مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت ارزان


با اعتنا به تجربه کمپانی ما در مورد ساخت وب سایت و اپلیکیشن های ذیل اینترنت به عنوان مثال سایت های فردی، تارنما منحصربه‌فرد شرکت های، پورتال های ذیل اینترنت، سیستم های طراحی سایت اختصاصی رئیس محتوا و دکان های الکترونیک و ... این مجموعه آمادگی خویش را برای انجام طراحی وب سایت ارزان ارزش برای اشخاص و شرکت ها گوناگون به طور به طور کاملً مخصوص و طبق حیث مشتری اعلام میکند.

امروز خیلی از اشخاص و موسسات برای پیشبرد کار و درآمد خویش به داشتن تارنما های اینترنتی روی آورده اند،البته اشخاصی که می‌خواهند تارنما فردی برای خویش داشته باشند،برای ساخت و ساز و پباده سازی آن نیاز به پرداخت هزینه ی گرانی دارا‌هستند. مثلا برای داشتن وب سایت استاتیک یا این که به عبارتی عادی می بایست هزینه ای شایان توجه پرداخت نمایند، این در حالی میباشد که‌این هزینه برای بخش اعظمی از اشخاص و شرکتها گران میباشد و از طرفی داشتن وبسایت در دنیای امروز یک ضرورت دوری ناپذیر میباشد.

با دقت به نیاز جامعه برای طراحی وب ارزان و همینطور تجربه ای که ما در پباده سازی و پیاده سازی تارنما های داینامیک داشته تصمیم بر آن گرفتیم که علاوه بر طراحی وب سایت به طور پکیج مبادرت به فعال سازی پکیج های مهیا در موضوع اینترنت برای مشتریان خویش کند. به همین جهت نصب سایت های فراهم فارسی از قبیل وردپرس، جوملا، دات نت نیوک و اشکال سایت های متن گشوده به وسیله این مجموعه برای شما قابلیت پذیر میباشد و شما می‌توانید با صرف هزینه نادر صاحب و مالک یک سایت گردید و به دنیای مجازی اینترنت بپیوندید.

پیش از هر چیز دقت به اینکه ضروری میباشد که مقصود شما از طراحی وب ارزان چه چیزی است؟ درصورتی که شما میخواهید که در آینده وبسایت خویش را توسعه و گسترش داده و تجهیزات جدیدی به آن اضافه نمایید ما به شما سفارش میکنیم که به صورت مخصوص وب سایت خویش را پباده سازی نمائید. ولی در‌حالتی که چنین طرحی ندارد و فقطً مقصود شما از طراحی وب ارزان بها داشتن یک وب سایت در وب و معرفی خویش میباشد ما به شما پکیج های ساخت وب سایت ارزان خویش را سفارش می‌کنیم.

قطعاً تجربه ما در قضیه طراحی سایت های ارزان ارزش پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود. ضمن اینکه همه مشتریان ما در سال نخستین از دامنه و هاستینگ بدون پول برخوردار خواهند بود. شما هم میتوانید با هزینه ای اندک به توده مشتریان ما بپیوندید و سرویس ها و تولیدها خویش را در دنیای اینترنت معرفی فرمایید.

طراحی وب سایت ارزان با به کار گیری از سیستم رئیس محتوای وردپرس
سیستم مدیر محتوای وردپرس به طور منحصربه‌فرد و سئو گردیده برای گوگل بوسیله کمپانی لیزارد اینترنت پباده سازی و پیاده سازی شده‌است. به همین جهت بخش اعظمی از خطاها سیستم های مهیا را در خویش ندارد و وب سایت شما می‌تواند در گوگل جایگاه قابل قبولی را کسب نماید. از طرف دیگر تجهیزات وب سایت به نحوی پباده سازی گردیده که با نیازهای اشخاص و موسسات متفاوت خویش را وفق دهد و از دید گرافیکی امکان پیکربندی بسیار متعددی داراست.

هزینه طراحی وب ارزان با سیستم رئیس محتوای وردپرس که مشتمل بر ساخت سایت، یادگرفتن، پشتیبانی و هاست نیز می گردد بسیار کمتر از طراحی وب منحصربه‌فرد میباشد. برای کسب داده ها بیشتر در مورد سیستم مدیر محتوای وردپرس و یا این که در حالتی‌که رغبت دارید تارنما شما به طور منحصر به فرد پباده سازی گردد با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۹:۱۱ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

افزونه وردپرس چند زبانه کردن سایت


در صورتی با امکان یک سری  طراحی سایت اختصاصی زبانه کردن وبسایت آشنا باشید در ودرپرس پلاگین های متعددی برای این عمل وجود داشت که ترجمه رو به طور اتوماتیک انجام میدادم یعنی با نصب و فعال سازی این پلاگین های ترجمه و تهیه و تنظیم آن‌ها میومدن ترجمه رو به طور اتوماتیک با استعمال از ترنسلیتور های گوگل و بینگ برای ترجمه محتوای وب سایت به کارگیری می کردن و این به هیچ عنوان صحیح وجود ندارد , یعنی معنا و ترجمه صحیح و حسابی تحویل نمیده , پس این نحوه برای وبسایت های ماهر که می خوان سایتشون چندین زبانه باشه موثر وجود ندارد. شیوه بعدی ساخت و ساز قسمت های منقطع برای هر لهجه بود یعنی بیایم برای برای مثال لهجه فارسی که در دامنه اساسی نصب میشه یه وردپرس فارسی نصب کنیم و برای لهجه دیگه به عنوان مثال انگلیسی , عربی , فرانسوی و … ساب دامین ساخت کنیم و وردپرس رو به طور انگلیسی نصب کنیم یعنی مجددا بایستی کلیه کارهایی که روی وب سایت فارسی انجام دادیم مجددا یک وب سایت انگلیسی فعال سازی کنیم که تماما منحصر باشه و حتی مطالبش دستی نوشته میشه این شیوه خوب است اما اشکالی که داره این است به عنوان مثال استفاده کننده درون یه ورقه از صفحه ها فارسی می‌باشد اگه بخواد انگلیسیش و ببینه روی درفش گویش متبوع کلیک می کنه با این عمل بدون واسطه به شیت اساسی وب سایت انگلیسی میره و اون صفحه ای که می خواست انگلیسیش و بیاره براش نمیاد و مجددا بایستی دنبال شیت ای که داشت می خوند بگرده و پیداش کنه. این طرز برخی اشکالات و داره و دست و پا گیر می‌باشد. و البته پلاگین WPML ابر اقتدار در موضوع تعدادی زبانه کردن وبسایت , کلیه طریق های پیشین جان دار رو جامع تر کرده این پلاگین به طور منقطع فارغ از نیاز به نصب وردپرس مستقل قسمت هایی برای بقیه گویش هایی که اضافه میکنیم در همون وبسایت و دامنه ساخت می کنه و در کنار همون مقاله فارسی که روی تارنما فارسی می‌باشد این قالبیت رو به مدیریت تارنما میده تا مقاله رو مجددا برای دیگر گویش ها در همون بخش وارد کنه یعنی تماما منحصر بوسیله مدیریت به صورت ظریف محتوا ترجمه میشه. بعداز ساخت و ساز همگی بخشها زمانی بازدید کننده تارنما شما در درحال حاضر قرائت به عنوان مثال مقاله ” وب سایت یک‌سری زبانه با وردپرس ” میباشد در همون برگه که درفش های هر مرزو بوم قرار داده گردیده روی هر نرجمه کلیک فرمایید دقیقا همون مقاله با لهجه آیتم نظرش گشوده میشه براش.
ترجمه در پلاگین WPML به چه شکل می‌باشد ؟

در ابتدا اشاره شد که ترجمه بوسیله مدیریت وب سایت دستی وارد میشه و این پلاگین ترجمه رو به طور اتوماتیک انجام نمیده , پس از نصب و پیکربندی ما یحتاج پلاگین از جمله می خوایم کاغذ های جانور در وبسایت رو برای لهجه عربی , ترکی , انگلیسی فراهم کنیم , گویش ها در بالا که پلاگین رو تهیه می‌کنیم تعیین میشن بعدش که به بخش صفحه ها در وردپرس بریم در کنار اسم هر شیت به تعداد لهجه های تعیین گردیده یک نماد + وجود داره یار و همدم با تصویر درفش که فراتر معلوم گردیده روی هر + که کلیک می‌کنیم شیت دستکاری شیت میاد که می تونیم همون نوشته که برای مثال فارسی می باشد رو انگلیسی بنویسم با تیتر / نشانی و محتوای تماما تفاوت. در صدر نوشته اشاره شد که‌این پلاگین ترجمه وبسایت با همه قالب های وردپرس روز جهان سازش داری , همه قالب هایی که در تم فارست ارائه میشه با این افزونه برای تعدادی زبانه کردن وبسایت سازگار میشن , قالب های وردپرس مو جود در بیگ تم هم به همین شکل تمامی با این پلاگین برای یکسری زبانه شدن تارنما پشتیبانی می کنن که در بخش توضیحات هر کدوم اشاره گردیده


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۹:۳۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت پزشکان


قابلیت تعیین و سود مندی از شایسته ترین و نزدیکترین سرویس ها یکی شاخص های اساسی در ارتقا شم رفاه به شمار می رود. خزانه های اطلاعاتی در حوزه های شغل ها به همین طراحی سایت اختصاصی   مراد گرداوری می گردند و با پیشرفت دانش و تکنولوژی ارتقاء مییابند. با اعتنا به گستردگی شهرها و نیز گستردگی تخصص های پزشکی خزانه اطلاعاتی پزشکان قادر است یکی‌از ضروری ترین و کاربردی ترین خزانه های اطلاعاتی باشد. در روش امروزی این نوع از خزانه های اطلاعاتی زیر ساخت وب سایت پزشکان به معرفی و ارایه داده ها تماس پزشکان می‌پردازند و تحت عنوان یک کسب و عمل الکترونیک درامد خیر و خوبی برای صاحبان وب سایت به یاور داراست.

 

نصیب در رابطه ما در طراحی وب سایت پزشکان به معرفی تیم, هدف ها و سرویس ها وب سایت می‌پردازد. نصیب تعرفه اطلاع رسانی و نصیب نام نویسی دکتر دو تا از بزرگترین مناطق در ساخت وب سایت پزشکان می‌باشند. همینطور نصیب کاوش براساس جستجوهای متفاوت مانند تخصص, اسم پزشک معالج, شهر و … یک کدام از دیگر از قسمت های ضروری در طراحی وب پزشکان میباشد. اکران داده ها تماس دیگر حوزه های مرتبط با بهداشت و معالجه مانند مرکزها درمانی و داروخانه ها از سایر قسمت هایی میباشد که می‌تواند در ساخت وب سایت پزشکان در حیث گرفته خواهد شد.

 

نصیب خبر ها به نهایی خبرها حوزه بهداشت و معالجه تخصیص دارااست. برای ارتقا بازدید از تارنما می قدرت نصیب مقاله‌ها را در ساخت سایت پزشکان گنجاند. درین قسمت مطالب آموزشی دارای ارتباط و نو های پزشکی قرار میگیرد. در نصیب تماس با ما نشانی, شماره تلفن و پست الکرونیکی تیم بیان می‌گردد.

 

طراحی وب سایت پزشکان


برخی صفحاتی که در طراحی وب پزشکان وجود داراست:
۱- در رابطه ما
۲- تعرفه
۳- نام نویسی دکتر
۴- کاوش
۵- مرکزها درمانی
۶- داروخانه ها
۷- خبر ها
۸- مقاله‌ها
۹- تماس با ما


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۴:۰۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت خبری


امروزه با عمل خبرگزاری ها٬ رسانه های مکتوب و آنلاین طراحی سایت اختصاصی جهت نشر خبرها با موضوعات متفاوت مثلا خبرها روز دنیا٬ خبرها رویدادها و خبرها سمینار و خبرهای متفاوت روز عالم از روش رسانه های دیجیتال و آنلاین در سطح وب توسعه و گسترش یافته .

ارتقا بیشتراز اندازه یوزرها اینترنتی برای مطالعه و اطلاع از خبرها اصلی برای مثال ورزشی ٬ سیاسی و اقتصادی از روش وبسایت های خبری دیگر مجله های مکتوب را پشت راز گذارده ٬ آمار کلی در ایران نشان میدهد که مجاورت که به ۲۰ درصد یوزرها و مراجعه کنندگان به تارنما های خبری در سطح وب میباشد. از این رو ساخت و ساخت سایت خبری برای خبرگزاری ها ٬ نشریات ٬ خبر نامه ها مجلات و رسانه های خبری یکی‌از الزامات و مبنا فعالیت تکثیر خبر هست. همینطور خبرگزاری های اساسی با ساخت تلکس خبری در وبسایت خویش ویژه خبرنگاران را برای هر چه بهتر نشر خبر‌ها از این مزیت به کار گیری می کنند.

در ساخت وب سایت خبری به ۳ قسمت بایستی اعتنا کرد که می شود به شرح پایین تیتر کرد:

پباده سازی قالب وبسایت

رئیس و تجزیه تارنما خبری

seo و seo تارنما خبری

ساخت وب سایت وبیم با ارائه سرویس ها ماهر طراحی وب خبری هم به خدمت خبری هم به طور منحصربه‌فرد و سفارشی وبسایت خبری این قابلیت را به خبرگزار می دهد که به راحتی با رئیس خبرنگاران ٬ دسته هاس نا محدود خبر ٬ عکس خبری ٬ خبرها خویش را درج و منتشر کنند.

طراحی وب خبری انجام یافته بوسیله وبیم بر شالوده رئیس محتوای وردپرس که ذاتا خبری است به یوزرها ارائه می شود. از مثال شغل های ساخت وب سایت خبری میتوان به وب سایت خبری رابطه صنعت و وبسایت خبری هفت اشاره نمود.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۲:۲۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

تکنیک طراحی سایت intrinsic


هر صنعت یا این که مسئله تخصصی اصطلاحات طراحی سایت اختصاصی و کلمات منحصربه‌فرد به خویش را داراست که تمجید آنان برای کسانی که در آن حوزه فعال می‌باشند معلوم و قابل فهم میباشد. اما همین معنی ممکن میباشد برای افرادی که علم تخصصی درین حوزه ندارند طاقت فرسا یا این که غیر قابل درک باشد. ساخت وب سایت نیز از این قاعده جدا نیست. در‌این نوشته ی علمی سعی میکنیم مضمون‌ تازه Intrinsic Web Design یا این که “ساخت سایت ذاتی” که در ساخت سایت رایج شده‌است را به شما معرفی کنیم.

اصطلاحات جدیدی که در قضیه طراحی وب سایت تولید میگردند را میتوان به دو دسته اساسی تقسیم نمود. دسته اولیه مرتبط با تکنیک هایی میباشد که قبل از آن وجود نداشته و همدم با یک اسم تازه بدین صنعت معرفی می‌شوند. طراحی وب سایت ریسپانسیو
طراحی وب ریسپانسیو یا این که تطابق پذیر، کدام بهتر میباشد؟

هردو تکنیک ساخت وب سایت ریسپانسیو و پباده سازی انطباقی اکران وب سایت در گوشی را سئو میکنند اما با نحوه هایی به طور کامل گوناگون، پیش از مقایسه هردو را معرفی می کنیم.
را میتوان یکی‌از این اصطلاحات دانست که تا قبل از معرفی کمتر کسی درباره ی آن اطلاع داشت.

در نقطه مقابل تکنیک هایی می باشند که بوسیله طراحان یا این که کدنویس ها آیتم استعمال قرار می‌گیرند اما تیتر مشخصی برای آنان در لحاظ گرفته نشده میباشد. با رایج شدن این تکنیک ها معمولا برای آن ها نامی گزینش می شود تا سریعتر بتوان راجع به آن‌ها کلام یا این که کاوش کرد. از جمله ساخت وب سایت فلت یک اصطلاح رایج میباشد که قبل از تعیین اسم بوسیله اکثری به کار گیری می شده‌است.

Intrinsic Web Design را میتوان جزو دسته دوم دانست چون همین اکنون بخش اعظمی از تکنیک های آن به وسیله طراحان اینترنت استعمال می شود و در بخش اعظمی از مثال شغل های وبسیما طی 1 سال اخیر می توانید مثال هایی غالب از آن را پیدا فرمایید.

درحال حاضر این تکنیک به قدری آیتم دقت قرار گرفته میباشد که جامعه جهانی طراحی وب در حیث دارااست نامی معین برای آن گزینش نماید. اصطلاح Intrinsic او‌لین توشه بوسیله Jen Simmons مطرح شد. وی یک طراح رابط کاربری وب سایت میباشد که با موسسات بزرگی مانند W3C، گوگل و دروپال همیاری داشته و پروژه های بزرگی را نیز به طور فریلسنر انجام داده میباشد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۴:۵۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چرا گوگل از گواهینامه SSL برای رتبه دهی وب سایت ها در نتایج سرچ استفاده می کند؟


بر کسی پوشیده وجود ندارد که گوگل طراحی سایت اختصاصی مدام در پی بهبود تجربه کاربری یا این که UX بوده میباشد. از سال 2015 که گوگل الگوریتم تلفن همراه گدون (Mobilegeddon) را رونمایی کرد الگوریتمی که طبق آن تارنما ها مکلف بودند طبق راهبرد های گوگل برای ساخت و ساز محتوای کیفیت بالا، تلفن همراه ریسپانسیو یا این که سازگار با ورژن موبایلی باشند برای همگی مشخص و معلوم شد که گوگل مدام در ادامه این میباشد که تجربه سرچ را برای یوزرها بهبود ببخشد.
به همین ادله تقاضای گوگل از تارنما ها برای اخذ گواهینامه SSL نیز گام‌بعدی این غول موتور کاوش برای بهبود تجربه کاربری میباشد.
گوگل مدام روی این مورد پافشاری داشته که وب می بایست مکانی امن برای به کارگیری اشخاص باشد. مخصوصا با دقت به اینکه سال 2017 سال بسیار عالی برای جریمه ها سایبری بود، لذا گوگل قصد داشت تا هر اطلاعاتی که در وب جابجا می‌گردد امن باشد که یکی‌از شایسته ترین شیوه ها رمزگذاری میباشد.
پیش از این راهبرد اجرایی، وبسایت هایی که صرفا HTTP داشتند، آیکون آن‌ها با برگه سفیدی در نوار نشانی مشخص و معلوم بود. صفحه ها وبی که گواهینامه SSL داشتند نیز با آیکونی مشابه به قفل سبز رنگ معین شدند که بازدیدکنندگان متوجه شوند که فضای تارنما امن میباشد. در شرایطی‌که هم وبسایت نام برده مشکلی درباره با HTTPS داشت، بازدیدکننده قفل با نشانه ضربدر قرمز رنگ روی آن مشاهده میکرد.
در تاریخ 8 سپتامبر سال 2016 گوگل در وب لاگ موضوعات امنیتی خویش تیتر کرد که سیستم دسته بندی فعلی مخاطرات حقیقی وواقعی بازدید از تارنما های HTTP را نشان نمی دهد. به همین برهان گوگل تصمیم گرفت، کمپین امنیت خویش را یک سطح (Level) فراتر پیروز شود و لذا سایت هایی که گواهینامه SSL نداشتند را با عبارت Not Secure معلوم کرد.
ولی گوگل تیتر کرد که نشاندار کردن وبسایت های متفاوت با عبارت Not Secure، یعنی سایت هایی که گواهینامه SSL ندارند، مبادرت نخستین کمپین این مجموعه برای ارتقاء دانایی بخشی به اشخاص نسبت به اهمیت زمینه امنیت داده میباشد.
ورژن های نو مرورگر کروم این قابلیت و امکان را دارا‌هستند که حتی در حالتی‌که در وضعیت ناشناس یا این که Incognito Mode نیز در هم اکنون سرچ در فضای وب باشید، آن‌ها را با عبارت Not Secure نشاندار خواهد کرد. نهایتا، گوگل کلیه سایت هایی که صرفا HTTP داشته باشند را با مثلث قرمز‌رنگ نشاندار خواهد کرد، نماد گزینه توافق جهانی که کلیه به آرم هشدار و خطر آن را میشناسند.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۸:۳۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

ارتباط سئو و طراحی سایت


ساخت سایت طراحی سایت اختصاصی   تمام فرایند ساخت وبسایت را ذکر می نماید. براین اساس در واقع seo در توسعه و گسترش وبسایت ها فعلا یک کدام از خصوصیت های اصلی میباشد. تارنما هایی که زیرساخت های seo موتور کاوش را ندارند وبسایت هایی می‌باشند که به صورت طبیعی در موتورهای کاوش ظواهر نمیشوند. علاوه بر این، بعضا از طرحها ممکن میباشد عواقب دیگری باشند در موتورهای کاوش نشان ندهند. بدین ترتیب ساخت وب سایت و رابطه seo بسیار مجاورت میباشد و می قدرت عوارض اکثری را در رابطه بهینه سازی و ساخت سایت پیدا کرد.

 

طراحی وب سازگار با موتور کاوش
برای دستیابی به یک سود ساخت وب سایت سازگار با موتور کاوش، یک مراحل طراحی سایت کامل در صدر موردنیاز میباشد. همان طور که‌این تارنما ها میتوانند با استعمال از کدهای مهیا برای به کار گیری ساخته شوند، وبسایت ها می‌توانند به وسیله طراحان اینترنت با به کارگیری از کدهای منحصر به فرد پباده سازی شوند. تارنما سازگار با موتور جستجوی پهناور نیز قادر است با به کار گیری از سیستم های مدیر محتوا (CMS) مانند WordPress و Joomla آیتم به کار گیری قرار گیرد. با این هم اکنون، در برخی موردها ممکن میباشد این بنا ها در مواقعی کمتر آیتم دقت قرار بگیرند، چون آن ها از موقعیت به کار گیری از منابع سیستم بیشتر از دیگر سایت ها به کار گیری می نمایند. ساخت وب سایت در کرج ، در سه آیتم که به وسیله کارشناسان پباده سازی شده‌است، موتور کاوش می‌تواند با یک‌سری اصول اصلی که موتورهای کاوش به آن اعتنا دارا‌هستند، سازگار باشد.

 

رابطه بهینه سازی و ساخت وب سایت

 

نرم افزار نویسی منزه
پیوند های ظریف
کلید های متا برای کشف کردن و محتوا
سازگار با گوشی باشد
لود سریع
تجربه کاربری ماهر
تارنما هایی که موقعیت را ارائه می‌دهند ممکن میباشد صحیح باشد که بگوییم اصولا با موتورهای کاوش سازگار میباشد. ولی، این وبسایت ها نیز برای داشتن برخی از خصوصیت های دیگر مانند نقشه های تارنما ما یحتاج میباشد. کارشناس طراحی وب تا قبل از این این ملزومات را در هنگام ساخت‌و‌ساز یک سایت سازگار با موتور کاوش ارائه خواهد کرد. بهینه سازی در کرج

 

این مقاله را نیز بخوانید: ۱۰ نکته بی آلایش بهینه سازی در طراحی وب

به کارگیری از رشته آوری های نو در وبسایت
مجموع موتورهای کاوش، به ویژه گوگل، فورا در الگوریتم های خویش پیشرفت هایی را در دنیا اپ نویسی ساخت می نمایند. به این معنا که یک سایت که با به کار گیری از تکنولوژی منسوخ گردیده تشکیل شده، سازش خویش را با موتور کاوش از در میان میبرد. به همین برهان، صحت دارد که سایت های شما به فناوری قابل انعطاف افزاری تازه بسنده نکنند. در یک اطراف تکنولوژی در اکنون توسعه و گسترش، برهه زمانی متعددی برای ساخت و ساز یک تارنما نیست که شما انتظار دارید که با نیازهای موتورهای کاوش همخوانی داشته باشد. شما می‌توانید از متخصصان سئو خویش خاطر بگیرید که آیا شما یک وبسایت دارید که سازگار با موتورهای کاوش میباشد؟ در بعضی مورد ها، فارغ از تغییر تحول اپلیکیشن یا این که طراحی وب، می اقتدار آن‌ها را به موتورهای جستجوی جانور افزایش اعطا کرد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۹:۵۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

مقایسه وب سایت های اختصاصی PHP و وب سایت های وردپرس


درین نوشته‌ی‌علمی کوشش طراحی سایت اختصاصی داریم مقایسه سایت های منحصربه‌فرد PHP و وبسایت های وردپرس را برای شما شرح دهیم. اکثری از اشخاص ترجیح می‌دهند از وردپرس برای بسط تارنما خویش به کار گیری نمایند، در حالی که بعضی دوست دارا هستند از تارنما PHP به کار گیری نمایند.

با شعور خصوصیت های گوناگون آن، شخص میتواند تصمیم گیری بهتری برای استعمال از یک کدام از که تماما مطلوب نیازهای سایت خودش میباشد را داشته باشد. در آغاز بایستی مشخصات و مزایا و معایب هریک را بدانید بعد به مقایسه ی پی اچ پی و وردپرس بپردازید.

 

PHP و خصوصیت های آن چه میباشد؟
در واقع PHP گویش میباشد که به صورت خاص برای نرم‌افزار نویسی اینترنت ایجاد شده است و با منبع شناخته گردیده MySQL یکدست سازی گردیده و خروجی مقر داده آن به خیر و خوبی شناخته شده‌است.


مقایسه PHP و وردپرس

مزایای به کار گیری از PHP برای طراحی وب به شرح تحت میباشد:
آغاز راحت:
استارت با PHP تحت عنوان یک مبتدی و تازه کار آسوده میباشد. مخاطب صرفا مایحتاج میباشد تا تعدادی تگ پی اچ پی را بیفزاید و آنگاه آن را به سرور ارسال نماید تا شاهد پیام غلط یا این که نتیجه ها متبوع باشد. آرایه های متعلق و تایپ پویا منجر می‌شود که استعمال از آن بسیار سهل وآسان باشد.

استعمال آسوده:
خلاف راه‌حل های دیگر مانند جاوا، این مورد نیاز وجود ندارد که کامپایل خواهد شد. اسکریپت بایستی نوشته گردد و به سرور و مرورگر آپلود خواهد شد.

پشتیبانی یک پارچه مقر داده:
یکی‌از خصوصیت های پی اچ پی پشتیبانی از مقر داده های دوست داستنی مانند MySQL میباشد. از این رو، به کار گیری از مقر داده بسیار سهل وآسان میباشد و هیچ چیز اضافه ای مایحتاج وجود ندارد.

زبانی سابق دارنده مقر کاربری بزرگتر میباشد:
این لهجه از سال 1995 به کار گیری میگردد و به صورت انحصاری برای اپ نویسی اینترنت پباده سازی شده‌است. مقر کاربری از آن دوران رویش نموده است و کتابخانه ها و چارچوب های اینترنت گرا در دسترس میباشند.

میزبانی اینترنت مقرون به صرفه
پی اچ پی در هر دو ویندوز و لینوکس خوب فعالیت می نماید و بیشتر اینترنت سرورها از آن پشتیبانی می نمایند. میزبانی اینترنت با پیش نصب گردیده پی اچ پی اصلا اختلال وجود ندارد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۶:۳۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

ویژگی هایی که هر سایت تجاری باید داشته باشد


انتظار عموم این روز ها از موسسه ها  طراحی سایت اختصاصی  و کسب و عمل ها بیشتر و بیشتر شده‌است. دیگر قرار وجود ندارد مشتریان به آسانی وارد یک واحد تجاری شوند و درخواست کاتالوگ کاغذی نمایند. مخاطبان می‌خواهند در وب سایت ها و رسانه های اجتماعی حضور آنلاین داشته باشند. درین نوشته‌علمی در زمینه‌ی خصوصیت های تارنما تجاری دعوا می‌گردد.

هرچه تعداد بیشتری از شرکت های به سمت آنلاین شدن می‌روند، پررنگ خیس کردن مارک شما نسبت به رقبا دشوارتر میشود. در سود، موسسات، سرویس ها و اطلاعات دردسترس در تارنما های خویش را ارتقا می‌دهند و به روزتر می نمایند. به نوبه خویش، ارائه سرویس ها عالی و داده ها کافی و آپ تو دیت رسانی تارنما، قادر است یک معضل حقیقی و واقعی برای موسسات باشد.

با بیان کردن این مورد ها، فرصتی ساخت‌و‌ساز میگردد که بعضی از شرکتهای نسبت به رقبای خویش فراتر از سایرین قرار بگیرند و سهم خویش را در بازار ارتقاء دهند. درین نوشته‌علمی برخی از خصوصیت های اساسی و کلی که یک ساخت وب سایت کسب و فعالیت می بایست داشته باشد ذکر خواهند شد.

ویزگی های تارنما تجاری
خصوصیت هایی مهم که هر وب سایت کسب و فعالیت می بایست داشته باشند
دسترسی
تارنما شما نیاز دارااست که در حاصل کاوش، سوای دقت به اینکه از کدام مرورگر یا این که موتور کاوش استعمال میگردد، برای اشخاصی که در ادامه فرآورده و سرویس ها میباشند، در سود های بالاتری قرار گرفته باشد.

seo موتور کاوش یا این که seo (بهینه سازی) برای این فرایند بسیار اصلی میباشد چون لغات کلیدی جستجویی که مخاطبان به‌دنبال آن می‌باشند را کشف و نگهداری می نماید. این لغت ها بایستی در بخش های مهم تارنما نشان داده شوند.

عکس ها ممکن میباشد برای مشتریان آنلاین موثر و دارای ربط باشند البته به جستجوهای گوگل اشخاص کمکی نمیکنند.

کارشناسان کمپانی Enviغیر مجاز می باشدe Digital می‌گویند نیمی از مخاطبان سایت آنان از تلفن های همپا و تبلت ها استعمال می نمایند. این بدان مفهوم میباشد که تارنما ها می بایست به طور کاملً برای همگی مخاطبانی که از دستگاه های گوناگون استعمال می نمایند، کارا باشند. کارشناسان همینطور از وب سایت های خویش 24 ساعته در 7 روز هفته پشتیبانی می نمایند که به نوبه خویش به محافظت امکان دسترسی امداد می نماید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۷:۳۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

مرکز خرید و فروش سایت


مراد از داد و ستد وبسایت چه چیزی است؟ آیا راءس داد و ستد وبسایت وجود داراست؟ آیا می‌توانیم تارنما طراحی سایت اختصاصی  فراهم خریداری کنیم؟ آیا خرید وبسایت بهتر میباشد یا این که ساخت سایت؟ درین نوشته‌علمی ، به تحلیل راءس داد و ستد وب سایت پرداخته و مقایسه اجمالی میان خرید وبسایت و ساخت سایت انجام می‌دهیم.


راس داد و ستد تارنما
آیا مرکزی برای داد و ستد وبسایت وجود دارااست؟ آری. وب سایت های فرنگی متعددی وجود دارا هستند که صاحبان وبسایت و وبمستر ها ، با عضویت باطن آن تارنما ها ، تارنما خویش را به فروش می‌گذارند. بعضی دیگر از مشتریان ، برای خرید وبسایت ، به چنین تارنما هایی مراجعه میکنند. مقصود راس معامله وبسایت ، معرفی خریداران سایت به فروشندگان تارنما میباشد.

ولی آیا معامله وب سایت ، کاری تخصص دارد؟ یا این که شایسته ترین میباشد که به مکان خرید وبسایت دیگری و فروش وبسایت خویش ، مبادرت به طراحی وب سایت کنیم؟ برای جواب به‌این سوال ، با ساخت سایت علاءالدین هم پا باشید.

داد و ستد تارنما فراهم
بعضا اشخاصی که می خواهند کسب و کارشان را اینترنتی نمایند و در سطح وب با داشتن وب سایت عمل نمایند ، مبادرت به معامله سایت فراهم میکنند. براث نمونه ، فکر کنید صاحب و مالک یک وبسایت دانلود موزیک سازه به دلایلی می خواهد وب سایت خویش را بفروشد. در این حالت، شخص دیگیری هزینه ی دامنه ، هاست ، محتوای تارنما و اعتبار وبسایت را به طور یکجا به مدیریت وب سایت پیشین می‌پردازد و وبسایت را از آنِ خویش میکند. به‌این فعالیت ، خرید تارنما می گویند.

عوارض خرید وبسایت
عارضه ها خرید وبسایت ، متفاوت اند. بعضا از این اشخاص به جهت عدم علم کافی درباره با ساخت وب سایت ، نمیتوانند وبسایت مختص خویش را از نخستین پباده سازی نمایند ( که سفارش ما بدین اشخاص ، پیشنهاد ساخت سایت به کمپانی طراحی وب سایت علاءالدین هست ). برخی دیگر ، می خواهند به پیمان دارای اسم و رسم لقمه ی حاضر و فراهم را گوارا ی وجود نمایند! به همین استدلال ، مبادرت به خرید سایتی میکنند که از قبلی پباده سازی گردیده ، برای آن ساخت‌و‌ساز محتوا گردیده ، تبلیغات آن صورت گرفته و به نوعی فراهم ی کسب درآمد میباشد. ممکن میباشد عارضه ها دیگری نیز وجود داشته باشد که ما ذکر نکرده باشیم ؛ البته سوالی که ذهن را مشغول میکند ، این میباشد که آیا خرید سایت بهتر میباشد یا این که طراحی وب فردی ؟


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۳:۱۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)