مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

طراحی وب اختصاصی شرکت ها چه اصولی دارد؟

روزنامه‌های تکنولوژی را بخوانید در وب عضو مجله تارنما‌های حوزه فناوری گردید طراحی سایت اختصاصی تا دائما در جریان تغییرات دنیا تکنولوژی باشید.

موضوعاتی مانند هوش تصنعی و مصنوعی و حقیقت مجازی(VR) یا این که حقیقت افزوده(AR) توسعه یافته‌خیس میباشند و احتمالا در آینده با عمل شما یار شوند و نیاز میباشد شما از تعدادی و زیرا عمل با آنان خبر داشته باشید؛ دست کم، بایستی بدانید که ماهیت آنان چه می‌باشد و چه به کارگیری‌های بالقوه‌ای می‌قدرت از آنها داشت.

14- با seo آشنا گردید


درحالی‌که بیشتر طراحان اینترنت فکر‌می کنند متخصص seo صرفا محتوای سایت را برای موتورهای کاوش باصرفه می‌نماید، حقیقت این میباشد که کلی نکته پباده سازی وجود داراست که به سئوی تارنما‌ها یاری می‌نماید.

از طریق آپلود تصاویر در وبسایت تا واردکردن توضیحات متا برای عکس‌ها و صفحه های با عمل طراح همپوشانی دارااست، و طراح بایستی با موتور کاوش آشنا باشد تا بتواند سایتی مطلوب برای موتورهای کاوش پباده سازی نماید.

این زمینه برای فریلنسرها نیز اهمیت بسزایی دارااست. بیشتر مشتریان از سطح تدبیر موردنیاز برخوردارند و یک سایت باصرفه‌سازی‌گردیده توصیه میدهند. در شرایطی‌که به تنهایی فعالیت میکنید، به‌این نیاز خواهید داشت تا بخشی از فعالیت یک کارشناس بهینه سازی را انجام دهید و بدانید که چطور وب سایت مشتری را باصرفه پباده سازی فرمایید.

15- یک مشاور پیدا نمائید
آیا فردی در میان همیاران یا این که دوستانتان وجود دارااست که ایشان را تحت عنوان یک طراح اینترنت قبول داشته باشید؟ با آنان ارتباطتان را بیشتر نمایید و در رابطه ساخت وب سایت با وی گپ بزنید.

یافت کردن مشاوری که حاضر باشد با شما فعالیت نماید و به شما یاری دهد تا در زمینه‌ی حوزه‌ موردنظرتان حافظه بگیرید و به شما راجع‌به یادگرفتن طراحی وب ارشاد دهد، خیلی با ارزش خواهد بود. شاید بتوانید در فروم‌های آنلاین یک مشاور پیدا فرمائید، البته بدانید که هیچ‌چیز بهتر از مشورت کردن حضوری و رودررو وجود ندارد.

16- به انجمن CodePen بپیوندید.


در شرایطی که زبانتان خوب باشد، CodePen را دور از شوخی بگیرید. این فروم یا این که انجمن به شما اذن می‌‎دهد تا کدهایتان را به اشتراک بگذارید و در دستکاری آن‌ها به هم یاری فرمائید.

مؤسسان این سایت معتقدند:

CodePen یک دور و بر تکاملی اجتماعی میباشد. در‌این انجمن، به شما اذن داده می شود تا در مرورگرتان کدنویسی نمایید، و حاصل آن را هم زمان با ساختش مشاهده کنید. یک ابزار اثر گذار و بدون‌پول برای بسط‌دهندگان با هر نوع مهارت که به صورت ‌ویژه خواستار یادگیری کدنویسی می‌باشند. ما اصولاً بر لهجه‌های سمت استفاده کننده مانند HTML، CSS، جاوااسکریپت تمرکز می کنیم.

17- در کلاس نام نویسی نمائید
برای علاقمندان به فراگیری طراحی وب سایت، کمپانی در کلاس درس قانونی یک کدام از شایسته ترین راهکارهایی میباشد که آنها‌را پیش می‌اندازد. کلاس درس بشر را ناچار می‌نماید که سریع‌خیس پیش برود.

در کشور ایران صدها کلاس به طور حضوری و غیرحضوری وجود دارااست که می توانید اصول ساخت سایت را در آن ها یادگرفتن ملاحظه کنید. عمل خویش را با مؤسسات یا این که اموزشگاه‌های محرمانه ابتدا نمایید. همینطور می توانید از تارنما‌های برگزارکننده عصر‌های آنلاین مانند Udemy یا این که Coursera استعمال فرمائید (برای به کار گیری از آنان مجبورید از فیلترشکن استعمال فرمایید). با اعتنا به سطحی که در آن می‌باشید و بضاعت که دارید یک کلاس یا این که زمان تعیین فرمائید و طبق آن پیش بروید.

18- هر سوالی که دارید گوگل نمایید
یادگیرندگان امروزی، جواب ایرادات خویش را در مسئله ساخت وب سایت در گوگل کاوش می‌نمایند. راهنماهای آموزشی و ویدئوهای آنلاین اکثری وجود دارااست که قادر است به سؤالات‌تان جواب دهد.

نکته کلیدی، جستجوی ظریف به عبارتی چیزی میباشد که میخواهید بدانید و نگاه به یک منبع دارای اعتبار برای جواب. در رابطه با راهنماهای آموزشی و ویدئوها، نکته دیگری است که بایستی به آن دقت نمائید؛ به تاریخ نشر مطالب و ویدئوها اعتنا نمائید چراکه علم ساخت وب سایت به‌سرعت درحال تغییر تحول و پیشرفت میباشد.

19- زبده کاربری(UX) آشنا گردید
هیچ‌چیزی نمی‌تواند به اندازه‌ی پباده سازی تجربه کاربری برای یک وب سایت قیمت و اهمیت داشته باشد. می بایست درکش فرمائید و برای آن نرم افزار بریزید.

تجربه استفاده کننده(UX) لذتی میباشد که مشتریان از فعالیت کردن با وبسایت یا این که متاع عایدشان میگردد. UX با مجموع پروسه پباده سازی و تولید متاع، جنبه‌های برندینگ، طریق به کارگیری و سعی آن در رابطه میباشد.

.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۰:۱۴ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

سایت ساز کیست؟


به کار گیری از قابل انعطاف افزارها وبسایت ساز ها برای ساخت و ساز تارنما میتواند طراحی سایت اختصاصی از دید مالی بسیار منطقی و اقتصادی باشد ولیسایت های ساخت گردیده به وسیله وبسایت ساز ها بدلیل عدم رعایت نسخه برداری رایت در باب مشاجره بهینه سازی و سئو بسیار ضعیف کار میکنند بطوری که علارقم صرف هزینه و دوران زیاد معمولأ در عبارات پر بازدید نمی توانند مقام قابل قبولی در گوگل داشته باشند !

 

وب سایت ساز که می باشد؟

 

 

تارنما ساز یا این که به عبارتی وب سایت سازی فرآیند طراحی سایت هست در راستای هدف ها تجاری و بازرگانی کسب وکار شما است. وبسایت ساز می‌تواند کمپانی ساخت سایت و یا این که شخصی باشد که با اعتنا به نیاز و مراد شما به طراحی وب مبادرت می کند و ساخت وب سایت را در برنده امکان ها و تجهیزات موردنیاز برگزار می کند.

منوها و ذیل منوها المان ها و قسمت های مهم در طراحی وب شما است که اکثر زمان ها سرویس ها و تولیدات شما‌را معرفی می کند و اطلاعاتی در‌این خصوص را درج می کند. وبسایت ساز با دقت به گرافیک متبوع شخص به دکوراسیون اجزای برگه مبادرت می کند. رنگ متبوع شخص ، پباده سازی بنر و اسلاید ، درج لوگوی و غیره مبادرت می کند. تارنما ساز در فرآیند تارنما سازی با اعتنا به نیاز مخاطب در کنار ساخت وب سایت المان های seo وبسایت و seo وبسایت را نیز میتواند پیاده سازی کند. تهیه نمودن متاتگ ها ، سرعت بار گذاری وبسایت ، seo تصاویر ، درج لغت ها کلیدی در تیتر صفحه ها ، تهیه نمودن منوها متناسب با لغت ها کلیدی و غیره مواقعی میباشد که در seo تارنما به وسیله وبسایت ساز انجام می‌گیرد.

 

تارنما سازی چه هنگامی ارتفاع می کشد؟

 

 

 

بازه هنگامی که پروژه بوسیله تارنما ساز در حل اجرا می‌باشد بسته به نیازهای و تجهیزات موردنیاز متغییر می باش. قالب های مهیا فرایند طراحی وب سایت را در دوران دوران کوتاه خیس میسر می کند و با درج دیگر تجهیزات مایحتاج در قالب فراهم می‌توانید شیت ساخت وب سایت خویش را مطابق میل و ذوق خویش داشته باشید و نیز حتی با ادیت هایی در کدهای css دکورا سیون و رنگ بندی را به ایده حیث خویش تغییر‌و تحول دهید. وب سایت ساز با سوال در باب لحاظ و نیز قابلیت و امکان های موردنیاز شخص به نرم افزار نویسی و نیز نصب ماژول ها و افزونه ها مبادرت می کند. نوع کاربری ساخت سایت که به خواسته هدف ها آموزشی ، بازرگانی ، پزشکی ، فروشگاهی ، خبری و غیره باشد نیز در روند تارنما سازی دخیل می‌باشد و بخش اعظمی از المان ها و نیز قالب طراحی وب سایت را متناسب با خویش تغیر میدهد.
تارنما ساز با مخلوط نمودن گرافیک وب سایت ، بهینه سازی وب سایت در دانش ساخت سایت ، نیازهای بازاریابی اینترنتی شما‌را در فضای مجازی تامین می کند. درج داده ها در وبسایت میتواند مجال سودآوری را برای شما آماده کند که ذکر نمودن احتیاجات خویش به تارنما ساز می‌تواند فرایند تارنما سازی را به صحت اجرا نمائید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۲:۰۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

یادگیری زبان CSS


با به کارگیری از گویش HTML شما فقط کار کشته به ساختن ساختار و چهارچوب کلی شیت اینترنت خواهید بود، ولی این به طبع این صفحه ها ظواهر مخاطب پسندی نخواهند داشت. طراحی سایت اختصاصی  چون هنگامی که برای تولید این صفحه های اینترنت صرفا از لهجه HTML به کار گیری میکنید، دسترسی شما به تعداد محدودی از موادسازنده تعریف‌و‌تمجید گردیده در گویش HTML محدود می گردد. پس نیاز به ابزار و یا این که به عبارت بهتر زبانی دیگری خواهید داشت تا ضعف‌های لهجه HTML را پوشش دهد. زبانی که به مراد خوشگل سازی و فرم دهی به صفحه ها اینترنت استعمال میگردد، CSS اسم داراست.

دو‌مین گام برای هر که قصد دارااست به ساخت وب سایت بپردازد، CSS میباشد. CSS مخفف عبارت Cascading Style Sheets و در معنای "ورقه‌های آبشاری" میباشد. این گویش مانند HTML یک لهجه نماد‌ گذاری میباشد که اذن میدهد ساختار صفحه ها اینترنت را از دکورا سیون موادتشکیل دهنده گرفته تا تغییر‌و تحول رنگ‌بندی و فونت‌ها صورت دهید. به امداد CSS میتوانید خصوصیاتی مثل رنگ‌ها، فونت‌ها، بعدها، سایزها، طرز چینش موادسازنده و غیره را در صفحه های اینترنت معین فرمایید. در صورتی‌که می خواهید با این لهجه کاربردی در دنیای اینترنت بیشتر آشنا گردید، به مطالعه مقاله ذیل بپردازید.

بیشتر بدانید : CSS چه می‌باشد و چرا بایستی از آن به کارگیری کنیم؟
قدم سوم : یادگیری گویش جاوا اسکریپت
وقتی که به گویش‌های HTML و CSS مسلط شدید، میتوانید صفحه های اینترنت ایستا (Static) را پباده سازی نمائید. ولی امروزه کمتر سایتی را میتوانید پیدا فرمایید که ایستا باشد. چون یوزرها در‌پی تارنما‌های تعاملی و داینامیک می باشند و دوست دارا‌هستند از تجهیزات متعدد آن ها به کارگیری نمایند. پویا کردن تارنما‌ها شم بهتری از تجربه کاربری را در بازدیدکنندگان و یوزرها تولید می‌نماید.

یک کدام از دوستداشتنی‌ترین لهجه‌های اپ نویسی که برای پویا کردن وبسایت‌ها به کار گیری می گردد، جاوا اسکریپت میباشد. جاوا اسکریپت زبانی سطح بالا، داینامیک، مبنی بر شی و تفسیری میباشد که از نحوه‌های گوناگون اپلیکیشن نویسی پشتیبانی می‌نماید.

سو‌مین قدم برای تبدیل شدن به یک طراح اینترنت، یادگیری و اشراف بر گویش جاوا اسکریپت میباشد. این لهجه از حیث محبوبیت و کاربرد پرورش بسیار بالایی داراست و از آن می‌اقتدار برای نرم‌افزار نویسی سمت سرور (Server Side)، نرم‌افزار‌های گوشی، بازی و برنامه‌های دسکتاپ بهره برد. براین اساس می‌قدرت اینگونه برداشت کرد که گویش اپلیکیشن نویسی جاوا اسکریپت ، یک گویش کلیه رشته رقیب میباشد.

عمل با جاوا اسکریپت بسیار شیرین میباشد، ولی لذت فعالیت با آن را هنگامی فهم و شعور میکنید که از Library‌های این لهجه مثل Jquery یا این که React.js به کار گیری فرمائید. شما می توانید در مقاله تحت داده ها بیشتری را در امر این گویش اپ نویسی به دست آورید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۸:۰۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

آیا راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی عینک به مجوز نیاز دارد؟


فعال‌ساز‌ی دکان عینک فروشی ورقه بازی متعددی دارااست و می بایست همیشه از این اداره به آن اداره بروید. برای احداث فروشگاه عینک فروش به مجوزهای مختلفی نیاز دارید و می بایست مجوز کسب هم داشته باشید. طراحی سایت اختصاصی همینطور بایستی مدرک برد در امتحان‌های عینک طبی را هم اخذ نمائید. ولی راه اندازی مغازه اینترنتی عینک به هیچ جواز و مدرکی نیاز ندارد. ولی یک‌سری جواز می باشند که اخذ آنها از روی میل میباشد و اجباری وجود ندارد.

یک کدام از این موردها علامت اعتماد الکترونیکی میباشد که به دست آوردن آن الزامی وجود ندارد. ما در حالتی که آن را برای مغازه‌تان اخذ فرمائید مشتریان ریلکس‌خیس به شما اعتماد می‌نمایند و فروش‌تان هم بیشتر میگردد. مجوزهای اینترنتی دیگر هم به همین شکل می باشند و تصاحب کردن آن ها صرفا به ارتقا اعتبار دکان شما یاری می‌نماید. ولی درصورتی که بخواهید درگاه پرداخت بدون واسطه برای وب سایت خویش داشته باشید می بایست نشانه اعتماد بگیرید. در هر شکل در‌صورتی‌که مایلید راجع‌به مجوزهای دکان اینترنتی داده ها بیشتری کسب فرمائید، نوشته ی علمی «لیست مجوزهای ما یحتاج برای فعال‌سازی دکان اینترنتی» را بخوانید.

برای فعال سازی مغازه اینترنتی عینک به چه نکاتی دقت کنیم؟
تا این‌جا به شما خاطر دادیم که چطور میتوانیم با فروش اینترنتی عینک، کسب و کاری سودآور فعال سازی کنیم. ولی برای این که کسب و کارتان سریع‌خیس بتواند بین رقبای این بازار رویش نماید می بایست تعدادی نکته ریز را هم رعایت نمایید. برای تنظیم این قسمت از نوشته‌ی علمی چندتا از مغازه‌های اینترنتی عینک که از کلیه دوستداشتنی‌خیس و پهناور‌خیس بودند را ارزیابی کردیم. سپس هم چندین نکته و خصوصیت مهمی که در آن ها وجود داشت را در‌این نصیب آورده‌ایم.

 

1- قابلیت آزمایش یکسری عینک در محل را در چنگ مشتریان قرار دهید
زمانی یک سری وبسایت مطرح در موضوع فروش عینک را دیدیم یک نکته اعتنا ما‌را به خودش جلب کرد. مجموع این وبسایت‌ها قابلیت و امکان آزمایش یکسری سبک عینک در محل را داشتند. یعنی شما می‌توانستید از جمله 7 یا این که 8 عینک را تعیین فرمایید تا پیک به نشانی شما بیاورد. بعد از آن آنها را روی شکل‌تان آزمون نمائید و هریک که خوش‌تان آمد را بخرید. این خصوصیت خیر صرفا مشتری را به خرید عینک ترغیب می‌نماید، بلکه در غایت مشتری می داند که فرآورده قابل قبولی را خریده میباشد.

ولی برخی از دکان‌ها به مکان این فعالیت 30 روز مهلت آزمایش به مشتری می دهند. بدین ترتیب در حالتی‌که عینک ایرادی داشت و یا این که حتی از آن خوش‌تان نیامد میتوانید آن را عوض نمائید یا این که پس دهید و پول‌تان را بگیرید. شاید تصور کنید انجام این امور سبب گردد که خسارت فرمایید. ولی برای جذب مشتری بایستی از این شیوه‌ها استعمال نمایید. در غیر این شکل عموم تمایلی به خرید از دکان شما نخواهند داشت و از دیگر دکان‌ها خرید می‌نمایند.

2- عینک‌های مطلوب برای اشخاص متعدد را مو جود فرمائید
در حالتی‌که با بازار عینک و اشکال آن شناخت داشته باشید مسلما می دانید که برای برخی از مورد ها و کار‌ها، عینک‌های خاصی تاسیس شده است. به عنوان مثال برای بعضا از کار‌های ورزشی مثل دوچرخه سواری، اسکی و کوهنوردی یا این که کارهایی مثل رانندگی و موتور سواری عینک‌های آفتابی مخصوصی ساخت میشود. پس بهتر میباشد در کنار عینک‌های مردانه، زنانه و کودک‌گانه، عینک‌های خاص از این دسته‌ها را هم در مغازه خویش جانور داشته باشید.

علاوه‌بر این تلاش فرمایید اشکال لنزهای رنگی و طبی را هم به سبد تولید ها خویش اضافه فرمائید. زیرا خیلی از عموم ترجیح می دهند به مکان عینک از لنزها به کار گیری نمایند. همینطور اسباب و اثاث جانبی عینک و لنز مثل مواد تمیزکننده، بند عینک و اشکال عدسی را برای فروش تهیه و تنظیم نمایید.

3- به مشتریان خویش مشورت بدون پول بدهید
نسبتاً همگی دکان‌های اینترنتی عینک مشتریان خویش را به طور مجانی پند می‌نمایند. از جمله فروشگاهی را در وب دیدم که عکس خویش را برای پشتیبانی دکان ارسال می‌کردید. آن‌گاه عینک‌هایی که برای فرم شکل شما مطلوب بودند را سفارش می‌اعطا کرد. در هر شکل اکثر مشتریان نمی‌دانند چه نوع عینکی بخرند و چه عینکی برای شکل‌شان مطلوب‌خیس میباشد.

هنگامی به مشتریان خودتان مشورت کردن بدهید آنها می توانند متاع قابل قبولی را خریداری نمایند. بدین ترتیب از خرید خویش رضایت دارا هستند و خیر صرفا مجدد از دکان شما خرید می‌نمایند بلکه بقیه افراد را هم به خرید از شما تشویق خواهند کرد. در صورتیکه میخواهید در زمینه‌ی تاثیر رضایت مشتریان در کسب و کارتان بیشتر بدانید توصیه می کنم نوشته‌ی‌علمی «تأثیر اعجاز آسای تایید اجتماعی یا این که social proof در فروش» را مطالعه نمایید.

4- عینک‌ها را در باکس و بسته‌بندی مطلوب برای مشتری ارسال نمائید
هنگامی کالایی را اینترنتی می خریم اولی چیزی که میبینیم باکس و بسته‌بندی جنس میباشد. در صورتی‌که کالایی که به دست‌مان می رسد بسته‌بندی جالب و خیر داشته باشد مطلقا در به عبارتی در آغاز لحاظ ما‌را جلب می‌نماید. پس درصورتی که هنگامی مغازه اینترنتی عینک احداث کردید به طبع سفارشات را در باکس و بسته‌بندی مطلوب به دست مشتری برسانید.

نوع باکس محصول به خصوص برای عینک اهمیت خیلی متعددی داراست. زیرا تمامی ما از باکس عینک برای حفظ آن استعمال می کنیم و در حالتی که کیفیت بالایی نداشته باشد، عینک با کوچک‌ترین ضربه زخم می‌بیند و شکسته می شود. در نوشته‌علمی «چطور با یک بسته‌بندی جالب فروش‌مان را تعدادی برابر کنیم؟» در باب تاثیر بسته‌بندی فرآورده در ارتقا مشتری بیشتر توضیح داده‌ایم.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۲:۱۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

وبسایت فروشگاه اینترنتی نرخ مشارکت را افزایش می دهد?

بازاریابی ازطریق موتور های کاوش و شبکه‌های‌اجتماعی


با بهینه سازی و بهنه سازی وبسایت خویش مبنی بر مولفه های seo میتوانید جایگاه های  طراحی سایت اختصاصی برتر موتور های جستجوای مانند گوگل را کسب فرمائید. همینطور شبکه های عمومی مانند صورت بوک و تویتر بستری را برای اطلاع ر سانی و جایگاه بندی محصول ها در چنگ شما قرار میدهد تا بتوانید با آگهی بوسیله پست های منظم در رابطه معرفی کالا و پیشنهادات خویش، آنهارا به سمت خویش جذب فرمایید. با فعال سازی کمپین هایی مانند مسابقه و محتواهای اشتراکی میتوانید ترافیک متعددی را به سمت وبسایت خویش هدایت فرمایید.

راحتی بیشتر در وب سایت دکان اینترنتی
به کار گیری از دکان های اینترنتی مزایای بسیار متعددی داراست و با روی آوردن عموم به خرید اینترنتی، سرویس ها بسیار بیشتری در مشت آن ها قرار گرفت و امروزه بجای اینکه ساعتها دوران خویش را برای گشتن در مغازه ها، صف پرداخت و ... بگذرانند می‌توانند به راحتی خرید های خویش را از خانه و یا این که سرکار، حالت بد آب و هوایی یا این که حتی پیش از رفتن به راز عمل یا این که مکتب انجام دهند.

این مزایا سبب گردیده تا اشخاص بیشتری به خرید از طریق اینترنت روی بیاورند و از آنجایی که خرید های متعددی از روش وب در درحال حاضر انجام میباشد؛ دکان های متعددی نیز به تجارت الکترونیک روی اورده اند تا سهم بازار اینترنتی خویش را ازدست ندهند.

هزینه کمتر با وبسایت مغازه اینترنتی
فروش اینترنتی مخارج خودرا نیز به یاور داراست اما از آنجایی که در این صورت مخارج بسیار متعددی مانند اجاره ملک، هزینه کارکنان، هزینه بوستان و شهرداری و هزار هزینه سربار دیگری که برای دکان های فیزیکی اجبار می‌شود؛ هزینه مغازه اینترنتی حقیقتا ناچیز به حساب می آید و شما میتوانید به راحتی اجناس خویش را با ارزش هایی رقابتی در بازار عرضه فرمایید.

ریسک کمتر در تارنما مغازه آنلاین
شما میتوانید با ارتقا معیار معامله خویش از روش دکان اینترنتی به فایده بیشتری دسترسی پیدا فرمائید. از آنجایی که شما برای فعال سازی یک مغازه اینترنتی به اشخاصی به مراتب کمتر نیازدارید؛ از پرداخت مخارج بالا برای پرسنل و ضرروزیان های احتمالی ای که در مغازه های فیزیکی داشتید معدود گردد که‌این مورد ها ریسک فعالیت را برای شما به دست‌کم میرسانند.

فردی سازی در دکان اینترنتی
مغازه های اینترنتی مزایایی را در دست شما قرار میدهند که شما به رنج می توانستید این مورد ها را در مغازه های وسیع داشته باشید. مثلا این سرویس ها: ارائه سرویس ها به طور فردی سازی گردیده برای هر شخص جهت بالا بردن شم رضایت مشتری مانند تحلیل خرید هایی که یک مشتری انجام داده میباشد، تاریخ اخذ تولیدات و معیار رضایت وی از جنس و یا این که دوران تحویل و ... است. همینطور شما میتوانید با تحلیل مواقعی که بیان شد، مشتریان خویش را دسته بندی کرده تا در شکل لزوم تولید ها نو و خویش را به مشتریانی که به آن مجموعه محصول عشق دارا هستند معرفی فرمائید.

هدایت خرید ها بوسیله پباده سازی سایت مغازه آنلاین
امروزه بیشتر اشخاص خرید های خویش را به طور اینترنتی انجام میدهند و در حالتی‌که هم به خرید فیزیکی عشق و علاقه داشته باشند، کالای متبوع خویش را در وب آنالیز کرده و برای خرید فیزیکی به دکان متبوع مراجعه می نمایند. با اعتنا به‌این سبک از خلق مشتریان، حضور شما در وب به طور یک فروشگا اینترنتی و شبکه های عمومی امری ضروری جلوه می نماید؛ چراکه میتوانید محصول ها خویش را به مشتریان بیشتری نشان دهید و توجیه نمایید که چرا تولیدها شما برای آن‌ها ضروری و مطلوب میباشد!

با اینکه تجارت الکترونیک امری طفل وجود ندارد البته بخش اعظمی از کسب و امور در کشور‌ایران وارد این صنعت نشده اند و شما میتوانید به راحتی این بازار پهناور را کالا خویش فرمایید و از ان بیشترین به کار گیری را ببرید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۸:۰۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

هدف از طراحی سایت :


او‌لین قدمی که میتوان برای پباده سازی طراحی سایت اختصاصی  یک تارنما برداشت این قضیه میباشد که پیشین ازانجام هر کاری غرض معلوم گردد؛معین خواهد شد که به چه شکل سایتی می‌خواهیم و بعد هم داده ها و شناخت باخدمات و تولیدات.

از جمله در یک وبسایت رستوان یوزرها پیرو منو و تنوع غذایی و مواد تشکیل دهنده آن میباشند و هیاهو بیشتراز اندازه و داده ها متعددی منجر سردرگمی مشتری گردد و کیفیت و راندمان فعالیت را تحت می‌آورد .

سرعت بالای سایت:
درین ضمینه درستش اینکه خودتان را مکان کاربری که از تارنما شما استعمال میکند بگذارید که عموما حوصله وتحمل ندارد و تنها وصال به مقاله گزینه نظرش در کمترین برهه زمانی برایش اهمیت داراست؛ بدین ترتیب استفاده کننده خیلی تایم متعددی برای ارائه مقاله شما حوصله نخواهد کرد پس در حالتی که سرعت وب سایت شما ذیل باشد این قابلیت وجود دارااست که آفریدگار نکرده زبونم لال استفاده کننده به وبسایت تارنما دیگری برود، برای این مورد بهتر میباشد که سرعت وب سایت را با به کارگیری از راه و روش شغل های خاص درین مورد ارتقا دهید.

ریسپانسیون بودن ( responsive) :
به‌این معنا میباشد که وب سایت دیدنی ما بتواند خودش رابا کل اندازه های شیت(cp،mobile،tablet) تطبیق دهد این خصوصیت سبب ساز می‌شود که بتواند از تارنما با هر دستگاهی بهره برد. یک نکته باحال بگم که کمپانی گوگل در سال2015 اعلام کردند که بیشتراز 50درصد از کاوش ها هایی در گوگل انجام می‌گردد با به کارگیری از تلفن های یاروهمدم بوده جدید جنس سال2015 ؛این قضیه هم راجب وب سایت صحت میکنه امروزه اکثر اشخاص شغل های خویش را با استعمال از تلفن های یار انجام می‌دهند خیال و خاطر نشان کنم که ریسپانسیون بودن روی ترافیک وبسایت هم تاثیر داراست.

داینامیک بودن : جانم براتون بگه که داینامیک بودن به معنای پویاوب وبسایت که یک معنی ابتدایی درطراحی وب سایت و آشنایی و پی بردن آن امداد خفنی در پباده سازی سیت به ما میکند .

پباده سازی ظاهری وبسایت : تیپ و قیافه ظاهری امروز کلا یکی‌از جوانب اصلی میباشد این مورد راجع به یک تارنما جالب و کارآمد نیز صحت میکند.

کدنویسی پاک و قالب تارنما : این بخش و خودم به شدت دوست دارم زیرا شیفته اپ نویسیم جانم براتون بگه که ازدیگر مطالبی که بایستی به آن اعتنا کنیم کد نویسی و رعایت اصول میباشد که منجر میشه جایگاه بالاتری در گوگل داشته باشیم ولی ما یحتاج وجود ندارد خیلی تایم متعددی برای آن بگذاریم اما مطمئن گردید که آن را دست یک مجموعه ماهر مثل جاب گروه میسپارید.

کدنویسی منزه و قالب وبسایت

با تارنما ساز جاب گروه شما یک وبسایت کیفیت بالا خفن خواهید داشت و در‌حالتی که قصد منش اندازه یک وبسایت خوب و کیفیت خوب را داریم جاب گروه یکی شایسته ترین آیتم هاست چون کلیه مشخصات و اصول را رعایت می‌کنم البته بریم سراغ ریز و صحیح نکات ساخت وب سایت تا اینجا مقاله نکات خیلی خیلی مهمی خواستم براتون گشوده گو کنم ۲۶ نکته بعدی ریز و درشت نکات ساخت وب سایت خواهد بود‌.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۵۸:۲۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

اشتباهات رایج در طراحی سایت واکنش گرا


اهمیت ساخت وب سایت برخورد گرا
با وجود ساخت وب سایت خویش به طور طراحی سایت اختصاصی  عکس العمل گرا دیگر احتیاجی برای طراحی وب سایت منحصر به فرد برای هر مورد از گجت های جانور در بازار نیست.
ساختار لایه های تارنما در طراحی وب برخورد گرا به طور شناور بوده و این قابلیت وجود داراست که تهیه و تنظیم پهنا شیت، سایز متن‌ها و… به طور اتوماتیک صورت بپذیرد.
یک تارنما ریسپانسیو طوری پباده سازی میشود که نسبت به مجموع نمایشگرها با سایز های متفاوت عکس العمل نشان میدهد و در گوشی، کامپیوتر یا این که تبلت به یک صورت و منظم نشان داده میشود.
یک کمپانی چیره بایستی سایتی ماهر پباده سازی نماید و به مجموع یوزرها خویش و روش به کار گیری آنان از وب سایت اهمیت دهد تا بتواند داده ها کسب و عمل خویش را به شایسته ترین نحو به یوزرها ارائه دهد.
با به کار گیری از این تکنیک بی سابقه، یوزرها بهتر با وبسایت تعامل برقرار کرده و تجربه خیر و خوبی از وبسایت شما خواهند داشت که‌این بر جذب بیشتر یوزرها و اخذ جایگاه فراتر تاثیرگذار است.
مشکلات رایج در طراحی وب برخورد گرا
خیلی از شرکتهای طراحی وب سایت برای شما وب سایت ریسپانسیو پباده سازی می نمایند البته ممکن میباشد بعضا از این تارنما ها دارنده مشکلاتی باشند ولی یک طراح ماهر علاوه بر اینکه بداند چه نکاتی را بایستی در طراحی وب سایت عکس العمل گرا رعایت کند بایستی این را هم بداند که چه مواقعی دراین مورد نادرست بوده و موجب نقص‌ در وبسایت گردد تا از این ایرادات دوری کند. استعمال از متن های طولانی در تلفن همراه یک کدام از این مشکلات میباشد.

بدین جهت که دستگاه هایی مانند تلفن همراه که دارنده ورقه اکران کوچکی میباشند و تلاوت متن‌ها و مطالب طولانی قادر است برای استفاده کننده خسته کننده باشد، بایستی از متن های کوتاه و مختصر استفاده کرد.

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۱۸:۱۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

مزایای پشتیبانی سایت چیست


مزایای پشتیبانی طراحی سایت اختصاصی   تارنما چه می‌باشد : داشتن وبسایت سوای پشتیبانی از آن مانند آزاد کردن کودکی میباشد

که نیاز به نگهداری برای رویش دارااست. در‌صورتی‌که به وبسایت خودتان رسیدگی نکنید

و در حین مورد نیاز مشکلا آن را رفع نکنید سایتتان رویش نخواهد کرد.

پشتیبانی تارنما می‌تواند به وسیله مدیریت تارنما و یا این که مجموعه پشتوانه وبسایت شکل بگیرد.

در صورتی‌که که مدیریت وب سایت این مسئولیت را بر عهده بگیرد نیازمند آن میباشد

که زمان های آموزشی و مهارتی پشتیبانی وب سایت را خاطر بگیرد

و ولی در حالتی که که کمپانی یا این که فردی پپشتیبان تارنما شوند

با دقت به رزمه و تجربه کاری شان ضمانت بیشتری برای حفاظت و حفظ از وب سایت خواهد بود .

در صورتی‌که وب سایت شما وردپرس باشد، برای پشتیبانی وبسایت نیاز بیشتری برای ساخت سایت آن مورد نیاز میشود .

گهگاه ممکن میباشد تارنما وردپرس را به راحتی سوای نیاز به دارا بودن دانش نرم‌افزار نویسی پباده سازی فرمایید

ولی برای پشتیبانی وبسایت و وقتی که مشکلی ساخت و ساز می‌گردد به طبع نیاز به دارا بودن دانش و مهارت بیشتری باشد .

 

خطاها پشتیبانی وب سایت
مشکلاتی که ممکن میباشد برای وب سایت شما تولید گردد که نیاز به شخص کارشناس باشد :

ایرادات امنیت تارنما ، هک شدن ، ایرادات هاستینگ و تهیه و تنظیم ورژن پشتیبانی و بک آب گیری از وب سایت
خطاها سرعت وب سایت، با پربار خیس شدن تارنما و اضافه شدن محتوا و پلاگین برای وب سایت وردپرس بعداز مدتی سرعت وب سایت شما به شدت کاهش می‌یابد که‌این دستور سبب ساز دلزدگی و خسته شدن کاربر خواهد شد و بازدید و ترافیک وبسایت معدود خواهد شد که در حالتی‌که نقص‌ سرعت وبسایت برطرف نشود برای بهینه سازی تارنما هم مضر بوده و سایتتان رده خیر و خوبی نمی گیرد.
بروزرسانی تارنما با دقت به کار رقبا و نیاز مشتریان، بسته بدین که وبسایت شما در چه حوزه ای فعالیت دارد ، ساخت‌و‌ساز محتوای نو و بروز رسانی کلی تارنما بایستی صورت بپذیرد . گهگاه ممکن میباشد برای سایتی روزمره ۵ محتوای باکیفیت و تازه بار گذاری گردد و گهگاه ممکن میباشد فقط یک محتوا هم کافی باشد . که برای این دستور باید کلیه تارنما های رقبای شما بوسیله حمایت کننده وبسایت بررسی گردد.
و ولی در حالتی که هم زمان با مراقبت از تارنما نیاز به بهینه سازی و seo وبسایت داشته باشید ما سفارش می‌کنیم با شرکتی دارای اعتبار و کارشناس در موضوع پباده سازی ، بهینه سازی و پشتیبانی وب سایت همیاری فرمائید و یا این که از آنان برای ارتقاء سایتتان امداد بگیرید .

جهت مشورت بدون پول و ارزیابی بدون پول سایتتان با کمپانی ایرانیان به یادماندنی تماس حاصل نمایید و با مشاوران و متخصصان حرف نمائید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۸:۵۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

تفاوت وایت لیبل و پلتفرم


وایت لیبل به حالتی در تجارت طراحی سایت اختصاصی  گفته می گردد که شما یک مال یا این که خدماتی را اخذ میکنید که اسم تجاری خویش را از کالا پایانی حذف، و با استعمال از اسم تجاری درخواست گردیده به وسیله خریدار جایگزین می‌کنید.

تفاوت-وایت-لیبل-و-پلتفرم

وایت لیبل یک قالب فراهم و بی آلایش ای از یک وب سایت کاوش گر و رزرواسیون سرویس ها توریسم هست که قابلیت فروش اینترنتی را به تاکسی مسافرتی میدهد. این خدمت انعطاف پذیری و امکان های متعددی نداشته و فقط قابلیت و امکان فروش آنلاین را مهیا می کند، اساسا وایت لیبل نوعی نمایندگی فروش یک تامین کننده گسترده به حساب آورده می شود که مخاطب (مسافر) در سایتی با نشانی، نام‌و‌نشان خویش تاکسی، خرید را انجام میدهد و منافع فروش سرویس ها جانور دروایت لیبل دربین دو کمپانی تقسیم میگردد.

در بنا شده در ارائه سرویس ها به طور وایت لیبل، شما فروشنده محض سرویس ها خاصی از یک کمپانی خواهید شد و همانگونه که گفته شد تجهیزات و انعطاف پذیری خاصی نداشته و مطلوب شرکتهایی که به صورت تخصصی به ارائه سرویس ها توریسم می‌پردازند وجود ندارد.

از سوی دیگر ماشین کرایه ای های دارای اعتبار و پهناور فعال درین عرصه ترجیح می‌دهند از پلتفرم های سیستم رزرواسیون آنلاین استعمال کنند به دلیل آنکه پلتفرم ها عموما تجهیزات و انعطاف پذیری های بالایی داشته و قدرتمند به رفع نیازهای تاکسی خواهند بود. به عنوان مثال اینکه در پلتفرم ها میتوانند همه سرویس ها خویش مانند تورها ، هتل ها و پروازهای چارتری خویش را در کنار هتل ها و پروازهای سیستمی اخذ کرده از اینترنت خدمت های متفاوت به طور یک جا در وبسایت خویش به فروش رسانده و از مزایای آن برای مثال انتخاب برند آپ، اختصاص کمیسیون به تیم کمیسیونی های گوناگون، گزارش گیری و ... فایده مند شوند.

از سایر تفاوت های وایت لیبل و پلتفرم می شود به این مورد اشاره نمود که در سیستم وایت لیبل همگی داده ها تماسی خریدار (مسافر) مثلا شماره تماس، پست الکرونیکی و ... در مشت تامین کننده مهم قرار خواهد گرفت که در این صورت، این احتمال وجود دارااست تاکسی های کاربر از وایت لیبل بعداز مدتی مشتریان کهن خویش را از دست بدهند به دلیل آن که ممکن میباشد آن‌ها ارتباط بهتری با تامین کنندگان اساسی سرویس ها پیدا کرده باشند. در حالی که در حالت به کار گیری از پلتفرم داده ها خریدار اصلا برای تامین کننده مهم ارسال نشده و امنیت داده ها مسافران برای ماشین کرایه ای مربوطه محافظت گردد.

پلتفرم رزرواسیون آنلاین BasisFly تا کنون افتخار همیاری و پیاده سازی این خدمت برای بخش اعظمی از تاکسی های دارای اعتبار درین عرصه را داشته میباشد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۸:۵۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

تفاوت وایت لیبل و پلتفرم


وایت لیبل به حالتی در تجارت طراحی سایت اختصاصی  گفته می گردد که شما یک مال یا این که خدماتی را اخذ میکنید که اسم تجاری خویش را از کالا پایانی حذف، و با استعمال از اسم تجاری درخواست گردیده به وسیله خریدار جایگزین می‌کنید.

تفاوت-وایت-لیبل-و-پلتفرم

وایت لیبل یک قالب فراهم و بی آلایش ای از یک وب سایت کاوش گر و رزرواسیون سرویس ها توریسم هست که قابلیت فروش اینترنتی را به تاکسی مسافرتی میدهد. این خدمت انعطاف پذیری و امکان های متعددی نداشته و فقط قابلیت و امکان فروش آنلاین را مهیا می کند، اساسا وایت لیبل نوعی نمایندگی فروش یک تامین کننده گسترده به حساب آورده می شود که مخاطب (مسافر) در سایتی با نشانی، نام‌و‌نشان خویش تاکسی، خرید را انجام میدهد و منافع فروش سرویس ها جانور دروایت لیبل دربین دو کمپانی تقسیم میگردد.

در بنا شده در ارائه سرویس ها به طور وایت لیبل، شما فروشنده محض سرویس ها خاصی از یک کمپانی خواهید شد و همانگونه که گفته شد تجهیزات و انعطاف پذیری خاصی نداشته و مطلوب شرکتهایی که به صورت تخصصی به ارائه سرویس ها توریسم می‌پردازند وجود ندارد.

از سوی دیگر ماشین کرایه ای های دارای اعتبار و پهناور فعال درین عرصه ترجیح می‌دهند از پلتفرم های سیستم رزرواسیون آنلاین استعمال کنند به دلیل آنکه پلتفرم ها عموما تجهیزات و انعطاف پذیری های بالایی داشته و قدرتمند به رفع نیازهای تاکسی خواهند بود. به عنوان مثال اینکه در پلتفرم ها میتوانند همه سرویس ها خویش مانند تورها ، هتل ها و پروازهای چارتری خویش را در کنار هتل ها و پروازهای سیستمی اخذ کرده از اینترنت خدمت های متفاوت به طور یک جا در وبسایت خویش به فروش رسانده و از مزایای آن برای مثال انتخاب برند آپ، اختصاص کمیسیون به تیم کمیسیونی های گوناگون، گزارش گیری و ... فایده مند شوند.

از سایر تفاوت های وایت لیبل و پلتفرم می شود به این مورد اشاره نمود که در سیستم وایت لیبل همگی داده ها تماسی خریدار (مسافر) مثلا شماره تماس، پست الکرونیکی و ... در مشت تامین کننده مهم قرار خواهد گرفت که در این صورت، این احتمال وجود دارااست تاکسی های کاربر از وایت لیبل بعداز مدتی مشتریان کهن خویش را از دست بدهند به دلیل آن که ممکن میباشد آن‌ها ارتباط بهتری با تامین کنندگان اساسی سرویس ها پیدا کرده باشند. در حالی که در حالت به کار گیری از پلتفرم داده ها خریدار اصلا برای تامین کننده مهم ارسال نشده و امنیت داده ها مسافران برای ماشین کرایه ای مربوطه محافظت گردد.

پلتفرم رزرواسیون آنلاین BasisFly تا کنون افتخار همیاری و پیاده سازی این خدمت برای بخش اعظمی از تاکسی های دارای اعتبار درین عرصه را داشته میباشد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۸:۳۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)