مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

تاثیر طراحی سایت در املاک


مجموعه طراحی سایت اختصاصی  که عمل داد و ستد مسکن یا این که رهن و اجاره منزل را برعهده دارا‌هستند ، با پیشرفت روز افزون در عرصه وب منجر شده‌است تا متقاضی ها منزل ، زمین در وب کاوش نمایند و با طاقت و صبر فولدر های املاک را مشاهده کننده و در شکل پسند با املاک متبوع تماس بگیرند. ساخت وب سایت املاک هم اکنون در این باره مشاور املاک هایی برنده خواهند بود که دارنده وبسایت املاک فعال و لبریز محتوای پوشه های داد و ستد ، رهن و اجاره باشد و از کلیه اساسی خیس یک ساخت سایت املاک ماهر که بعد از ورود مشتری بتوان آن را در تارنما محافظت کرد.

در صورتیکه که قصد دارید مشتری بیشتری جذب فرمایید و معطوف به یک حوزه‌ نباشید و در انتظار این زمینه نباشید که مشتریان به باطن املاک شما بیایند ، ما ساخت وب سایت برای داشتن یک شیت مجازی سفارش می‌کنیم.

طراحی وب املاک
محافظت مشتری
جذب مشتری نو
یافتن فولدر متبوع
ارائه فولدر های املاک
ارسال ملک بوسیله بازدیدکنندگان
اضافه ، بازنویسی و حذف به طور نامحدود
سئو وب سایت
ظاهری قشنگ و مخصوص
دسته بندی فولدر ها
معرفی مشاوران به طور جداازهم
قرار دادن داده ها هر مورد از مشاورین
با ما در عرصه املاک برنده باشید و جلوتر از مشاورین املاک دیگر جنبش فرمائید ، چشم گردید و کمیسیون خویش را با بالا بردن پوشه های خویش ارتقاء دهید.

»» مشاهده مثال تارنما های پباده سازی گردیده در مسئله املاک ««

تاثیر وب سایت در املاک ناحیه
بعضا املاک ها در حیطه کار می نمایند و رغبت دارا هستند که در حوزه‌ خویش بدرخشند. هزینه ملک های خیابان اساسی که مالامال تردد باشد گران میباشد.

اجاره کردن در خیابان های اساسی سبب ساز ارتقا مشتری میگردد اما در طی های راکد مخارج اجاره را مالامال خواهد کرد یا این که نه ؟

اکثر اشخاصی که قصد به داشتن شغلی میباشند در سکو نخستین به‌این مورد فکر‌می‌کنند که درصورتی که درآمد نداشته باشیم ، چه گونه می خواهیم اجاره را پرداخت کنیم!!!

اشخاص در هر شغلی که از سیستم مجازی بهرهمند می‌باشند مبتلا این گرفتاری خیالی نیستند. و با خاطر ریلکس درون یه کوچه و ارزان ترین دکان یا این که دفتر کار را اجاره می نمایند.

در مورد املاک در شرایطی‌که کار دارید ، با خاطر ریلکس مشتریان را به خویش جذب فرمایید سوای اجاره یا این که خرید ملکی لوکس در لبریز ترددترین خیابان ناحیه خویش.

در خیابان مالامال تردد گوگل ، دکان داشته باش.

کاوش در گوگل در پی سوئیت
مشتریان برای اجاره کردن یا این که خرید در هر ناحیه در آغاز در وب کاوش می نمایند. شما چهت نیل به برد در آغاز بایستی با مخارج نادر ، مشتریای زیاد داشته باشید.

یک کدام از خط مش ها عالی برای جذب مشتریان بیشتر ، داشتن در بالاترین نقطه رویت کرد یوزرها میباشد.

این نقطه همانجایست که میگویند برگه نخستین گوگل .


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۸:۰۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چگونه CTR سایت را افزایش دهید


تا اینجا متوجه شدیم که طراحی سایت اختصاصی چقدر CTR قادر است در seo وبسایت تاثیر داشته باشد. و مسلما دنبال این می باشید که بدانید چطور می اقتدار نرخ کلیک وب سایت را بالا آورد. ما نیز قصد داریم تا یک‌سری طریق معمولی البته کاربردی را برای ارتقاء این نرخ برایتان شرح دهیم.

گزینش کلید کلمه
هر چه قدر هم که تا به شرایط فعلی این مقاله تکرار گردیده باشد، گشوده هم بایستی بر اهمیت کلیدواژها متذکر شویم. در صورتی یه خرده تفکر فرمایید به‌این سود می رسید که گزینش کلید کلمه مطلوب مهمترین نصیب عمل میباشد. این که کلید کلمه منتخب شما تا چه معیار پتانسیل جذب استفاده کننده را دارااست، بر بالابردن نرخ seo شما تاثیر گذار میباشد.

عبارت بهینه سازی
عبارت seo شما در جذب اعتنا مخاطب اهمیت بالایی دارااست. استعمال از کلید کلمه ها به تنهایی کفایت نمیکند. آنچه مخاطب را به کلیک کردن ترغیب میکند توضیح مختصری میباشد که عموما در عبارت سئو می‌آید.

مخاطبتان را بشناسید
درصورتی که تصور صحت از استفاده کننده خویش داشته باشید، تصویر صحت از نیاز ها و مراد های آنها‌را می‌توانید در ذهن خویش تجسم فرمایید. با داشتن چنین درکی می توانید به راحتی آنچه برای استفاده کننده اهمیت داراست را در اختیارش قرار دهید. این زمینه در تعیین کلید کلمه مطلوب تاثییر بالایی داراست.

 

 

درآخر
همین! شایسته ترین خط مش برای شایسته ترین شدن و شایسته ترین ماندن این میباشد که همواره استفاده کننده خویش را در لحاظ بگیرید و کارایی نمایید شایسته ترین محتوای ممکن را برایشان تهیه و تنظیم فرمایید. مطمئن باشید درصورتی که کاربر احساس نماید که غرض آخرین شما جلب حیث آن هاست، مدام به شما پایبند می‌مانند. از این رو دیگر مایحتاج وجود ندارد نگران کم شدن بهینه سازی و یا این که نرخ کلیک باشید.

اما خط مش های متعددی برای ارتقا نرخ ساخت‌و‌ساز وجود دارااست اما این یکسری روشی که گفتیم، صرفا نیاز یه یک ذهن ایده پرداز و دارای مسئولیت دارااست.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۵۵:۵۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

مقایسه دو cms وردپرس و جوملا در طراحی سایت


وردپرس و جوملا دو cms برای طراحی سایت اختصاصی می باشد که هر مورد دارنده مزایا و معایبی میباشند. ما کارایی کرده ایم به مقایسه دو cms وردپرس و جوملا در طراحی وب به طور بی نقص و جامع بپردازیم.

 

مقایسه وردپرس و جوملا

تم های وردپرس در مقابل قالب های جوملا
جوملا و وردپرس هر دو دارنده تعداد متعددی از تم و قالب می باشند که به شما قابلیت طراحی وب سایت قابل قبولی را میدهد. در وردپرس هزاران تم وردپرس وجود داراست، ولی جستن قالب در جوملا اختلال میباشد و هیچکس نمی تواند جواب دقیقی به تعداد ظریف در هر دو پلتفرم داشته باشد.

شما می‌توانید تم ها یا این که قالب های بدون پول را با هر دو زیرساخت اخذ فرمایید. در مقابل وردپرس، جوملا دو نوع قالب (front-end و back-end) را ارائه می‌دهد.

هر دو دارنده سیستم رئیس محتوای سادگی می باشند، فعالیت با تم های وردپرس پاره ای سهل وآسان خیس میباشد چون برای نصب تنها کافیست روی یک دکمه کلیک فرمائید. با جوملا شما می بایست قالب را دانلود و آن را در دایرکتوری قالب خویش آپلود فرمایید و آن گاه آن را به طور پیش فرض قرار دهید.

قالب جوملا یک‌سری منظوره خیس میباشد و می‌تواند به راحتی با پروژه ای که در مشت دارید تهیه و تنظیم گردد. تم های وردپرس خیلی شل و سریع برای یک پروژه خاص که در ذهن شماست تولید می‌شود، بدین ترتیب می بایست پیش از گزینش دقت بیشتری فرمائید.

سیستم رئیس محتوا هر دو به شما اذن میدهند یکسری تم / قالب را در یک وبسایت تک اضافه فرمائید. وردپرس این فعالیت را از روش افزونه راحت خیس می نماید. دقت داشته باشید که قالب هایی که در وردپرس وجود دارااست با قالب های جوملا گوناگون می‌باشند. قالب های وردپرس تحت عنوان یک طرح برای یک مورد کار می نمایند.

نوشته‌علمی دارای ربط: مقایسه سایت های مخصوص PHP و سایت های وردپرس

 

افزونه های وردپرس در مقابل اپلیکیشن های افزودنی جوملا
بیشتراز 40،000 افزونه در مخزن افزونه وردپرس وجود دارااست. افزونه ها، قابلیت و امکان به توسعه تارنما شما‌را می‌دهند؛ مساوی افزونه ها در وردپرس، پلاگین ها یا این که اکستنشن ها در جوملا می‌باشند. بیشتر از 8500 پلاگین برای جوملا مو جود میباشد که می‌توانید از آن‌ها برای توسعه امکان های وبسایت خویش به کار گیری نمایید.

وردپرس به واحد سنجش قابل توجهی از جوملا در تعداد افزونه هایی که در آن وجود دارااست (در مقایسه با پلاگین ها) فراتر از جوملا میباشد، اگرچه اصلی میباشد که اعتنا داشته باشید که اکثری از پلاگین های وردپرس در بازه زمانی مقطع طولانی آپ دیت نشده اند.

جوملا پلاگین های خویش را به سه دسته تقسیم می نماید: افزونه ها، ماژول ها و اجزاء. این سبب ساز می‌گردد که یک فرمت بر طبق تابع پیدا خواهد شد. با این وجود، وردپرس کل افزونه های خویش را با هم ادغام می نماید و هیچ نوع تمایزی در دسته بندی ندارد.

 

 


برچسب: طزاحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۲:۴۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

عوامل رتبه بندی دامنه و وب سایت شما( در موتور های جستجو)


یش از 200 برهان اثر گذار بر درجه بندی موتور کاوش گوگل وجود دارااست. برای یک استفاده کننده پی بردن این عامل ها ممکن میباشد دشوار باشد البته طراحی سایت اختصاصی   در صورتی‌که قصد ورود به فضای آنلاین را دارید و می‌خواهید وبسایت شما جزء نفرات برتر در کاوش ها باشد، فهم و شعور همگانی از این قضیه بسیار برای شما اهمیت داراست. شما با درک کردن عامل ها موءثر بر جایگاه بندی موتورهای کاوش میتوانید جایگاه خویش را در مقایسه با رقبا فراتر ببرید.

فاکتورهای سکو بندی موتورهای کاوش

کلیه ما سعی خواهیم کرد تا بتوانیم با استعمال از کلید کلمه و واژه ها یا این که عبارات کلیدی اینترنت سایتمان را جزء او‌لین نتیجه ها در موتور های کاوش در اختیار بگذاریم، البته سوای پی بردن فاکتورهایی که موتور کاوش برای جایگاه بندی در لحاظ میگیرد عملا کاری از پیش نمی بریم.

این که آیا شما یک بازاریاب اینترنتی می‌باشید، اینترنت سایتی برای خودتان دارید و یا این که قصد ساخت وب سایت را دارید، می بایست بدانید بیشتراز 200 برهان مفید بر سکو بندی تارنما در موتور های کاوش تاثیر داراست. پس اساسی میباشد که اصول اول را بدانید و این نکته را در حیث بگیرید که اسم دامنه شما و هاست شما چطور میتواند در جایگاه بندی موتور های کاوش مفید باشد و آن را ذیل تاثیر قرار دهد.

دست اندرکاران سکو بندی دامنه عبارتند از :

سن یا این که عمر دامنه

سن دامنه یکی‌از کارداران اصلی در سکو بندی بوسیله موتورهای کاوش میباشد .سن دامنه به ارتفاع دوران هنگامی که یک سایت به تثبیت رسیده میباشد اشاره دارااست و بایستی اظهار کرد رابطه مستقیمی با تعداد بازدیدکنندگان و پیدا شدن به وسیله موتورهای کاوش دارااست.

به کارگیری از لغت ها کلیدی در دامنه
از لغت ها کلیدی در دامنه وبسایت خویش به کار گیری فرمایید، در شرایطی‌که دامنه خویش را با یک کلمه و واژه کلیدی آغاز نمایید بدینوسیله می‌توانید سیگنال هایی حاذق برای پیدا شدن در موتور های کاوش بفرستید! از جمله در‌حالتی که شما در هم اکنون عملکرد برای مرتبه بندی و پیدا شدن به وسیله کلمه و واژه " گلف " ، می باشید می بایست کارایی نمائید این کلمه و واژه اصلی را در دامنه خویش استعمال نمایید مانند : GolfingSpecialists.com

 

انطباق ظریف دامنه Exact Match Domain یا این که EMD :

یعنی انطباق ظریف اسم دامنه با قضیه کار شما برای بهتر پیدا شدن در موتور های کاوش بعنوان نمونه در صورتی‌که شما می خواهید در اینترنت ساییتان « ماهی نارنجی رنگ پر‌نور» را مقصود قرار دهید پس بایستی آن را دقیقاً با دامنه خویش تطبیق دهید : www.brightorangefish.com

بهتر میباشد هنگامی که یک تارنما ساخت و ساز می‌کنید در بالا از لغات ظریف با مورد فعالیتتان استعمال نمایید تا زودتر شناخته گردید.

 

ارتفاع مقطع تثبیت دامنه

گوگل تارنما هایی که برای تعدادی سال نام نویسی کرده اند را در مقایسه با تارنما هایی که صرفا برای هفته ها یا این که ماه ها تمدید می گردند در حق تقدم قرار می‌دهد ، این یک خصوصیت خوب میباشد پس کوشش فرمائید دامنه اینترنت سایتتان را برای برهه زمانی طولانی خیس تمدید فرمائید.

داده ها سری – آیا شما در اینترنت ساییتان چیزی برای نهفته کردن یا این که به اصطلاح داده ها خضوصی دارید ؟ در شرایطی‌که اینطور میباشد می بایست بیان‌کنم گوگل و موتور های کاوش این داده ها سری را به خواسته مخفی کاری در حیث گرفته و در فیض در درجه بندی کاوش چیره نخواهید بود.

 

به خیال و خاطر داشته باشید که نکاتی که گفته شد صرفا بعضا از عواملی میباشد که سبب میشود سایت برای مرتبه بندی برنده باشد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۸:۵۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

روش‌های افزایش سرعت سایت وردپرسی

علاوه بر یوزرها گوگل نیز در درجه دادن به تارنما‌ها به‌این مسئله داشتن سرعت بالای لود تارنما بسیار اهمیت میدهد استاندارد لود وبسایت بایستی در بین 3 تا 5 ثانیه باشد تا آیتم دقت موتورهای کاوش قرار گیرد همینطور لود وبسایت می بایست طراحی سایت اختصاصی  در گوشی و دیگر نمایشگرها نیز عالی باشد تا یوزرها موبایلی نیز جذب طراحی وب شما شوند.
چنانچه شما مالک ساخت سایت شرکتی، ساخت وب سایت فروشگاهی و یا این که فردی میباشید می خواهید که پیشرفت نمائید و به درآمد و جذب مشتریان بالایی برسید می بایست در مرحله اولیه تخت گاز تارنما خویش بعد از آن به مورد ها دیگری که در حیث یوزرها و همینطور گوگل دارای اهمیت هست اعتنا فرمایید.

آزمایش سرعت تارنما
خوشبختانه برای تشخیص سرعت طراحی وب ابزارهای گوناگونی در دنیای وب وجود دارااست که می تواند عمل اکثری از صاحبان وبسایت را شل نماید مثلا وبسایت‌های GTmetrix،Google Page Speed Insights ، Pingdom می‌باشند که نشان دهند تا وبسایت شما چقدر ارتفاع می کشد تا بار گذاری گردد همینطور عامل نماید بودن وب سایت را نیز مطرح نمایند تا به راحتی به رفع آن بپردازید.

افزونه‌های وردپرس
افزونه‌های مختلفی برای ارتقا سرعت ساخت وب سایت وجود داراست که ما درین قسمت شمارا با افزونه‌ها آشنا میسازیم. برای بهبود سرعت وبسایت خویش می بایست اقداماتی را انجام دهید تا خیالتان را تا حدودی ریلکس فرمایید در شرایطی‌که می خواهید کاری انجام دهید مسلما پیش از انجام آن با کمپانی هاستینگ خویش مشورت کردن نمائید داشتن خدمت قابل قبولی که با وردپرس هماهنگ باشد قادر است عمل شما‌را ریلکس نماید.

پلاگین Cache نصب نمایید
با نصب پلاگین Cache میتوانید قابلیت و امکان مهمی را برای وب سایت خویش به ارمغان بیاورید در واقع کش به تیم‌ای از داده‌ها گفته میشود که به طور موقت در آن ذخیره می گردد و چنانچه درخواست صورت پذیرد اکران داده میشود یکی‌از آن قابلیت و امکان‌ها این میباشد که آخری ورژن طراحی وب سایت شما‌را دخیره می‌نماید پلاگین‌های مختلفی از کش وجود داراست که عبارتند از: WP Super Cache، W3Totalcache، Rocket، Breeze و... است.
پلاگین WP Rocket
WP Rocket یکی شایسته ترین افزونه‌های خوب ارتقا سرعت طراحی وب سایت وردپرس میباشد که برای اشخاص نو کاری که آشناییت چندانی با کش ندارند مطلوب میباشد عمل با آن بسیار ریلکس بوده و خزنده‌ای که در آن می باشد با سرعت و توجه بالایی به خزش صفحه ها میپردازد شما میتوانید تنها با یک کلیک داده ها کش را تهیه و تنظیم نمائید یکی از دیگر از خصوصیت‌های این افزونه این میباشد که از Lazy Loading images پشتیبانی می‌نماید. خصوصیت‌های دیگری که در‌این پلاگین وجود داراست عبارتند از: تهیه و تنظیم DNS، seo دیتابیس، پشتیبانی از CDN
پلاگین Wp Super Cache


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۲:۳۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

راه های افزایش ماندگاری مخاطب در طراحی وب سایت فروشگاهی


معمولی خیس کردن پروسه پرداخت
از عوارض دیگری که سبب  طراحی سایت اختصاصی   میگردد مخاطب بیشتر در وب سایت بماند، بازه زمانی وقتی میباشد که صرف فرایند خرید و پرداخت می‌شود. 69.75% یوزرها به جهت این که مدت متعددی را برای پرداخت صرف کرده یا این که پروسه پرداخت سبب ساز سرگردان شدن آنها شده‌است، وب سایت را سوراخ کرده اند. پس یکی‌از مواقعی که بهتر میباشد در طول طراحی سایت فروشگاهی به آن توجه کرد، روند پرداخت میباشد. عملکرد فرمائید تا مکان ممکن این فرآیند را بی آلایش و کوتاه نمایید. وقتی که تارنما، شیت پرداخت مطلوب و قابل فهمی داشته باشد، حدود 35% فروش بهتری نیز خواهد داشت.

انجام پیکربندی ما یحتاج برای ریسپانسیو بودن وب سایت
در 6 ماهه قبل، 79% یوزرها موبایل های هوشمند، خریدهای خویش را با تلفن همراه انجام داده اند. پس پباده سازی یک وب سایت فروشگاهی هماهنگ یا این که رسپانسیو، هم در موبایل گوشی و هم در دسکتاپ اهمیت فراوانی داراست.

به کار گیری از شبکه های عمومی
در مرز و بوم ایالات متحده، %98 اشخاص بالغ، یک اکانت در شبکه‌های‌مردمی دارا‌هستند. پس هر شخص در شبکه‌های‌مردمی قادر است مشتری شما باشد. براین اساس بهتر میباشد در ساخت سایت فروشگاهی خویش از آنان استعمال فرمایید.

همینطور با دقت به غرض استفاده کننده، شیوه های مختلفی برای طراحی وب سایت فروشگاهی وجود دارااست. به عنوان مثال، می‌توانید لینکی از وبسایت در برگه اجتماعی خویش قرار داده و از مخاطبین بخواهید به وب سایت شما بیایند. یا این که می‌توانید لینک و پیوند صفحه های اجتماعی خویش را در وب سایت قرار داده تا مخاطب از روش وب سایت به کاغذ اجتماعی شما برسند. این طرز سبب ساز می گردد، کاربر با شما همپا گردیده و شل خیس اعتماد نماید.

بهتر میباشد براساس نوع محصول ها یا این که خدماتی که در تارنما فروشگاهی خویش ارائه می دهید و استفاده کننده هدفی که دارید، طریق هایی که ریلکس خیس سبب ساز تبدیل کاربر به مشتری میشود را تعیین نمائید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۰:۵۳ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت ویژه پزشکان و دندانپزشکان


در‌این نوشته‌ی علمی قصد کردیم یه خرده از خصوصیت های طراحی وب ویژه پزشکان و دندانپزشکان را با شما دربین بگذاریم.
امروزه بسیاری از جامعه طراحی سایت اختصاصی  برای حل مطرح ترین و کوچکترین مسائل و ایرادات ، نخستین به جستجوی آنلاین اینترنتی می‌پردازند.
برای پزشکانی که می‌خواهند به معرفی خویش بپردازند،
تخصص، مهارت و سابقه خویش را آگهی نمایند داشتن یک سایت ضروریست.

غرض طراحی وب سایت پزشکی
ساخت سایت ویژه پزشکان و دندانپزشکان این قابلیت و امکان را برای پزشکان و دندانپزشکان گرامی مهیا می اورد که سابقه معالجات خویش را به طور گرافیکی و با به کار گیری از تصاویر حقیقی و واقعی به بیماران نشان دهند و از این طریق اطمینان بیمار را نسبت به کار خویش جلب نمایند.

غرض از پباده سازی سایت پزشکی را می قدرت پاسخگویی به سوال ها اولیه ی بیماران دانست و با در اختیار قرار دادن آخرین دستاوردهای پزشکی، اشخاص را در جریان قرارداد. مدیر محتوا و به روزرسانی درطراحی تارنما پزشکی ، به وسیله خویش دکتر به راحتی قابل اجرا میباشد.
ولی در شکل درخواست دکتر در ساخت سایت پزشکی آپدیت رسانی مطالب و داده ها وبسایت و ایجاد و توسعه و گسترش محتوای آن بوسیله واحد پشتیبانی این موسسه انجام می‌گیرد.

جامعه ی پزشکان برای معرفی خویش و ارائه ی سرویس ها بهتر، مستلزم ساخت سایت مرکز ها سرویس ها درمانی قادر و دیدنی می باشند.
معرفی رزومه، سرویس ها آنلاین مانند رزرو اینترنتی، تکثیر مقاله ها و کتاب های خویش، تثبیت خبر ها پزشکی و … مهم‌ترین مسائلی می‌باشند که پزشکان می‌توانند با ساخت سایت مختص مرکزها سرویس ها درمانی از آن منفعت مند گردند.

علاوه بر مورد ها روایت شده ساخت سایت مریض خانه ها و طراحی وب مریض‌خانه ها، ساخت وب سایت کلینیک پزشکی، با داشتن امکاناتی مثل تور مجازی، رزرو و انتخاب وقت آنلاین، اکران سرویس ها پزشکی خویش و معرفی پزشکان خویش، می‌توانند یک تارنما پزشکی بی نقص داشته باشند.

خصوصیت های طراحی وب سایت پزشکی
پباده سازی تارنما برای پزشکان، بایستی در مسائل گرافیکی و seo کارکشته پباده سازی گردیده باشند.
یوزرها با ورود به سایت پزشکان می بایست با سرویس ها آن پزشک معالج و یا این که کلینیک و یا این که مریض خانه و مریض‌خانه رو به رو شوند.
قابلیت و امکان تثبیت ژورنال های پزشکی در وبسایت، مقاله‌ها و خبر ها روز دنیای پزشکی با قابلیت و امکان دسته بندی موضوعی پزشکی نیز می تواند در بهتر شدن تارنما یاری کند.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۱۲:۲۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

منظور از اسلایدر تصاویر چیست؟


در صورتیکه در گوگل عبارت اسلایدر طراحی سایت اختصاصی  تصاویر را سرچ نمائید، اکثر وبسایت هایی که در حاصل اول به شما نشان داده گردد که چرا نباید آن را در سایت خویش داشته باشید البته قصد داریم در‌این مقاله دقیقا برعکس آن را تیتر کنیم زیرا داشتن چنین بخشی دقیقا برای شما حکم برگ موفق را در طراحی وب سایت دارااست.
برخلاف افرادی که در این زمینه لحاظ منفی دارا هستند، اسلایدر تصاویر رابط کاربری (UX) را بهبود میبخشد و به شما در دسترسی به هدف ها بازاریابی دیجیتال یاری کرده و سکو وبسایت شما‌را بهبود خواهد داد و حتی مهم ترین تصویر سایت شماست و از لوگو هم مهمتر میباشد و بیشتر به چشم می خورد.
طبق تمجید اسلایدر تصاویر، چند از تصاویری میباشد که در هدر سایت به ترتیب نشان داده میشود و گه گاه به آن اسلاید شو یا این که اسلاید تصاویر هم می‌گویند. معمولا در کاغذ مهم تارنما قرار می‌گیرد و در مقطع های وقتی معین، تصاویر مختلفی به شما نمایش داده می شود.
شاید تابحال با این نام شناخت نداشته اید البته با تارنما هایی عکس العمل نموده اید که از این قابلیت و امکان به کارگیری کرده اند، از جمله وبسایت یک هتل که در آن اسلایدر، تصویر جای های گوناگون آن را به اکران میگذارد و در هر یکسری ثانیه تصاویر عوض می گردند که حتما تحسین شمارا بر خواهند انگیخت.
اما اسلاید شوهایی هم می باشند که به طور دستی می اقتدار در اختیار گرفتن کرد. مزیت این نوع از اسلایدر تصاویر این میباشد که می‌توانید طبق هنگامی که دارید به مشاهده تصاویر بپردازید و حتی تصویری که دوست ندارید را رد کرده و وقت بیشتری به تصاویر و موضوعاتی که بیشتر می پسندید تخصیص دهید.

انتقادهای متفاوت در امر اسلایدر تصاویر چه است؟
انتقادهای متعدد در زمینه‌ی اسلایدر تصاویر چه چیزی است؟ایده ها مختلفی در بین اشخاص ماهر در مسئله ساخت وب سایت وجود دارااست که بایستی اسلایدر تصویر در وبسایت وجود داشته باشد یا این که نه.
4 دلیلی که طراحان اینترنت تیتر می نمایند که چرا نباید اسلایدر تصاویر در سایت شما وجود داشته باشد:

1- اسلایدرها پیام تبلیغاتی شما‌را وخیم می نمایند
طبق مطالعه ای که به وسیله Jakob Nielson برای مجموعه خویش انجام گرفت، استعمال از اسلایدر پیام تبلیغاتی شما‌را حاد می نماید زیرا عموم به آن به صورت تبلیغات نگاه می نمایند.

2- اسلایدرها رابط کاربری را بهبود نمی بخشند
در همین مطالعه، Nielson آشکار تولید که اسلایدرها میتوانند سبب ساز اتفاق پدیده ای به اسم کوری بنر شوند. کوری بنر یعنی یوزرها اطلاعاتی که در اسلایدها قرار داده اید را خیر می‌بینند و خیر فهم می نمایند. در سود، سردرگمی بیشتر سبب میشود که یوزرها از وب سایت شما خارج بروند.

3- روی سرعت بارگذاری برگه شما اثر میگذارند
زیرا در اسلایدر از تصاویر باکیفیت زیاد استعمال می‌شود، بعضا از طراحان اینترنت ذکر می نمایند که‌این فعالیت شدیدا روی سرعت بارگذاری وبسایت شما اثر منفی میگذارند.

4- اسلایدر تصاویر گوشی ریسپانسیو بودن وبسایت را ذیل تأثیر قرار می‌دهد
انتقاد دیگری که به اسلایدرها وارداتی این میباشد که روی دستگاه های گوشی به خیر اکران داده نمیشود و واکنشگرا بودن وبسایت را وخیم می نماید.

به همین استدلال این محرمانه از منتقدان عقیده دارا‌هستند که اسلایدر تصویر در تارنما اثر منفی روی سعی seo تارنما داراست. به کارگیری از اسلایدر رابط کاربری را وخیم می نماید، سرعت بار گذاری کاغذ تارنما را کاهش داده و واکنشگرا بودن تارنما را نیز از در میان میبرد و به این ترتیب مرتبه وب سایت شما‌را در گوگل تنزل می‌دهد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۰۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

نحوه ÷ذیرش سفارش در شرکت های طراحی سایت


طرز پذیرش توصیه

بخش اعظمی از طراحی سایت اختصاصی  چیزهایی را که موردنیاز میباشد درباره ی یک کمپانی بدانید در اولی برخوردها متوجه خواهید شد. توجه فرمائید که کمپانی چه طور توصیه شما‌را ارزیابی می‌نماید و هزینه‌ها را برآورد می‌نماید. در وب سایت اکثری از کمپانی‌ها، پکیج‌های ارزش متعدد را مشاهده می کنید. در‌این وب سایت‌ها مشتری پکیج متبوع را گزینش می‌نماید و با کمپانی تماس می گیرد. در موقعیت دیگر برای هر نوع تارنما یک محدوده بها ارائه شده‌است. از همین جا میتوانید بفهمید با یک کمپانی غیر فن‌ای مواجه میباشید!

هر توصیه طراحی وب خصوصیت‌های خاص خویش را داراست و بایستی به طور مستقل سنجیده شود. در شرایطی‌که با یک کمپانی رشته‌ای تماس حاصل نمایید، متخصص مسئول در آغاز در یک گرد‌همایی کسب‌وکار، تجهیزات موردنیاز و مراد‌های شما‌را چک می‌نماید و آن‌گاه با ارائه یک پروپوزال، هزینه‌ها را به اطلاع‌تان می رساند.

در حالتی که که از قبلی یک تارنما داشته باشید و بخواهید آن را با صرفه‌سازی نمائید، کمپانی متبوع می بایست هنگامی را صرف محاسبه وبسایت‌تان نماید، اشتباهات جان دار را تحقیق کند و مجددا با ارائه یک پروپوزال، راهکارهای حل ایرادات و معیار هزینه‌ها را به اطلاع‌تان برساند.

 

در حالتی که با یک کمپانی فن‌ای مصاحبه فرمایید، همه روند طراحی وب سایت را به شایسته ترین صورت برای‌تان انجام خواهند اعطا کرد و دیگر نیازی وجود ندارد شخصا سرگرم بخش اعظمی از فرایندها گردید. به عنوان مثال می‌قدرت به خرید هاست و دامنه یا این که اخذ مدرک ssl اشاره نمود.

کمپانی‌های رشته‌ای معمولا سرویس ها seo را نیز ارائه میدهند. برای اکثری از کسب‌وکارها چشم شدن وبسایت اهمیت بالایی دارااست و به همین ادله می بایست از سرویس ها متخصصان seo استعمال نمایند. دراین باره نیز می بایست سوابق کمپانی را آنالیز نمایید. seo را هیچ زمان نمی‌قدرت تضمین کرد ولی با نظارت سوابق کمپانی میتوانید متوجه گردید که بضاعت و توان گروه seo در چه حد بوده میباشد.

مثلا تجهیزات دیگری که کمپانی‌ها توصیه میدهند، یادگرفتن و پشتیبانی میباشد. بعضا از وبسایت‌ها را، با مدتی فراگیری، می توانید شخصا مدیر نمائید. بعضا دیگر نیاز به پشتیبانی فن‌ای دارا‌هستند. بسته به نوع نیاز خویش شرکتی را تعیین نمایید که سرویس ها آیتم نظرتان را به طور بی نقص ارائه دهد.

نکته دیگری که می بایست به آن دقت کرد زمینه ریسپانسیو یا این که برخورد‌گرا بودن وبسایت میباشد. توجه نمائید سایتی که تحویل می گیرید مطلقا بایستی ریسپانسیو باشد و در تلفن همراه‌های موبایل نیز به خیر و خوبی چشم گردد. در این مورد می توانید مثال‌شغل های قبل کمپانی را نظارت فرمایید.

مواقعی که گفته شد، بعضا از مهم‌ترین خصوصیت هایی بود که مورد نیاز میباشد در هنگام گزینش شایسته ترین کمپانی طراحی وب سایت در لحاظ داشته باشید. امید است با به کار گیری از این راهنما بتوانید تعیین قابل قبولی داشته باشید. این جا در وبنا همه این خصوصیت‌ها و نکات را رعایت می کنیم، سطح کارایی خویش را هر روز افزایش میدهیم و تلاش داریم شایسته ترین سرویس ها طراحی وب سایت را به شما عزیزان ارائه دهیم.

یک کمپانی ساخت وب سایت دارای اعتبار چه خصوصیت‌هایی دارااست؟
کمپانی‌های طراحی وب دارای اعتبار را میتوانید از روی مورد ها مختلفی شناسایی فرمایید. برای مثال، واحد سنجش تجربه و تخصص مجموعه فنی، شیوه پذیرش توصیه، تجهیزات پیشنهادی و ... میتوانند علامت‌ای از واحد سنجش اعتبار کمپانی باشند.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۷:۵۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

چرا مرتب سازی در طراحی سایت روش خوبی است؟


از آنجایی که  طراحی سایت اختصاصی  ابزارهای آنلاین رخ به صورت ممکن میباشد گران باشد ، این نحوه ، یک فرم تحقیقاتی ارزان میباشد.
همینطور ادراک این تکنینک برای یوزرها و مشتریان بسیار سهل میباشد.
این یک طریق خیلی معمولی برای بدست آوردن ورودی استفاده کننده ( یا این که حتی برای بدست آوردن اعتبار مخاطب ) در اولِ یک پروژه UX هست.
خریداری کردن یک آنالیز نظم دهی کارت نیاز به هیچ تلاشی ندارد.
7 تکنیک تحقیقاتی عالی و بی سابقه UX
تکنیک های تجربه کاربری
تکنیک های تجربه کاربری = ۲ . نظریه متخصص
نظریه های متخصص مشتمل بر یک گام زدن بی آلایش متخصص از روش یک جنس توسط رابط استفاده کننده (UI) و درباره‌ی موضوعاتی مانند پباده سازی ، در دسترس بودن و کاربردی بودن فرآورده می‌باشد . هیچ پروسه ثابتی برای تعقیب کردن نیست و نظریه متخصص از یک متخصص به یک متخصص و از یک جنس به مال دیگر مختلف و متفاوت می‌باشد . هر چه نظریه دهنده مهارت بیشتری در کاربردپذیری و پباده سازی تجربه کاربری داشته باشد ، ورودی فرد گرانبها خیس خواهد بود . (در اکثر موردها)

چرا نظریه متخصص یک تکنیک خوب میباشد ؟
این تکنیک سریع راحت و ارزان میباشد . و این وقتی که شما آن را با نحوه های امتحان قانونی کاربردپذیری مقایسه می‌کنید مضاعف می‌شود.
صرفا یک متخصص موردنیاز میباشد تا یک نظریه کارشناسی ساخت گردد.
این تکنیک یک شیوه عالی برای دور اندیشی از پژوهش ها بیشتر UX می‌باشد . ولی ، شما می بایست زمانیکه نظریه کارشناسی را انجام می دهید توجه فرمائید بها صورت (زیبایی شخصی) ، بازدارنده از تست یوزرها بیشتر نشود ؛ بجای آن ، عمیق خیس جستجو نمائید و مشاهده کنید چه طور می‌توانید بینایی بیشتری دست یابید.
تکنیک های تجربه کاربری = ۳ . پیگیری تکان دیده
فهمیدن آنکه یوزرها شما وقتی که از سیستم شما به کار گیری می نمایند به کجا مینگرند قادر است به شما بگوید چقدر طرح شما مفید میباشد . پیگیری جنبش دیده به پباده سازی Ul امداد می نماید و همینطور به پی بردن چگونگی حق تقدم بندی اشکال متفاوت مفاهیم امداد می نماید . در بالا این تکنیک برای پژوهش ها دانشگاهی توسعه و گسترش یافت . این تکنیک در حجم زیاد در پژوهش ها پزشکی به کارگیری می توان به اندازه زیاد دوستداشتنی و از دید هزینه مطلوب برای توسعه یافتن در مجموعه های UX میباشد .

چرا پیگیری جنبش دیده تکنیکی خوب میباشد ؟
با اعتنا به حالت در درحال حاضر پیشرفت هنر در حرفه آوری ، پیشرفت های این موضوع از مدت ها پیش در مسیر بهبود سیستم های ردیابی حرکات دیده و تکنیک های دیده تهاجمی باقیمانده اند.
با همیاری در توسعه و گسترش آن ، پیشرفت تکنولوژی ” Eye Tracking ” بطور رو به بالا پیشرفته میباشد . EMT اگرچه ممکن میباشد متناسب با دارایی خیلی از پروژه ها نباشد ولی هزینه آن اکثر وقت ها به اندازه همگی پول های یک خزانه وجود ندارد !
تکنولوژی برای آنکه نتیجه ها بدست آمده مجدد ساخت خواهد شد و برای اینکه ما تحت عنوان محقیق بتوانیم به خروجی بدست آمده اعتماد کنیم ، به اندازه کافی قابل اطمینان شده‌است.
مشتریان طاحی UX ، تکنیک تکان دیده را بسیار دوست می دارا‌هستند . یک شیوه عالی برای نشان دادن اینکه چرا آن‌ها بخواهند در تست های کاربردی بیشتری سپرده گذاری نمایند ، است.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۰:۵۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)