر اینترنت‌تارنما به راحتی قابل مشاهده میباشد و هر بازاریاب میداند که چه مقدار ترافیک اخذ می‌نماید. ولی آنچه بعداز آن رخداد می‌ افتد به وضوح آشکار وجود ندارد.

به همین عامل نکات ساخت وب سایت دشوار میباشد و زیر تاثیر دست اندرکاران متعددی جای‌دارد. حتی بعداز انجام دادن 1000 پروژه چیره اینترنت برای ما مشقت بار میباشد که بدانیم چه چیزی به شایسته ترین وجه عمل می‌نماید.

درین نوشته ی علمی ۲۷ نکته ساخت وب سایت برای شما آورده شده‌است. اکثری از این نکات طی پژوهش ها صورت گرفته میباشد و قادر است برای طراحان تازه کار و شغل ها کوچک و عظیم کارآمد باشد.

دکوراسیون ساختاری اینترنت‌وب سایت
اینترنت‌وب سایت درواقع مشتمل بر دو چیز میباشد، پیاله و محتوا.

کاسه اینترنت‌وبسایت نیز مشتمل بر دو چیز میباشد: ساختار و مدل.

در آغاز با ساختار استارت می کنیم که نکات آن در رابطه دکوراسیون برگه میباشد.

پیشنهاد اینترنت راز: تکنیک‌های ساخت وب سایت

۱.اهرم سلسله مراتبی بصری


هر شیت دارنده سلسله مراتب بصری میباشد. در حالتی‌که با معنی این عبارت آشنا نیستید ما تعریف‌و‌تمجید آن را در اینجا برای شما آورده‌ایم:

طراحان اینترنت از سلسله مراتب بصری به کار گیری می‌نمایند تا دقت بازدیدکنندگان را به سوی موادتشکیل دهنده اساسی هدایت نمایند. طرح اینترنت دربرگیرنده وضعیت (بالا و تحت کاغذ)، اندازه‌ها (پهناور یا این که کوچک)، تصاویر (کلیپ، تصاویر، نمادها) و کنتراست (رنگ و فضای سپید) میباشد.

۲.به کار گیری از یک تیتر توصیفی و کلیدی در ورقه مهم


تیتر در بالای شیت اساسی جای‌دارد و قادر است توصیفی یا این که غیرتوصیفی باشد. در شکل توصیفی نبودن بازدیدکننده ممکن میباشد نتواند به اولی پرسش خویش یعنی «آیا اینجانب در مکان مطلوب هستم؟» جواب دهد. همینطور تیتر توصیفی برای به کارگیری از واژه و کلمه کلیدی غرض و نشان دادن رابطه میباشد. اکثری از بازاریابان یک تیتر زیرکانه یا این که غیر قابل درک می‌نویسند. ولی پر‌نور و روشن بودن تیتر یک شیوه هوشمندانه‌خیس میباشد. بهتر میباشد به مکان تایپ کردن یک تیتر جذاب ولی غیر قابل فهم یک تیتر توصیفی بنویسید.

۳.فراخوانی برای مبادرت را در بالای ورقه قرار ندهید


بازدیدکنندگان ممکن میباشد وقت بیشتری را در ورقه اینترنت‌وبسایت شما بگذرانند ولی این بدان مضمون‌ وجود ندارد که مهیا مبادرت و یا این که خرید میباشند. فراخوانی برای مبادرت معمولا در تحت شیت انجام می گردد.

طی یک تحقیق که 25 میلیون بازدیدکننده را گزینه تجزیه و بررسی قرار اعطا کرد دریافتیم که بیشتر تضارب‌ها در ذیل برگه حادثه می‌ افتد. صرفا چرا که محتوای مو جود در بالای کاغذ قابل مشاهده میباشد لزوما به‌این مفهوم وجود ندارد که موثرترین جای برای فراخوانی کاربر میباشد.

۴.یک برگه طولانی بسازید که به مجموع سوال ها بازدیدکنندگان جواب دهید
پیکسل‌های بیشتر یعنی فضای بیشتر برای جواب به سوال های، پرداختن به اعتراضات و اضافه کردن شواهد حمایتی. در‌صورتی‌که بازدیدکننده پاسخی برای یک پرسش اصلی پیدا نکند به راحتی تا ذیل برگه جنبش می‌نماید و هنگامی که راضی شد تلاوت را متوقف می‌نماید.

۵.اکران یک چیز در یک مقطع معلوم


چیزی که معمولا بیشتر مشتریان در هنگام آغاز پروژه طراحی وب سایت به ما میگویند معمولا این پاراگراف میباشد: «اینجانب یک پباده سازی پاک و امروزی را دوست دارم.». بازدیدکنندگان فضای آشفته را دوست ندارند. درواقع آنها فضای سپید را دوست ندارند بلکه پیچیدگی بصری نادر را دوست دارا‌هستند.

در سال 2012 گوگل تصمیم گرفت که بداند چه اینترنت‌وب سایت‌هایی از نگاه بازدیدکنندگان خوشگل میباشند. طراحی سایت اختصاصی این یک مطالعه درمورد آسانی با یک اسم بسیار پیچیده بود: «نقش پیچیدگی بصری و مثال‌سازی اول درمورد برداشت اولیه از اینترنت‌تارنما‌ها: عملکرد در سمت شعور احکام زیبایی‌شناسی».

آنها در‌این تحقیق دریافتند که طرح‌های پیچیده معدود‌خیس تحت عنوان زیبایی شعور میشوند.

۶.طرح‌بندی استاندارد به کارگیری نمائید


به عبارتی تحقیق گوگل نشان بخشید که مثال اول بالای برگه نیز با زیبایی ادراک گردیده رابطه دارااست. به عبارت دیگر از طرح‌های خیره کننده و غریب در اولِ برگه به کارگیری نشده و اینترنت‌سایتی که از استانداردها پیروی نموده است بیشتر موردپسند قرار گرفته میباشد.

وبسایت‌هایی که تحت عنوان زیباترین وبسایت‌ها محسوب میگردند دارنده مثال‌های نخستین بالا و همینطور پیچیدگی بصری نادر میباشند که هر دو این مورد ها معمولی و منزه فعالیت گردیده‌اند.

این بسیار خوب میباشد که شما مارک خویش را متمایز فرمایید ولی درمورد دکوراسیون وبسایت بهتر میباشد که بی آلایش کار فرمائید.

۷.از فضای کاذب انتهای برگه بپرهیزید
اینترنت‌وب سایت‌های امروزی بازاریابی به ویژه صفحه ها فروش اکثر وقت ها با بلوک شیت ساخته می گردند. این بلوک‌ها ستون‌هایی از محتوا می باشند که اکثر وقت ها با یک تصویر هم راستا و متن در طرف دیگر در یک ردیف واحد جریان مییابند.

در اینجا یک تصویر از ورقه خدمت عادی در اینترنت‌وبسایت ساخت‌و‌ساز سرب آورده شده‌است. همان طور که در نمودار نشان داده شده‌است پاورقی از رنگ پس‌مورد تیره‌تری شامل است، به این ترتیب بخش اعظمی از تارنما‌ها این عمل را انجام می دهند.

۸.از طرح کشویی یا این که چرخان پرهیز کنید
این طرح‌ها سال ها دوست داستنی بودند و مشتریان آنان‌را دوست دارا‌هستند. ولی مشکلی که وجود داراست این میباشد که بازدیدکنندگان ممکن میباشد صرفا او‌لین اسلایدها را ببینند. مطالعات متعددی انجام یافته که به همین سود رسیده‌اند و دریافته‌اند در‌این نوع طرح‌ها اسلایدهای بعدی نادر‌خیس چشم میشوند و تماس یا این که مبادرت به کلیک کرد برروی این اسلایدها حدودا بعید میباشد.

 

 

 

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ دی ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۱:۰۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت شرکتی چیست؟


اهمیت طراحی وب برای شرکت های
در‌صورتی‌که مخاطبین شما در اولی تجربه خویش متوجه خلاقیت و همت در طراحی سایت اختصاصی  شما شوند، تصویری که از مارک کمپانی در ذهن شان ساخته می گردد از به عبارتی در آغاز ایده آل خواهد بود. این پیروزی در برندینگ آنلاین کمپانی، فقط با پباده سازی ماهر تارنما شرکتی قابلیت پذیر میباشد.

امروزه با توسعه و گسترش حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی، لزوم حضور و عمل موسسات در وب نیز بیشتراز پیش ارتقا یافته میباشد. این حضور در گام نخستین مستلزم داشتن یک وبسایت شرکتی خوب با تجهیزات و کیفیت مطلوب میباشد. ساخت وب سایت شرکتی برای برندها همچون داشتن منزل یا این که پایگاهی در وب میباشد که از روش آن می‌توانند تولیدات و سرویس ها‌شان را مستقیم به مشتریان خویش معرفی کرده و ارتباطی دو سویه با آنها برقرار کنند.

ساخت وب سایت شرکتی ماهر دیدنی با رویه دیجیتال مارکتینگ و رعایت اصول بهینه سازی ، مهمترین گام در برندسازی آنلاین برای شرکتها هست . یک وبسایت خوب ویترین کمپانی در فضای وب میباشد، ویترینی که عموم به واسطه آن نسبت به سطح کلاس کاری و توان کمپانی شما قضاوت می نمایند. امروزه هجرت مشتری اینگونه میباشد:

در آغاز اسم مارک را تنها شنیده اند.
آنگاه اسم آن کمپانی را در وب کاوش می نمایند.
از فی مابین وبسایت هایی که گوگل معرفی کرده وارد وب سایت کمپانی مدنظر می‌شوند
پباده سازی یک وب سایت ماهر یا این که شبکه‌های‌اجتماعی؟
حضور در شبکه‌های‌مردمی عموما ابزاری کمکی در سوی معرفی و بازاریابی تولید ها کمپانی و بهبود تعامل با مخاطبان میباشد. لذا نمیتوان روی آن تحت عنوان نماینده مهم کمپانی در فضا ایننرنت اکانت کرد. با داشتن یک وب سایت شرکتی مطلوب می توانید همگی عمل های بازاریابی، اخذ برخورد از مشتریان، برندسازی دیجیتال، فروش و معرفی محصول ها و سرویس ها و… را در محیطی جامع و ماهر انجام دهید. شما در سایت قابلیت و امکان گسترش تجهیزات خویش را دارید و به راحتی می توانید مجموع جزئیات مد نظرتان را در رابطه کمپانی، به شکلی باصرفه و ظریف بیان کنید.

تجهیزات موردنیاز ساخت وب سایت شرکتی
پباده سازی وب سایت شرکتی دارنده مراحلی میباشد که سود قراردادن ماهر گروه ای از تجهیزات زیرساختی و بصری در کنار یکدیگر میباشد. این تجهیزات می بایست به شکلی هماهنگ و مطلوب با نیازهای یک تارنما شرکتی تعبیه خواهد شد. زیرساخت مطلوب یک تارنما منجربه سرعت لود بالا، قابلیت و امکان توسعه و گسترش، اکران درست وبسایت در گونه های دستگاه های متصل به وب و… می‌شود. رعایت استانداردها در پباده سازی و نرم‌افزار نویسی سایت شرکتی(UI)، موجب آماده شدن یک تجربه کاربری یا این که UX ایده آل می‌گردد. ایزی اینترنت فضای رقابتی دنیای مجازی را می شناسید، لذا وبسایتی هم خوانی بر اصول و تکنولوژی های روز پباده سازی میکند تا شمارا از رقبایتان متمایز سازد. امروزه مهم ترین اصل، ساخت سایت شرکتی با رعایت ضوابط seo است. سئوی ماهر وب سایت سبب ساز به کسب جایگاهی مطلوب در موتورهای کاوش می‌شود. به‌این شکل که تارنما کمپانی شما در مرتبه ای فراتر نسبت به رقبایتان به یوزرها نمایش داده می شود.

 

پباده سازی واکنشگرا (Responsive)
روشی میباشد که وب سایت یا این که صفحه های اینترنت نسبت به دستگاه مخاطب زیرا موبایل تلفن هوشمند،آی پد ، لب تاپ ، اشکال مانیتور کامپیوتر خانگی و تلویزیون ها برخورد نشان داده و خویش را بر مبنای اندازه شیت اکران، اکران میدهند.با اعتنا به اینکه ضریب نفوذ موبایل در جمهوری اسلامی ایران فعلا 115% میباشد . بنابر این استفاده کننده حروف و نوشته ها را در شیت اکران کوچک سوای زحمت و زوم کردن اسکرول چپ و راست براحتی می‌خواند .

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۲:۲۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

تفاوت سایت های ریسپانسیو و نسخه موبایل سایت


گوگل پباده سازی ریسپانسیو(برخورد گرا) را برای ساخت سایت سفارش می دهد چون طراحی سایت اختصاصی ریسپانسیو دارنده url و html یکسان می‌باشند و این امکان را دارا هستند که روی کلیه دستگاه ها(با سایزهای متفاوت شیت اکران) به صحت اکران داده شوند و عمل نمایند.

این قضیه منجر می‌گردد که گوگل بتواند ریلکس خیس و با صرفه خیس محتوای تارنما را علامت گذاری نماید، البته هنگامی که برای تلفن همراه سایتی مستقل پباده سازی کنیم، url و html تارنما منحصربه‌فرد گوشی با وب سایت پباده سازی گردیده برای کامپیوتر متعدد میباشد. به همین برهان گوگل برای ورژن های متفاوت یک تارنما یکسری توشه نظم دهی و علامت گذاری داده ها را انجام می دهد. این قضیه تأثیرات منفی در فرآیند مرتبه بندی گوگل دارااست.

یکی‌از عارضه ها دیگری که گوگل پباده سازی ریسپانسیو تارنما را توصیه می‌نماید این میباشد که همگی محتویات روی یک وبسایت و یک url قرار می گیرند و این مسئله منجر می‌گردد که یوزرها ریلکس‌خیس با وب سایت رابطه برقرار کرده و وب سایت را به اشتراک بگذارند.

به صورت نمونه حالتی را در لحاظ بگیرید که شما یک مطلبی را از روی یک وب سایت پباده سازی گردیده برای گوشی در چهره بوک با کسی به اشتراک می‌گذارید.

هم اکنون درصورتی که طرف دیگر با کامپیوتر چهره بوکش را محاسبه نماید، مقاله به اشتراک گذارده گردیده با به عبارتی فرمت پباده سازی گردیده برای تلفن همراه بار گذاری می گردد که‌این موضوع ابدا گزینه پسند یوزرها وجود ندارد.

امروزه تجربه کاربری (user experience) یک فاکتور خیلی اساسی در جایگاه بندی وب سایت شما در گوگل می باشد و به همین عامل پباده سازی ریسپانسیو تارنما روی بهینه سازی وب سایت تأثیر مثبت دارااست.

شاید این پست هم برایتان جذاب باشد : چطور دو سایت را با هم مقایسه کنیم ؟
اهمیت طراحی وب سایت برخورد گرا برای seo
طراحی وب ریسپانسیو از این جهت برای seo وبسایت دارای اهمیت میباشد که سبب ساز پوشش همگی یوزرها با دستگاه‌ها و مرورگرهای متعدد میگردد و این عمل سبب ارتقا ترافیک وبسایت می‌گردد و توان بهینه سازی وب سایت را ارتقاء میدهد. عامل این داعیه این میباشد که بر پایه ی آمارهایی که خویش گوگل در مشت اینترنت مستران قرار میدهد درصد بالایی از یوزرها وبسایت از روش گوشی به جستجوی اینترنتی میپردازند و به تارنما شما هدایت میشوند. ریسپانسیو بودن وب سایت شما نیاز استفاده کننده شماست، در شرایطی‌که شما پاسخگوی نیاز کاربرتان نباشید از رقبایتان عقب خواهیدماند.

همینطور مورد نیاز میباشد بدانید که گوگل وبسایت هایی را که کاربرپسند (user friendly) نیستند را جریمه می‌نماید. چون مخاطب پسند بودن و کیفیت بالای تجربه کاربری، یکی معیارهای اساسی گوگل برای امتیاز دهی به بهینه سازی وبسایت میباشد. بدین ترتیب در‌صورتی‌که که کسب مرتبه بالا و اکران بهتر در حاصل کاوش برای شما اساسی میباشد، بایستی نسبت به پباده سازی ریسپانسیو وبسایت خویش مبادرت نمائید.

چه گونه تارنما های ریسپانسیو را شناسایی کنیم ؟
برای تشخیص ریسپانسیو بودن یک وبسایت(در حالتی که که به تلفن همراه و تبلت دسترسی نداشتیم)، وب سایت متبوع را در لپ تاپ یا این که کامپیوتر گشوده نمائید و پهنا مرورگر را به آرامی معدود و زیاد فرمایید. در صورتی وب سایت ریسپانسیو باشد مشاهده میکنید که اندازه و دکورا سیون اجزاء آن مطابق با تغییر تحول پهنا برگه عوض شده و هیچ اسکرول افقی ظواهر نمیشود. البته در وب سایت های غیر ریسپانسیو چنین موضوعی رخداد نمی افتد و اسکرول افقی موردنیاز میباشد تا بتوان بخش های مخفی گردیده چپ و راست برگه را مرور کرد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۴:۱۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

انواع طراحی وب سایت

انواع طراحی وب سایت: سازگار در مقابل پاسخگو
شناخت نکات مثبت و منفی وب سایت های سازگار و پاسخگو به شما کمک می کند طراحی سایت اختصاصی تا مشخص کنید کدام سازنده وب سایت برای نیازهای طراحی وب سایت شما بهترین کار را خواهد کرد.

ممکن است به صورت آنلاین با مقالاتی روبرو شوید که در مورد مجموعه ای از سبکهای مختلف طراحی وب سایت (ثابت ، ثابت ، روان و غیره) صحبت می کنند. با این وجود ، در دنیای موبایل محور امروز ، فقط دو سبک وب سایت وجود دارد که می توان برای طراحی صحیح وب سایت از آنها استفاده کرد: انطباقی و پاسخگو.

وب سایت های سازگار
طراحی وب انطباقی از دو یا چند نسخه از یک وب سایت استفاده می کند که برای اندازه های خاص صفحه نمایش سفارشی شده اند. وب سایتهای سازگار را می توان بر اساس نحوه تشخیص سایز مورد نیاز برای نمایش به دو دسته اصلی تقسیم کرد:

1. بر اساس نوع دستگاه سازگار می شود

هنگامی که مرورگر شما به وب سایتی متصل می شود ، درخواست HTTP شامل فیلدی به نام "user-agent" می شود که سرور را در مورد نوع دستگاهی که می خواهد صفحه را مشاهده کند ، مطلع می کند. وب سایت تطبیقی ​​می داند که چه نسخه ای از سایت را بر اساس دستگاهی که قصد دستیابی به آن را دارد (مثلا دسک تاپ ، موبایل ، رایانه لوحی) نمایش دهد. اگر پنجره مرورگر را روی میز کار کوچک کنید ، مشکلات به وجود می آیند زیرا صفحه به جای کوچک شدن به اندازه جدید ، همچنان "نسخه دسک تاپ" را نشان می دهد.

2. بر اساس عرض مرورگر سازگار می شود

به جای استفاده از "عامل کاربر" ، وب سایت از کوئری های رسانه (ویژگی CSS که به یک صفحه وب امکان می دهد تا با اندازه های مختلف صفحه سازگار شود) و نقاط شکست (اندازه های مشخص عرض) برای جابجایی بین نسخه ها استفاده می کند. بنابراین به جای داشتن نسخه دسک تاپ ، تبلت و موبایل ، نسخه های 1080px ، 768px و 480px خواهید داشت. این قابلیت انعطاف پذیری بیشتری هنگام طراحی را فراهم می کند و با مشاهده سازگاری وب سایت شما بر اساس عرض صفحه ، تجربه مشاهده بهتری خواهید داشت.


(اعتبار تصویر: UX Alpaca)

طرفداران

ویرایش WYSIWYG (آنچه می بینید همان چیزی است که می گیرید)
طرح های سفارشی بدون کد سریعتر و آسان تر ساخته می شوند
سازگاری بین مرورگر و دستگاه متقابل
صفحات بارگیری سریع
منفی ها

وب سایت هایی که از "نوع دستگاه" استفاده می کنند ، هنگام مشاهده در پنجره مرورگر کوچکتر روی دسک تاپ ، ممکن است شکسته به نظر برسند
محدودیت در برخی از اثرات که فقط سایت های پاسخگو می توانند انجام دهند


وب سایت های پاسخگو
وب سایت های پاسخگو می توانند از طرح بندی های شبکه انعطاف پذیر استفاده کنند که بر اساس درصد هر عنصر در ظرف خود است: اگر یک عنصر (به عنوان مثال یک هدر) 25٪ از ظرف آن باشد ، بدون تغییر اندازه صفحه ، این عنصر در 25٪ باقی می ماند . وب سایت های پاسخگو همچنین می توانند از نقاط شکست برای ایجاد یک نگاه سفارشی در هر اندازه صفحه استفاده کنند ، اما بر خلاف سایت های سازگار که فقط هنگام برخورد با یک نقطه شکست سازگار می شوند ، وب سایت های پاسخگو به طور مداوم با توجه به اندازه صفحه تغییر می کنند.

 


(اعتبار تصویر: UX Alpaca)

طرفداران

صرف نظر از نوع دستگاه ، تجربه عالی در هر اندازه صفحه
سازندگان وب سایت های پاسخگو معمولاً سفت و سخت هستند که "شکستن" طراحی را دشوار می کند
تن از الگوهای موجود برای شروع از
منفی ها

برای اطمینان از کیفیت (هنگام شروع از ابتدا) به طراحی و آزمایش گسترده نیاز دارد
بدون دسترسی به کد ، طراحی های سفارشی می توانند چالش برانگیز باشند
توجه به این نکته مهم است که سازندگان وب سایت می توانند از دو ویژگی تطبیقی ​​و پاسخگویی برخوردار باشند. به عنوان مثال ، PageCloud اخیراً مجموعه ای از ویژگی ها را معرفی کرده است که به محتوای شما اجازه می دهد واکنش پذیر عمل کند حتی اگر وب سایت هنوز سازگار باشد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۹:۳۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

لندینگ پیج (Landing page) چیست؟

البته ساخت‌و‌ساز کاغذ شالوده چه کمکی به شما می‌نماید؟
به صورت کلی، موتورهای کاوش به سایت‌هایی که محتوایشان برحسب قضیه دسته بندی شده‌است، طراحی سایت اختصاصی  سکو بهتری تخصیص می دهند. براین اساس می توانید برای موضوعاتی مربوط به کسب و عمل و مشتریان خودتان سکو بهتری بگیرید.
درصورتی که عملکرد دارید برای تارنما خودتان برگه اساس ساخت‌و‌ساز فرمائید می توانید از این عصر‌های آموزشی به کارگیری نمائید.
لندینگ پیج (Landing page) چه می باشد؟صفحه های لندینگ که سنگ بنای مسیر تبدیل سنتی محسوب میشوند صفحاتی از وب سایت می‌باشند که برای تبدیل بازدیدکننده‌ها به لید پباده سازی گردیده اند. برخلاف شیت مبنا که در واقع برای نشر محتوا و جذب کاربر به فعالیت می‌رود صفحه ها لندینگ محتوای گرانبها وب سایت را در دست عده ای قرار میدهند که یک مبادرت خاص را انجام دهد. یک مثال از این صفحه ها را در‌این لینک و پیوند مشاهده می کنید.
صرف لحاظ از نوع محتوایی که ارائه گردد، مسیر تبدیل از روش برگه لندینگ به طور پایین میباشد:
بازدیدکننده از محتوای پیشنهادی باخبر میگردد.بعداز کلیک کردن روی یک لینک و پیوند، اطلاع رسانی یا این که دکمه مرتبط با یک فراخوان، بازدیدکننده به یک ورقه لندینگ هدایت می گردد.بازدیدکننده یک فرم را در کاغذ لندینگ لبریز می‌نماید.آن‌گاه بازدیدکننده به ورقه قدردانی و سپاس منتقل میشود و در آنجا می تواند محتوای پیشنهادی را دانلود کرده یا این که از روش آدرس اینترنتی برای وی ارسال میشود.احتمالاً شما هم متوجه گردیده اید که روند عمل زیاد می‌باشند؛ این یعنی زمان‌های متعددی در چنگ بازدیدکننده وجود دارااست تا کار متبوع بازاریاب را انجام ندهد. سئو محتوا میتواند به شما یاری دهد تا چارچوب توصیه خودتان را طوری تهیه و تنظیم فرمائید که به شایسته ترین صورت ممکن با حق تقدم‌های کاربر سازگار باشد و ایشان را به سمت انجام کار متبوع شما سوق دهد.
بازاریاب‌ها، فروشنده‌ها و نمایندگی‌های سرویس ها بر این باورند که طریق به کارگیری از فرم منسوخ گردیده و همت ابزارهای تبدیل نو مثل بات‌ها و نرم‌افزار‌های پیام رسان هم این داعیه را اثبات می‌نماید.
البته با این وجود نمی‌قدرت خاطرنشان کرد که تاثیر صفحه ها لندینگ تماماً از در بین رفته میباشد. اینجاست که ارتباط در بین صفحه های لندینگ و صفحه ها اساس وارد فعالیت میشود.
ساخت صفحه های مبنا‌ای که درجه نیکی برای مورد متبوع اخذ نمایند دوران می برد. همینطور ممکن میباشد انتخاب دیدنی ترین مورد برای مخاطبین و مفیدترین منابع از بینش آن ها فعالیت مشقت باشد. مطلقاً تمایلی ندارید که کوشش‌ها و منابع خودتان را صرف ایجاد محتوا و مرتبه به دست آوردن در منطقهای نمائید که تاثیری در ساخت‌و‌ساز ارتباط با مخاطبین و برد شما نداشته باشد.
این مقاله را هم بخوانید آیا تفاوت در میان UX و UI را در ساخت سایت میدانید؟


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۷:۳۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

استفاده از اوت لاین در سی اس اس


در واقع با به کار گیری از این خواص میتوانید به دور عنصر طراحی سایت اختصاصی متبوع خط بکشید (بیرون از محدوده border) تا پررنگ به لحاظ رسد.
به‌این زمینه دقت داشته باشید که خواص outline با border متعدد میباشد، outline از فضای فرنگی بدور عنصر متبوع استعمال می نماید خیر اینکه مانند border از فضای داخلی و width عنصر به کارگیری نماید.
خواصی که برای outline می قدرت در حیث گرفت، عبارتند از style, color, width :
در نمونه ذیل به دور یک عنصر بیرون از border با به کار گیری از خواص outline خط کشیده شده‌است.

 

 


Note: IE8 supports the outline properties only if a !DOCTYPE is specified.

 

 

در‌این نمونه از outline-style برای استایل دادن مصرف شده میباشد.

 

 


A dotted outline


A dashed outline


A solid outline


A double outline


A groove outline


A ridge outline


An inset outline


An outset outline


Note: IE8 supports the outline properties only if a !DOCTYPE is specified.

 

درین نمونه خواهید مشاهده کرد که چه گونه با به کارگیری از outline به یک عنصر رنگ داده میگردد.

 

 


Note: IE8 supports the outline properties only if a !DOCTYPE is specified.

 

 

در‌این نمونه از border برایoutline مصرف شده میباشد.

 

 


This is some text in a paragraph.


This is some text in a paragraph.


Note: IE8 supports the outline properties only if a !DOCTYPE is specified.

 

 

Property Description Values
outline Sets all the outline properties in one declaration outline-color
outline-style
outline-width
inherit
outline-color Sets the color of an outline color_name
hex_number
rgb_number
invert
inherit
outline-style Sets the style of an outline none
dotted
dashed
solid
double
groove
ridge
inset
outset
inherit
outline-width Sets the width of an outline thin
medium
thick
length
inherit


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۸:۳۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

آموزش جاوا اسکریپت W3


درین یادگرفتن ما به معرفی کتابخانه w3 میپردازیم . این کتابخانه معمولی  طراحی سایت اختصاصی خیس و سریع خیس از دیگر رقیبان خویش کار می نماید.
یادگرفتن طراحی وب آغاز افکت گذاری با w3.js

نحوه های مختلفی برای افکت گذاری و اعمال کد بر روی صفحات اینترنت وجود دارااست کتابخانه های jQuery و bootstrap البته برهان اینکه دراین جا قصد داریم به فراگیری W3.JS بپردازم این میباشد که کدهای W3.JS علاوه بر امکان بازنویسی بدون‌پول مبتنی بر قابلیت و امکان خوانایی به وسیله استفاده کننده مندرج میباشد. بنابراین بازنویسی آن بسیار معمولی میباشد. علاوه بر این سیستم کد نویسی در W3.JS بسیار معمولی خیس از سیستم های شبیه است.

W3.JS چه میباشد؟

W3.JSیک کتابخوانه امروزی جاوا اسکریپت میباشد که برای نرم‌افزار های امروزی htmlنوشته شده‌است:

کوچکتر و سریعتر از دیگر کتابخانه های جاوا اسکریپت

بی آلایش خیس برای استعمال و بی آلایش خیس برای یادگیری.

پباده سازی گردیده برای ارتقاء سرعت گسترش اپلیکیشن ها.

پباده سازی گردیده برای کلیه دستگاه ها: PC, tablet, and mobile.

W3.JSرایگان میباشد

W3.JSیک کتابخانه بدون پول سوای نیاز به لایسنس میباشد.

به چه شکل با w3.js عمل نمایید

برای به کارگیری از w3.js کافیست به آن پیوند دهید .

نمونه

 

مشاهده کد

شما می‌توانید w3.js را دانلود و در تارنما خویش بکار ببرید.

نمونه

نحوه اعمال افکت به المان ها در W3.JS


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۸:۰۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

قیمت طراحی سایت چگونه تعیین می‌شود؟


مطمئنا پیش از اینکه این کاغذ را ملاحظه کنید جستجوی متعددی طراحی سایت اختصاصی درباره ی ارزش ساخت سایت‌ انجام داده‌اید.

شاید تفاوت در بها طراحی وب، شمارا پاره ای سردرگم نموده باشد، البته آیا می‌اقتدار برای یک تارنما تعرفه و هزینه اثبات و خاصی را در حیث گرفت؟

شاید بتوان هزینه‌ی طراحی وب با قالب‌های فراهم یا این که به کار گیری از وبسایت‌سازهایی مانند Wix یا این که Webflow که بها از پیش رقم خورده‌ای دارا‌هستند را تقریب زد البته برای پباده سازی ماهر یک سایت اینگونه وجود ندارد چون مسائل متعددی در برآورد ارزش کل گردیده یک تارنما ماهر دخیل میباشند که به‌دنبال یک به یک آنها را محاسبه خوا‌هیم کرد.


بها طراحی وب ماهر چقدر میباشد؟
عامل ها متعددی مانند پباده سازی UI مطابق با استاندارد‌های روز عالم، کیفیت کد نویسی، پباده سازی تجربه استفاده کننده یا این که به عبارتی UX، بهینه سازی فرندلی بودن تارنما، پشتیبانی حاذق و … در گزینش بها پباده سازی یک تارنما تاثیر گذار می‌باشند.

در‌پی می توانید بعضا کارداران تاثیر گذار بر بها طراحی سایت ماهر را ببینید.

پباده سازی گرافیکی (UI) خلاقانه و مطابق با استاندار‌دهای روز جهان
طراحی وب سایت ریسپانسیو (واکنشگرا)
نوع پلتفرم: به کارگیری از سیستم مدیر محتوای مهیا مانند طراحی وب با وردپرس یا این که سیستم رئیس محتوای منحصربه‌فرد
کیفیت طراحی وب با اعتنا به مثال عمل‌ها
کیفیت کد نویسی وبسایت
seo تارنما برای موتور‌های کاوش
سرعت تارنما
تعداد صفحه های تشکیل دهنده تارنما مانند صفحه های منحصر تماس با ما، خبرها، مقاله‌ها و …
رعایت نکات تجربه کاربری (UX) در پباده سازی
خلاقیت در طراحی سایت و حل بحران‌ها و ایرادات یک کسب و عمل
تولید و افزودن تجهیزات رشته‌ای و تخصصی به وبسایت
همه مورد ها بالا را می‌قدرت در گزینش ارزش طراحی وب سایت اثر گذار دانست و ولی می‌بایست بدین نکته هم اشاره نمود که پباده سازی فن‌ای وبسایت مستلزم یک مجموعه فن‌ای و زبده میباشد و داشتن مثال عمل‌های قدرتمند میتواند شما‌را در تعیین شایسته ترین کمپانی ساخت وب سایت ارشاد نماید.

همگی مورد ها بالا را می‌اقتدار در انتخاب ارزش ساخت وب سایت مفید دانست و ولی می‌بایست به‌این نکته هم اشاره نمود که پباده سازی رشته‌ ای تارنما مستلزم یک گروه فن‌ای و زبده میباشد و داشتن مثال فعالیت‌های توانمند می تواند شما‌را در گزینش شایسته ترین کمپانی طراحی سایت موعظه نماید.


چرا ساخت سایت رشته‌ای ارزش بیشتری دارااست؟
مطمئنا این پرسش در ذهن اکثری از عده ای که در‌پی فعال سازی کسب و عمل در بستر وب می‌باشند اتفاق افتاده میباشد، بیاید مقداری موشکافانه‌خیس این مسئله را آنالیز کنیم.

برای اجرای یک وبسایت ماهر با مجموع امکاناتی که در ابتدا بیان شد، شما مستلزم یک گروه وسیع و ماهر می باشید که در هر قضیه تخصص کافی داشته باشد و مطمئنا وجود این اشخاص کارشناس و هنگامی که‌این اشخاص صرف ساخت سایت شما می‌نمایند هزینه‌هایی را در بر خواهد داشت.

انگیزه لاکچری بودن پباده سازی ماهر این نوع تارنما ها را می قدرت در مجموع به کارشناس بودن مجموعه، مثال فعالیت توانمند، تجهیزات، خصوصیت‌ها و دوران صرف گردیده در پروژه دانست.

ارزش ساخت سایت با وردپرس
با اعتنا به همت بسیار خوب سیستم مدیر محتوای وردپرس، امروزه اکثر اوقات طراحان برای وب سایت‌های شرکتی، فردی، خبری و حتی فروشگاهی مبادرت به طراحی وب سایت با وردپرس می‌نمایند.

ولی اینکه آیا ساخت سایت با وردپرس عمل نیکی میباشد یا این که نه را میتوانید در نوشته‌ی‌علمی سیستم رئیس محتوای وردپرس یا این که CMS منحصر؟ مطالعه فرمایید.

درحال حاضر پرسش دیگری که برای بخش اعظمی از یوزرها پیش می آید این میباشد که چرا در طراحی سایت با وردپرس هزینه‌ها مختلف میباشد؟

شاید بتوان مورد ها ذیل را یکی مهم ترین عوارض اختلاف ارزش ساخت سایت با وردپرس دانست:

خلاقیت در پباده سازی ظاهری سایت و همینطور قشنگ و شکیل بودن آن در گزینش بها تاثیر گذار خواهد بود.
هزینه طراحی وب علاوه بر پباده سازی ظاهری به کیفیت کد نویسی هم بستگی داراست، پس اینترنت سایتی که به طور باصرفه کد نویسی گردیده باشد و نکات seo داخلی (بهینه سازی تکنیکال) آن رعایت گردیده باشد با اینترنت سایتی که‌این موردها را رعایت نکرده باشد تفاوت بها دارااست.
تجربه کاربری (UX) هم نکته‌ی دیگری میباشد که‌این روز‌ها بسیار به آن دقت میگردد، وبسایت شما می‌بایست به سیرتکامل‌ای پباده سازی گردد که مخاطب با ورود به آن مبتلا سردرگمی نشود و در کنار آن بتواند به راحتی به هدفی که در حیث داراست رسد.
seo وبسایت مطابق با استاندارد‌های seo هم گزینه دیگری میباشد که در هزینه ساخت وب سایت تاثیر گذار خواهد بود.
تولید تجهیزات خاص را هم می‌قدرت برای مثال مورد ها اصلی در انتخاب بها یک تارنما دانست.
سیستم رئیس محتوای وردپرس یا این که CMS منحصر به فرد؟
با دقت به نیاز هر کسب و فعالیت و دلایلی که در ابتدا بیان شد نمی‌قدرت برای پباده سازی یک وب سایت بدون نقص و رشته‌ای، تعرفه ثابتی را در لحاظ گرفت.

چرا مجموعه استودیو پباده سازی نارون
موسسه ها بزرگی در مورد طراحی وب عمل داشته و دارا هستند، با اینکه گروه استودیو پباده سازی نارون جزو او‌لین ها وجود ندارد ولی عملکرد کرده تا شایسته ترین تجربه را برای کارفرمایان خویش آماده آورد.

ما بر این نظریم که ساخت وب سایت مهم ترین ابزار برای گروه دیجیتال مارکتینگ میباشد و کسب و فعالیت‌ها برای شناساندن مارک، معرفی مال و حتی فروش کالا خویش در دنیای دیجیتال مستلزم یک سایت یا این که مغازه اینترنتی میباشند.

پس اینترنت سایتی که در دسترس مردم قرار می‌گرد فقط برای شما نخواهد بود و گروه استودیو پباده سازی نارون تارنما یا این که مغازه اینترنتی را برای استفاده کننده یا این که مشتری شما پباده سازی خواهد کرد؛ ولی نظرها و ایده‌های شما درین فرمان به ما یاری فراوانی خواهد کرد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۵:۵۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

کاهش و یا حذف عکس های بزرگ در طراحی سایت.

در صورتی ساخت وب سایت شما در بیشتر از 75 درصد از بررسی های گوگل، طراحی سایت اختصاصی لبریز سرعت شناخته شد، عالی میباشد.

 


دیگر ابزار در دست گرفتن نماینده سرعت وبسایت YAHOO Y SLOW میباشد که یک افزونه بدون پول برای کروم، فایرفاکس، سافری و اپرا به یاروهمدم دارااست که سرعت ساخت سایت شمارا از A تا F مقام بندی می کند.

 


2.کاهش و یا این که حذف عکس های وسیع در طراحی وب.

در‌حالتی که تا به حالا اعتنا کرده باشید که چقدر ارتفاع میکشد تا یک عکس در پست الکرونیکی آپلود خواهد شد، مطلقا سرعت ساخت سایت را برای بارگیری عکس های پهناور و یا این که عکس های متعدد در یک کاغذ را فهم و شعور می‌نمایید. برای کاهش این بی نظمی در عکس های وبسایت، حاذق میباشید سه طرز را به فعالیت ببرید.

 


اولیه، عکس ها را کوچک فرمائید: دربین 500 تا 800 پیکسل مطلوب میباشد. این دستور خیر صرفا برای عکس های و عکس ها بایست به عمل رود، بلکه برای گرافیک های دور نما وب سایت نیز بایست ملاحظه خواهد شد. وردپرس می‌تواند به صورت خودکار وضوح عکس های و سایز آنان را برای ساخت سایت ها تنطیم کند.

 


دوم: خالی نمودن عکس های از دیگر مطلبها— مطلبهایی که توسط دوربین ها در هنگام عکس برداری احتمال دارااست روی عکس حک خواهد شد. این داده ها قسمتی از اپلیکیشن نویسی عکس میباشد که به آن اضافه میگردد.

 


مخاطبان وردپرس می‌توانند پلاگینی به اسم WP SMUSH.IT را نیز آزمون کنند که به مدل نمودن  30 درصد از سایز عکس یاری می کند و داده های وسیع و سنگین را حذف می کند.

 


سوم: به مکان گذاشتن عکس های وسیع و زیاد، توانا می باشید یک اسلاید را ساخت‌و‌ساز فرمایید که‌این عکس های را در سایز کوچک نمایان می کند. سبک مختلفی از نرم افزار های اسلایدی  میباشد که هم به طور آنلاین و هم به طور آفلاین قابل به کار گیری می باشند.

 

 

 

3.کاهش تعداد افزونه ها و جاوا اسکریپت ها.

 


در کنار اکران متن و عکس، طراحی وب سایت شما احتمال دارااست دارنده موردهای دیگری باشد که حاوی جاوا اسکریپت و افزونه هایی گردد. فرم های جانور در ساخت سایت، دکمه ها، فیدهای تویتر، ایده ها، صفحات و تب های سرج کردن و حتیGOOGLE ANALYTICS  میتوانند به شما بگویند که چه عده ای وبسایت شمارا بازدید می کنند و این تعداد بازدید در کجا بیشتر انجام می پذیرد و تعداد دفعات بازدید ها به چه سایز میباشد.

 


چه زود یا این که دیر، بالاخره، این موردهای می‌توانند ​مغازه ساز شمارا کند و معدود سرعت بسازند. مرورگر ها مولفه های مو جود در ساخت سایت شما‌را از بالا تا زیر بارگیری می کند، از این رو در‌حالتی که جاوا اسکریپت در اول وب سایت کند بارگیری گردد، همگی بارگیری برگه به تعویق می افتد. جاوا اسکریپت در باطن طراحی وب است، البته افزونه ها احتمال دارااست از دیگر طراحی وب سایت ها گرفته گردند که خویش این قضییه منجر ارتقا مدت بارگیری وبسایت میشود.

 


به کدها و مولفه های اضافه در طراحی وب سایت خویش اندیشه نمائید و در شکل عدم نیاز به آن‌ها، تخت گاز آنان را حذف فرمائید تا سرعت تارنما خویش را ارتقا دهید.

 


4. کاهش برنامه خردسالان های فلشی.

 


اپلیکیشن کارتون های فلشی در طراحی وب ها غالبا سازگار نیستند و کارتن های ساخت و ساز آن‌ها سرعت تارنما را کاهش می‌دهند و این موردهای از نظر مشتریهای طراحی وب هم خیلی دیدنی به لحاظ نمی آید. به خیال بسپرید که مشتریهای وب سایت مدت اکثری ندارند تا چشم به راه بارگیری تارنما تان بنظیر و زمانی که با ساخت وب سایت نادر سرعت رو به رو گردند، با‌گاز آن جا را سوراخ می کنند.

در‌حالتی که ساخت وب سایت تان دارنده برنامه کودک های فلشی باشد، اعتماد اکثری را برای مخاطبان نسبت به طراحی وب سایت و کسب و فعالیت شما آماده نمی کنند. ابزاری به اسم ADOBE WALLABY میباشد که‌این پیکان ها را به HTML5 تبدیل می کند. این گزینه نیازی به پردازش اکثری ندارد و قدمت باتری را کمتر از افزونه کارتن های فلشی کاهش می کند.

 

 

 

5. Cache کردن ساخت وب سایت.

ساخت سایت شما حاوی موردهای خیلیی میباشد که در سرورهای مختلفی قرار گرفته میباشد. مرورگرهای ساخت وب سایت بایست کلیه این موردهای را از سرورهای متعدد گردآوری کنند تا وب سایت را بارگیری کنند. این دستور سبب ساز ارتقا بازه زمانی بارگیری وب سایت میگردد.

 


طراحان وبسایت سفارش می کنند که ساخت سایت های تان را به صورت مکرر کش نمائید. کش نمودن می تواند سرعت تارنما را ارتقاء دهد و مولفه های متعدد ساخت سایت را از سرورهای متفاوت گردآوری می کند تا وبسایت زودتر برای یوزرها نمایان خواهد شد.

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۲:۴۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحان وبسایت از چه فریم‌ورک‌های سی اس اس ریسپانسیوی استفاده می‌کنند؟


با ظهور پدیده طراحی وب سایت عکس العمل‌گرا یا این که Responsive بخش اعظمی از گسترش‌دهندگان  طراحی سایت اختصاصی و طراحان حرفه ای و ایده پرداز به ساختن کادر‌ورک‌هایی برای راحت‌ و منظم‌خیس کردن این تکنیک پباده سازی٬ پرداختند. درین نوع پباده سازی٬ عملیات ریاضی مرتبط با تغییر‌و تحول سایز موادتشکیل دهنده در کاغذ ممکن میباشد کسل کننده و ملال‌آور شوند و وقت متعددی را بی‌جهت از طراح اینترنت‌وب سایت بگیرند. ولی یکسری کادر‌ورک ریسپانسیو وجود دارااست که‌این روند پباده سازی را برای طراحان و توسعه و گسترش‌دهندگان سهل و سریع می‌نماید. این قاب‌ورک‌ها کل مورد ها ما یحتاج مشتمل بر گریدهای پیچیده٬ layoutها و مدیا کوئری‌ها را یک جا برای شما آماده آورده تا طرح ریسپانسیو خویش را به سادگی پیاده سازی نمایید. در‌این مقاله تنی چند از این دوستداشتنی‌ترین قاب‌ورک‌ها که بیشتر بوسیله طراحان گزینه به کارگیری قرار گرفته را معرفی خوا‌هیم کرد.

Bootstrap
احتمالا اسم بوتسترپ – Bootstrap را شنیدید. کادر‌ورکی که به وسیله یک‌سری بدن از مهندسین توییتر تاسیس شده است٬ اینک تحت عنوان بیشترین قاب‌ورک آیتم به کارگیری شناخته می گردد. بوتسترپ با امکان‌ها و تجهیزات جامع متعددی تاسیس شده است که سبب می شود طراحان بتوانند آن را هر سیرتکامل که در حیث دارا‌هستند برای هر طرح جدا از هم تغییر و تحول دهند.

 


Foundation
فاوندیشن – Foundation یک کادر‌ورک Front-end توسعه یافته و ریسپانسیو میباشد که مبتنی بر گریدهای نرم ایجاد شده است که می تواند برای نیازهای ظریف و جزئی تغییر تحول نماید. این امکان سبب ساز راحت شدن گسترش ساختارها برای دستگاه‌های تلفن همراه و دسکتاپ با mark up یکسان میشود.


Skeleton
Skeleton یا این که به عبارتی اسکلت یکی قاب‌ورک‌های سبکی میباشد که مبنی بر یک سیستم گرید ( کانال بندی ) بی آلایش تاسیس شده است. گرید Skeleton به زیبایی از ۹۶۰ پیکسل تا اندازه گوشی‌ها و تبلت‌ها در دو وضعیت دیدن Landscape و Portrait با مقیاس معین تغییر‌و تحول اندازه داده و کوچک می شود.


Golden Grid System
در حالتی که شما عشق و علاقه خاصی به گریدها دارید٬ بدون‌شک رابطه نیکی با Golden Grid System برقرار خواهید کرد. این ساختار با یک گرید که دارنده ۱۶ ردیف میباشد با marginها و کناره‌های منزه استارت می‌نماید البته به زیبایی هنگام تغییر‌و تحول اندازه و کوچک شدن نمایشگر به ساختار ۸ یا این که ۴ ستونه برای تبلت‌ها و گوشی‌ها تبدیل می گردد.


۳۲۰ and Up
برخی از طراحان روش متعدد تصاعدی در اندازه را نسبت به نحوه معمول و مناسب تنازلی در طرح ترجیه میدهند. اینجا جایی میباشد که کادر‌ورک ۳۲۰ and Up وارد میشود. در تعریف و تمجید این قاب‌ورک را می‌اقتدار در دسته قاب‌ورک‌های Mobile First قرار بخشید. یعنی در آغاز پباده سازی برای نمایشگرهای کوچک انجام میگیرد و تغییرات سایز را به طور صعودی در حیث میگیرند تا تغییرات متبوع بر روی طرح بعداز این ارتقا اندازه اعمال شوند. این کادر ورک به سیرتکامل‌ای درست شده که ساختارهایی برای نمایشگرهای با سایز کوچک به بالا پباده سازی میشود٬ مغایر پباده سازی برای نمایشگرهای وسیع که به اندازه‌های زیر‌خیس رسد. در‌این تکنیک٬ محتوی حق تقدم نخستین را دارااست.


Less Framework
Less یک قاب‌ورک کلاسیک میباشد که مبتنی بر ساختار گرید بی آلایش و اثبات در پهنا که تطابقی (Adaptive) فعالیت می‌نماید٬ ایجاد شده است. Less ۴ ساختار مهیا و ۳ نوع تایپوگرافی از پیش تهیه گردیده برای اکران مطلوب در دسکتاپ٬ تبلت‌ها٬ تلفن همراه‌ها را در خویش دارا میباشد.


۱۱۴۰px CSS Grid System
پباده سازی یک ساختار ریسپانسیو یا این که برخورد‌گرا صرفا به‌این مفهوم وجود ندارد که شما برای سایزها و رزولوشن‌های ذیل‌خیس هم پباده سازی می‌نماید٬ بلکه شما می توانید طرح خویش را برای یک سایز بسیار عریض و گسترده در یک ساختار حداکثری پباده سازی فرمایید و در به عبارتی اکنون طرحتان برای اندازه‌های عادی دسکتاپ نیز به خیر و خوبی اکران داده خواهد شد. کادر‌ورک ۱۱۴۰ grid به شما طراحان اینترنت این امکان را میدهد تا بتوانند یک طرح مطلوب برای نمایشگرهای با رزولوشن ۱۲۸۰px پباده سازی کرده و به خیر برای هر سایز کوچکتری در مقیاس خودش تغییر و تحول اندازه دهد و فعالیت نماید.


Frameless
شاید در کل Frameless نباید در‌این لیست مکان بگیرد٬ زیرا نمی‌قدرت آن را به صحت ریسپانسیو یا این که حتی تحت عنوان یک کادر‌ورک خواند. ایده اساسی پشت آن سبب می شود تا ساختن ساختارها برای نمایشگرهای متعدد قابل تصور گردد٬ با گریدها یا این که کانال‌بندی Frameless به آسانی می‌قدرت ستونی را موقعی که به آن نیاز داریم اضافه کرد.


Wirefy
ایده و مضمون‌ یک طرح برخورد‌گرا یا این که ریسپانسیو مدام برای مشتریان و یوزرها مفهوم‌دار وجود ندارد٬ البته ایجاد و ساخت مفاهیمی که به آن ها چگونگی و کلیت فعالیت آن را نشان دهد عملی وقت‌گیر میباشد. با ورود به Wirefy و به کارگیری از آن که قاب‌ورکی ریسپانسیو برای تولید Wireframeها میباشد ساختن سبک‌ها برای ساختار کلی تارنما با عناصری مانند اسلایدرها٬ آلبوم‌ها٬ منوها و فرم‌ها را راحت می‌سازد.


Gumby Framework
در حالتی که شما در پباده سازی ریسپانسیو جدیدا وارد شدید٬ کادر ورک گامبی قادر است مورد نیکی برای آغاز شما باشد. Gumby معمولی و مدل میباشد٬ و برخلاف برخی از قاب‌ورک‌ها که ممکن میباشد در حین استارت یه خرده حیران کننده باشند٬ یک فولدر PSD و UI Kit را یاروهمدم با خویش دارااست که سبب آسوده شدن ساخت‌و‌ساز مثال یا این که Mock up برای طرح شما میشود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۵:۳۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)