مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

بهترین وب سایت ها برای قالب های رایگان سایت


با وجود مجموع این ابزارهای نقل شده  طراحی سایت اختصاصی   برای طراحی وب سایت تماما بدون پول، ابزارهای دیگه ای هم وجود دارن که در سال 97 تحت عنوان ابزارهای قابل اعتمادتر و پر کاربرد خیس ارائه شدن که به عنوان کردن اون ها می‌پردازیم.

•webnode

با بیش تر از 27 میلیون استفاده کننده در عالم، WebNode یک گزینش دوستداشتنی دربین مبتدیان و متخصصان برای ساخت وبسایت های پویا میباشد. با به کار گیری از این ابزار سایت ها با کل دستگاه های Android، Mac و IOS سازگار خواهند بود. میتوانید صفحه ها اینترنت رو در پهنا یک سری دقیقه ساخت نمائید. در‌این ابزار کلیه چیز بدون‌پول میباشد. شما در پهنا 5 دقیقه می تونید یک وبسایت فارغ از تبلیغات و کاربردی داشته باشید. انعطاف پذیری و قابل اعتماد بودن این ابزار منجر گردیده که بیشتراز یک میلیون تارنما پویا در تعدادی لهجه متعدد با سیستم ادله های گوناگون فعال‌ساز‌ی بشه.

 

•IM Creator

این ابزار یک پارچه برای مبتدیان میباشد که می خوان تارنما های تعاملی تولید کننو توانمند ظواهر بشن. بیش تر از 11،240،766 وبسایت با به کارگیری از IM Creator ایجاد شده است. در اینجا شما ناچار نیستید با اپلیکیشن نویسی پیچیده فعالیت رو پیش ببرید و به مهارت های قابل انعطاف افزاری خاصی هم نیاز ندارید. شما با یک کلیک بی آلایش می تونید وب لاگ ها، وبسایت های تجارت الکترونیک و دکان های الکترونیکی بسازید.

 

•Site123

اکنون نزدیک به 15 سال عمل داره و تحت عنوان یکی بی آلایش ترین و دوستداشتنی ترین سازندگان تارنما در بازار محسوب می شه. صرفا کاری که می بایست بکنید اینه که قالب رو تعیین فرمایید، ویرایشش فرمائید و آنلاین منتشر نمائید. با این ابزار میتوانید اینترنت سایتی ساخت و ساز فرمایید که با کل کاغذ اکران ها سازگار باشه و جایگاه بندی سئوی بالایی داشته باشه. این پلتفرم همینطور کاملا با شبکه های مردمی سازگار میباشد.

 

•WebStarts

این ابزار یکی‌از معمولی ترین و شایسته ترین تارنما سازهای بدون پول سازماندهی گردیده در کسب و عمل میباشد که کل خصوصیت های اصلی و کارا رو پوشش می آبادی. شما می تونید پیش از آپلود سایتتون پیش فرض محتوای اون رو نگاهی بندازید. با به کارگیری از اون، می تونید وب لاگ ها، فرم های تماس، پرتفولیوی قشنگ و مغازه های اینترنتی ساخت فرمایید. ورژن اساسی WebStarts بدون‌پول میباشد، شما ناچار به پرداخت چیزی وجود ندارد مگر اینکه قصد به ارتقا اون به یک پکیج بهتری بگیرید.

 

•ucraft

این ابزار یکی از دیگه از وب سایت سازها میباشد که دارنده چهارچوب بر پایه ی بلوک میباشد. سایت ها توسط جمع کردن بلوک ها به طور عمودی روی همدیگه ساخته می شون. Ucraft یک پلت فرم میباشد که برای اشخاص خلق کننده مطلوب میباشد و طرح های هنری داره. بقیه خصوصیت های این بسته مجانی عبارتند از: میزبانی اینترنت، سرویس ها دامنه، پهنای باند نامحدود، ابزارهای seo، مقاله‌ها نرم‌افزار و غیره

 

•Bookmark

با به کارگیری از Bookmark، شما می تونید تارنما هایی رو ساخت فرمائید که متناسب با نیازهای کسب و عمل شما و انتظارات بازار میباشد. همینطور می تونید سایت های تبلیغاتی، صفحه ها فرود، مغازه های اینترنتی و مورد ها دیگه بسازید. شما سرویس ها نام نویسی دامنه بدون‌پول اخذ می‌کنید، البته مجاز به ساخت صرفا 10 ورقه اینترنت ذیل یک دامنه ی واحد میباشید. ورژن های مبلغی میزبانی اینترنت مجانی، امنیت SSL و دیگر خصوصیت های تجارت الکترونیک رو ارائه میده.

 

•WebsiteBuilder

نرم افزار مقدماتی این ابزار بدون پول میباشد. کاری که بایستی انجام بدید این میباشد که یک قالب مطلوب رو گزینش فرمایید، سفارشی فرمائید و آنگاه اون رو تنها با یک کلیک آنلاین منتشر نمائید. شما حتی می تونید وبسایت رو منتشر فرمائید و آپ دیت رسانی ها رو پس از فعال سازی وبسایت انجام بدید.

برای حضور در وب همینطور می تونید مبادرت به ساخت‌و‌ساز وب لاگ فرمایید که‌این شیوه به عده ای که هیچ تجربه حضوری در گوشه و کنار وب ندارند و قصد حضور آزمایشی در وب رو دارن سفارش می شه و اما قابلیت تبدیل وب لاگ به تارنما با تنها هزینه تثبیت دامنه وجود داره و قابلیت تبدیل وب لاگ به تارنما معمولا در همه وب سایت های ارائه دهنده سرویس ها بلاگ وجود داره.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۳:۰۱ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت با وردپرس (WordPress) چیست؟


به لهجه معمولی وردپرس یک سیستم  طراحی سایت اختصاصی  رئیس محتوا (Content Management System) بدون پول و متن‌گشوده میباشد که به راحتی به وسیله هر کسی قابل به کارگیری و فردی‌سازی هست، به لطف وجود هزاران قالب و پلاگین‌ای که برای این سیستم ساخت شده است شما به طور تقریب می توانید هر نوع سایتی را به دلخواه خویش پباده سازی و رئیس نمایید، آن هم فارغ از نیاز به کدنویسی و پباده سازی منحصربه‌فرد.

هرچند در‌حالتی که بخواهید خصوصیت خاصی در وبسایت خویش داشته باشید یا این که قابلیت و امکان خاصی را به سایتتان اضافه نمائید که به طور پیشفرض در وردپرس و افزونه‌هایش یافت نشود بایستی هزینه کرده و از یک کارشناس بخواهید این قسمت را به تارنما شما بیفزاید (یا این که خودتان نرم‌افزار‌نویسی نمائید)

همان گونه که اشاره کردیم حدودا هر نوع سایتی را می توانید با وردپرس ساخت‌و‌ساز نمائید، ضمن اینکه این CMS از سئوی مناسبی برخوردار بوده و همینطور به امداد افزونه‌هایی که برای اینکار دارااست می‌قدرت به اقتدار آن نیز ادامه داد، هرچند این سیستم بسیار توانا و انعطاف‌پذیر میباشد ولی در موقعیت خاص و برای فعال‌ساز‌ی تارنما‌های خاص که قابلیت و امکان‌های و تجهیزات به طور کامل منحصربه‌فرد دارا‌هستند معمولا به کارگیری از وردپرس سفارش نمی شود و بهتر میباشد پباده سازی و پیاده‌سازی تارنما از ۰ تا ۱۰۰ به طور منحصر اپ‌نویسی گردد.


دنیای اینترنت و وب بسیار پهناور، عمیق و در عین هم اکنون دیدنی و شیرین میباشد، هرچند ما مجموع اصول و پیش‌نیازهای پباده سازی یک تارنما را برای شما شرح دادیم، ولی گشوده هم می توانید مورد ها نو‌ای را در این مورد پیدا نمائید.

مثلا در‌حالتی که می خواهید با بعضا از عمل‌هایی که در یک تارنما وجود داراست بیشتر آشنا گردید به نوشته ی علمی‌ی “چه اشخاصی در کار یک سایت اینترنتی نقش دارا‌هستند“ مراجعه کرده و آن را مطالعه فرمایید، دنیای آی‌تی به قدری پهناور و پیچیده میباشد که هرچه هم در آن مطالعه داشته باشید گشوده هم آیتم جدید‌ای شمارا شگفت‌زده خواهد کرد!

مهم ترین عاملی که می تواند سبب ساز پیروزی شما دراین مورد خواهد شد عشق میباشد، مطمئنا با داشتن عشق در هرکاری غالب خواهید بود، پس چنانچه حس می کنید به دنیای وب و همینطور پباده سازی و گسترش‌ی وب سایت‌ها عشق و علاقه‌دارید این فن را دنبال نمایید.

رازهای مهمی که طراحان اینترنت هیچ وقت به شما نمی‌گویند!
در پی، قصد معرفی یک کتاب الکترونیک را داریم که نکاتی را درخصوص پباده سازی و به درآمد رساندن یک تارنما به شما یادگرفتن میدهد، همان طور که گفتیم، یک وب سایت بسیار عظیم میباشد و برای اینکه به برد رسد می بایست موردها متعددی را مد لحاظ قرار دهید، پباده سازی و پیاده‌سازی سایت در واقعیت مرحله‌ی ۰ میباشد و بعداز آن، جدید عمل اساسی شما آغاز می شود، درین کتاب الکترونیک به نکات بسیار مهمی که بایستی قبلی و پس از پباده سازی وبسایتتان انجام دهید اشاره میکنیم.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۲:۳۸ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت پزشکی و معماری و ...


ساخت سایت پیش گویی طراحی سایت اختصاصی  از قدیم الایام میان اشخاص ترویج داشت ودر هم اکنون حاظر نیز بسیار بزرگ خیس انجام میشود درحال حاضر می‌خواهد این رقابت در حرفه های ورزشی باشد و یا این که مورد ها دیگر. با توسعه یافته شدن دانش رقابت ها نیز از وضعیت قدیم خویش بیرون گردیده اند و در قالب جدیدی ظواهر گشته اند. ساخت وب سایت های پیش ببنی مانند وب سایت پیش گویی فوتبال که محبوبیت بیشتری نسبت به دیگر ورزش ها فی مابین اشخاص جامعه برای رقابت در پیش گویی سود اثرگذار خیس میباشد.

طراحی وب پزشکی و معماری و ...
​با اعتنا به تعداد کاربرانی که از وب به کار گیری می کنند داشتن یک وب سایت تخصصی که سرویس و مهارت شمارا اکران دهد بسیار شم میگردد. تخصص پزشکی با اعتنا به به وجود داخل شدن ویروس عالم شمول ویروس کرونا بیش تر از پیش آیتم اعتنا قرار گرفته میباشد تا یوزرها بتوانند مشورت کردن پزشکی آنلاین را با طراحی وب سایت نوبت دهی وقت ویزیت اخذ کنند اخذ کنند. همه افراد با هر مهارت و علم و تخصصی نیاز به یک تارنما دارا‌هستند تا خویش را به اشخاص جامعه معرفی کنند. طراحی وب پزشکی، طراحی وب معماری . .. به نوعی ویترین شما بری کسب و عمل اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ میباشد ما در کمپانی طراحی وب ره اینترنت به خیر و خوبی به‌این دستور واقف هستیم و مهارت و تجارب بخش اعظمی در پباده سازی یک تارنما پزشکی و ... را برای شما به عمل خوا هیم موفقیت.

کارآموزی طراحی سایت
در کمپانی ساخت وب سایت ره اینترنت به علاقمندان به ساخت سایت و پباده سازی نرم افزار یادگرفتن هایی در این مورد یعنی یادگرفتن ساخت سایت موسسه ها محرمانه و غیر سری و فراگیری پباده سازی برنامه و پشتیبانی و ساخت و ساز محتوا بهینه سازی و seo وب سایت وهمچنین بقیه مواقعی که با دیجیتال مارکتینگ رابطه دارااست، ارائه میشود.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۵:۳۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت اختصاصی پزشکی


طراحی وب پزشکی نیاز به رعایت یکسری نکات داراست تا غرض از زدن تارنما به سود رسد. طراحی وب سایت پزشکی بایستی به طوری باشد که کاربر بتواند به راحتی با یک کلمۀ کلیدی به دکتر معالج متبوع خویش را پیدا نماید. در طراحی سایت اختصاصی مبتنی بر مبحث بهینه سازی بایستی مبنا ریزی گردیده باشد تا تماشاچی خویش را به خویش جذب نماید، هرچه سئو برای وبسایت به نیکی صورت گرفته باشد، دسترسی استفاده کننده به دکتر معالج بسیار راحت شود.

معنا سئوسازی ساخت وب سایت پزشکی
مرتبه بندی تارنما در گوگل برای ساخت وب سایت پزشکی از اهمیت ویژه ای برخوردار‌است و با به کار گیری از گروه ماهر و کارشناس برای ساخت سایت، غرض پزشکان و یا این که مرکزها پزشکی را به فیض دلخواه میرساند. از جمله بازدیدکننده در‌پی دکتر کارشناس قلب و عروق میباشد و در همین راستا کلمۀ کلیدی "کارشناس قلب و عروق" را در جست و جو گر گوگل سرچ می نماید، در حالتی‌که دکتر معالج توانسته باشد ساخت وب سایت خویش را بر مبنای این کلمۀ کلیدی سئوسازی صحیح نموده باشد بایستی تارنما نام برده تحت عنوان جایگاه اولین در سطر نخستین سایت های اکران داده گردیده در صفحۀ نخستین نشان داده خواهد شد.

مطالب طراحی وب پزشکی

قرار دادن داده ها بدون نقص و اثرگذار می‌تواند در جایگاه بندی سایت تأثیر شایانی داشته باشد. در مرحلۀ اولیه برای طراحی وب سایت پزشکی ، به کار گیری از پباده سازی گرافیکی کارکشته بر مبنای نوع عمل دکتر یا این که راءس درمانی قادر است نیاز اولیۀ برای هدایت کاربر را به صدق انجام دهد. آن گاه در قسمت های متعدد سایت می بایست تجهیزات مهمی زیرا فرم های تماس، نوع خدماتی که موردنیاز مریض میباشد، نوبت دهی آنلاین، رزرو نوبت، مقاله ها دارای ربط ، داده ها بی نقص دکتر معالج یا این که راءس درمانی و ... قرار داده خواهد شد تا به راحتی بازدید کننده بتواند منظور خویش را به فیض برساند.

طراحی وب سایت پزشکی به طور ماهر
چشم شدن تارنما پزشکی به تنهایی با قرار دادن داده ها، در دسترس استفاده کننده قرار نمی گیرد بلکه بایستی با به کارگیری از محتوا نویسی صحیح و اصولی و از همگی مهمتر سئو خوب طراحی وب پزشکی را به سود دلخواه رساند. این فرمان فقط به وسیله گروه کارشناس شکل میگیرد تا مجموع تجهیزات نقل شده به نحو احسنت در مکان خویش به صحت به فعالیت گرفته خواهد شد تا وبسایت متبوع در درجه نخستین مشاهده گردد. کمپانی ساخت وب سایت اساس تا شرایط فعلی توانسته ساخت سایت پزشکی را برای یک سری دکتر کارشناس در سکو های اولیه در دسترس کاربر متبوع قرار دهد. استعمال از مجموعه کارکشته در مورد های گرافیکی، اپ نویسی، محتوا نویسی، سئوسازی و .... توانسته میباشد خویش را به مشتریان خویش به ثابت برساند و با دریافت کردن شغل های نو به مراتب اقتدار خویش را در حوزه‌ سئوسازی فی مابین رقبا نشان میدهد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۰:۰۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

آموزش طراحی سایت با اصطلاحات طراحی سایت


برای شناخت بیشتر با یادگرفتن طراحی سایت اختصاصی  سایت داده ها خوب و مفیدی در رابطه اصطلاحات طراحی وب در مشت شما قرار می‌دهیم.این اصطلاحات به شما امداد می نمایند تا بتوانید شل خیس به جواب سوالهای خویش در قضیه ساخت وب سایت برسید.
شایسته ترین استاد برای یادگیری طراحی وب سایت خویش شما میباشید. ابتدایی ترین کاری که می بایست انجام دهید استارت لهجه اپ نویسیhtml میباشد.شما نوشته‌علمی ای آموزشی مرتبط با این گویش را می‌توانید در ساخت سایت -لهجه html چه می‌باشد؟ مطالعه بفرمایید.

اصطلاحات ساخت سایت

در فراگیری ساخت وب سایت با اصطلاحات طراحی وب ابتدایی ترین چیزهایی که بایستی بدانید را برای شما قرار داده ایم.

دامنه (Domain)
دامنه یا این که دامین به عبارتی اسم یا این که نشانی وب سایت میباشد که با پسوند های متعدد میتوان آن را برای وب سایت تثبیت نمود. دارای اسم و رسم ترین پسوند در میان المللی .com و معروفترین پسوند اهل ایران .ir میباشد که برای سایتها با هر موضوعی قابل قرار دادن میباشد.

هاست (Host)
میزبانی اینترنت سرویسی میباشد که به سازمانها و اشخاص اذن می‌دهد یک تارنما یا این که شیت اینترنت را به وب ارسال نمایند.زمانی که یوزرها وب میخواهند وبسایت شمارا ببینند، تمامی ی آن ها می بایست نشانی سایت یا این که دامنه شما‌را در مرورگر خویش تایپ نمایید.تارنما ها در رایانه های خاص به اسم سرور ها ذخیره می گردند.آنگاه کامپیوتر آنان به سرور شما پیوند میخورد و صفحه ها اینترنت شما از روش مرورگر به آن ها تحویل گردد.

اینترنت سرور (web server)
یک اینترنت سرور نرم‌افزار(اپلیکیشن) ای میباشد که با به کارگیری از HTTP (پروتکل انتقال ابرمتن) برای جواب به درخواست یوزرها که ورقه خاصی از سایت را تقاضا می نمایند.

برگه اینترنت (Web Page)
نوشته و عکس هایی که در تارنما رویت می‌شود درواقع در صفحه ها اینترنت قابل دسترسی میباشد، به این ترتیب کلیه محتویات قابل دسترسی در یک برگه اینترنت قرار می گیرد.

تارنما (Web Site)
یک کدام از بزرگترین اصطلاحات طراحی وب “وبسایت” میباشد. که به تیم ای از صفحه های اینترنت مربوط به یکدیگر را که گروه ای از فایلها را در قالب عکس، متن، فیلم، صوت و… در مشت مخاطب قرار می دهد گفته می‌گردد و به وسیله نشانی مخصوصی که به عبارتی دامنه می باشد قابل دسترسی میباشد.

اچ تی ام ال (HTML)
HTML مخفف HyperText Markup Language میباشد و لهجه اینترنت میباشد.به عبارت بی آلایش، HTML یک رویکرد را برای طراح اینترنت میباشد که به مرورگر اینترنت خویش بگویید که چه گونه به قطعه کد مندرج را اجرا و اکران دهد.HTML دربردارنده چندین تگ های گوناگون میباشد که به طراح اذن میدهد که محتوای خویش را به صورت معنایی دارای شهرت نماید تا جمله ها به طور اسکن متن معلوم شوند، در حالی که تصاویر تحت عنوان تصاویر وارد میشوند و غیره.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۰:۰۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

آیا می دانید قیمت طراحی سایت چگونه محاسبه می شود؟


امروزه طراحی وب سایت و حضور طراحی سایت اختصاصی در فضای دیجیتال به قسمت طلاق ناپذیری از معاش عموم و صاحبان کسب و امور تبدیل شده‌است. چنانچه بخواهید در حوزه کسب و عمل خویش حرفی برای بیان کردن داشته باشید، بایستی در‌این فضای شگفت انگیز و جادویی حضور داشته باشید. در مطالب قبل از مزایا و فواید طراحی وب سایت ماهر بسیار کلام کرده ایم و به جهت دور اندیشی اشخاص از این موردها، تقاضای ساخت وب سایت بسیار بالا رفته میباشد. البته موردی که وجود دارااست این میباشد که بعضی از اشخاص از مخارج بالای اپلیکیشن نویسی و بها طراحی وب گلایه می نمایند. در‌این نوشته ی علمی از گرین اینترنت قصد داریم به تحلیل این انگیزه بپردازیم و آنالیز کنیم که چرا بها ساخت سایت بالاست؟ یار و همدم ما باشید.

بها ساخت سایت به چه شکل احتساب میشود؟

یکی‌از مهم ترین سوالاتی که مشتریان در ذهن خویش دارا هستند، این میباشد که بها طراحی وب سایت چقدر میباشد و چه‌طور به حساب آوردن میشود. در پی مواقعی که در بها ساخت سایت تاثیرگذار میباشد را محاسبه کرده و به تک تک سوال های شما عزیزان جواب می‌دهیم.

آیا میدانید برای طراحی وب سایت به چه مواقعی نیاز میباشد؟
برای تقریب صحیح و اصولی بها ساخت سایت در صدر ما یحتاج میباشد تا بدانیم یک تارنما دقیقا از چه مورد هایی تشکیل‌شده میباشد.

همانگونه که در مقاله ها قبلی هم نظارت کردیم، یک سایت منحصر به فرد معمولی به مورد ها ذیل احتیاج داراست:

دامنه

هاستینگ

پباده سازی قالب

پباده سازی گرافیکی

امنیت

یادگرفتن پنل کاربری وب سایت

پشتیبانی و گارانتی وبسایت

ریسپانسیو کردن قالب وبسایت (که امروزه دقت عظیمی بدین آیتم می گردد)

پیرو مخارج مربوط به تک تک این مورد ها را برای تقریب صحیح بها طراحی وب ارزیابی می‌کنیم.

 

1.خرید دامنه

ارزش دامنه ها بسیار گوناگون میباشد. در حالتی‌که دامنه را خودتان تنظیم کرده باشید که از ارزش آن دانایی دارید. ولی در حالتی‌که قرار شد کمپانی ساخت وب سایت این عمل را برای شما انجام دهد، هزینه دامنه از 6 هزار تومان شروع میشود و حتی تا یکسری میلیون تومان هم میرسد. در بعضا موردها اسم دامنه وب سایت شما پیش از این به وسیله سایرافراد به تثبیت رسیده میباشد و شما برای تصاحب کردن اسم آن دامنه می بایست هزینه هنگفتی را بپردازید.

ولی می بایست اظهار‌کرد دامنه های دیگری مانند .tv، .name. و .ws. وجود دارا‌هستند که هزینه تثبیت آنها بها بالاتری نسبت به دامنه های عادی دارااست.

2.هاستینگ

بها هاستینگ با اعتنا به ترازو فضایی که برای وبسایت خویش احتیاج دارید، متعدد میباشد. پلن نخستین هاستینگ معمولاً از 100 مگابایت سالیانه آغاز می شود .

اما نگران نباشید به این دلیل‌که هاست شما قابل افزایش میباشد و شما میتوانید در شکل نیاز، بعد از توسعه کسب و فعالیت خویش وسعت هاست را ارتقاء دهید. مثلا در صورتیکه نیاز دارید فولدر های زیادی بر روی تارنما خویش قرار دهید، بهتر میباشد فضای هاست خویش را افزایش دهید.

3.پباده سازی قالب وب سایت

شاید تا چندین سال پیش می توانستید با پرداخت مخارج نادر، از یک طراح وبسایت بخواهید قالبی قشنگ و بی آلایش را برای سیستم مدیر محتوای وردپرس یا این که جوملا پباده سازی نماید.

در‌حالتی که برایتان این پرسش اتفاق افتاده که چرا نباید از قالب های بدون پول استعمال کنیم، می بایست بگوییم که شما میتوانید از این قالب های بدون پول استعمال فرمائید، ولی می بایست دقت داشته باشید اکثری از قالب های بدون پول جانور برای وردپرس نیاز به فارسی سازی دارا‌هستند که هزینه انجام آن نسبتاًً با پباده سازی یک قالب منحصر به فرد برابری می نماید و همینطور معمولا در‌این قالب های وبسایت مسائل امنیتی رعایت نمیشود و در آینده برای سایتتان ایرادات عدیده ای پیش می‌آید. بدین ترتیب بهتر میباشد هزینه نمائید و خویش را گرفتار نکنید.

4.پباده سازی گرافیک

بعداز پباده سازی قالب نوبت به پباده سازی تصاویر و المان های گرافیکی جان دار در قالب میرسد که می بایست به طور منحصر به فرد پباده سازی شوند. هزینه این عمل هم به تعداد تصاویر و یا این که ویدئوها بستگی داراست و تا یک سری میلیون تومان هم میرسد.

اما این نکته را در لحاظ داشته باشید که ویدیو مارکتینگ این ایام بسیار جنجال پیدا نموده است و جذابیت بالایی برای یوزرها داراست و شما می‌توانید در ساخت سایت خویش از آن به کارگیری نمایید.

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۹:۳۰ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

انتخاب نام دامنه مناسب برای طراحی سایت


یکی ابزار های هر کسب و کاری، جذب طراحی سایت اختصاصی  از روش تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ هست. برای مثال، یک وبسایت مهیا که تبلیغات شمارا در خویش و بقیه همکارانش درج می نماید. در بستر وب و مجموعاَ فضای مجازی، جذب از روش موتورهای جست و جو رده ویژه ای داراست. به‌این مراد که دامنه ی خویش، که به عبارتی مارک شما در فضای مجازی می باشد را به سطح مناسبی در‌این بستر برسانید ما یحتاج میباشد تا از وقت و هزینه گرفته تا غایت انرژی خویش را صرف فرمایید تا بتوانید به غرض خویش برسید.

وقتی که دامنه ای تازه و ناپخته به تثبیت میرسانید و در خصوص مارک سازی و سطح دامنه مجموع عملکرد خویش را میکنید، با فرض مالامال فعالیت و مالامال همت بودن شما، دست‌کم دو سال مدت مورد نیاز میباشد تا وب سایت شما در میان مخاطبانتان شناخته گردد و میان رقبا به سطح قابل قبولی رسد. این روند وقت گیر به انگیزه الگوریتم های پیچیده گوگل و فراوانی رقبا در بستر وب میباشد.

اما طبق تجربه، هزینه، مقطع و انرژی ای که در آینده صرف این عمل خواهید کرد تا وبسایت مهیا خواهد شد، بسیار بیشتراز چیزی میباشد که در حال حاضر در ذهن دارید و این پروسه تا وصال شما به فاکتورهای مدنظرتان مانند بازدید از وبسایت، ترافیک و … ادامه دارااست. در قدم های در آغاز شروع این روند، معیارهای سنجش محبوبیت وبسایت ارقام پایینی را اکران می‌دهند.

در صورتی‌که که بخواهید به شکلی صحیح و تندرست، اعتماد مشتریان بالقوه را بدست آورید کاری طاقت فرسا وسخت خواهد بود. زیرا شما تعداد کثیری از فاکتورهای مثبت را ندارید و تارنما خویش را اخیرا احداث نموده اید، نمی توانید در انجمن های دارای اعتبار، وب سایت های تبادل پیوند و از این قبیل فرآیندها کمپانی فرمایید و این جای ها شمارا قبول نمی‌کنند.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۹:۲۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

هزینه طراحی سایت اختصاصی


 این وب سایت ها با گویش C# ASP.NET MVC کد نویسی میگردند و به طور طراحی سایت اختصاصی کامل با تارنما سازهای وردپرس،جوملا و .... مختلف می‌باشند.در طراحی وب منحصربه‌فرد،هر تارنما فقط برای یک صاحب کار مطابق با استراتژی ما یحتاج صاحبکار پباده سازی و کدنویسی می‌گردد و دوباره به اشخاص دیگری فروخته نمیشود در فیض تمام هزینه ایجاد را صرفا یک صاحبکار پرداخت می نماید.
سفارش اینترنت وان مابین تعیین ساخت وب سایت منحصربه‌فرد یا این که سایت پیش ساخته اینترنت وان بر اساس توضیحات پایین میباشد:
گزینش ساخت وب سایت مخصوص: برندها،سازمان ها و نهاد های دولتی،آغاز آپ ها،مغازه و تارنما در مقیاس پهناور،رقابت با تارنما های پیروز
گزینش وب سایت های پیش ساخته: تمامی وبسایت ها و دکان ها در سایز کوچک تا میانگین(در مقیاس عظیم باتوجه به وجود رقابت شدیدتر مورد منحصر به فرد مطلوب خیس میباشد)
تعیین خود کار خصوصیات از جدول جهت وب سایت های تحت

ریست


شالوده مخصوص


وب سایت شرکتی منحصر


وبسایت فروشگاهی منحصر
مشاهده تارنما های پیش ساخته
گزینش اسم خصوصیت معرفی نوع

ملاحظات
* در اینترنت وان ساخت سایت به طور به طور کاملً دستی انجام می‌شود و از هیچ سیرتکامل ابزار اماده ای به کار گیری نمی‌شود
* ورژن نو در اختیار گرفتن پنل اینترنت وان از قابلیت و امکان بروز رسانی اتوماتیک برخوردار است، به این شکل که حتی سوای درخواست شما با انجام seo ها و به کار گیری از تکنولوژی های تازه در پروژه های نو، این بهبود ها به پروژه شما نیز به طور خود کار و بدون پول اضافه می شود، این گزینه تأثیر بسیار مهمی در پروسه رویش تارنما شما دارااست، در واقع شما هیچگاه نیاز به پباده سازی دوباره تارنما جهت همگام سازی با تکنولوژی ها تازه نخواهید داشت.
*کمپانی طراحی وب تهران اینترنت وان جهت میزبانی از سرور های اشتراکی به کار گیری نمی نماید، کلیه سرور های اینترنت وان به طور مخصوص و مجهز به نو ترین امکانات طاقت فرسا افزاری و قابل انعطاف افزاری میباشند که جزیات ان ها در قرارداد بیان میگردد. قابل ذکر میباشد سرویس ها میزبانی در اینترنت وان تنها مختص متقاضی ها طراحی وب است،در سود به جهت عدم وجود کدهای اشخاص بقیه بر روی سرور، تلاش درست سرور ها و عدم نوسان سرعت بار گذاری وب سایت را تضمین می نماید.


هاست


توصیه کمپانی ساخت وب سایت اینترنت وان برای میزبانی تارنما شما، به کارگیری از سرور های منحصر ما می‌باشد، با اعتنا به قابلیت و امکان ارائه این خدمت از طرف اینترنت وان، جهت عدم تعلق شما و اینترنت وان به شرکت ها هاستینگ و سرور های اشتراکی و همینطور هزینه مازاد و جهت قابلیت و امکان ارائه تضمین کیفیت و امنیت دائمی تارنما شما، میزبانی وب سایت شما همپا با 10 گیگابایت دور و بر بر روی سرور های توانمند ما به مشترکین طراحی وب به طور کادو ارائه می‌گردد.
برای مثال ویژگی ها سرور ها
HDD:
NVMe Gen3 x4 Data Center Series
CPU:
Intel® Xeon® E5-2650 v3 Hexa-Core
RAM:
256GB DDR4 ECC
محل سرور: آلمان، کانادا، فرانسه، کشور‌ایران
نوع سرور: منحصر
دست کم فضای قابل استعمال: 10 گیگابایت
خصوصیات سرورها


کادو


دامنه ir.


دامنه با پسوند ir به درخواست کنندگان طراحی وب سایت فروشگاهی و شرکتی به طور کادو ارائه می‌گردد.


کادو


دامنه com.


توصیه میشود دامنه با پسوند com. تعیین خواهد شد،چراکه در شکل بیماری آلزایمر پسوند دامنه، معمولا مخاطبان به طور پیش فرض پسوند com. را می دهند و ممکن میباشد به وبسایت اشتباهی شبیه وب سایت شما هدایت خواهد شد.


انتخابی


سئو-OnPage


در صورتیکه در حین پباده سازی، seo وبسایت (تکنیکال) و کارها مرتبط با ان در سورس تارنما انجام گیرد، این گزینه تأثیر بسیار متعددی در کیفیت انجام سؤ همینطور در دوران بازه تأثیر آن در سود کاوش ها داراست، اعتنا نمائید در کلماتی که رقابت برای جایگاه های برتر گوگل در آنان زیاد میباشد،مستلزم سئوی Off-Page نیز هست که بایستی به طور غیروابسته و طی قراردادی جدا از هم به وسیله متخصین بهینه سازی صورت بپذیرد.در اینترنت وان همه پارامترهای سؤ(تکنیکال) به طور بدون‌پول بر روی وب سایت شما انجام می‌شوند.مهم‌ترین پارامتر های سؤ(تکنیکال) که باید بر روی سورس و سیستم مدیر محتوا در لحاظ گرفته شوند به شرح ذیل می‌باشند:

- تیتر صفحه ها
- ساختار ادرس صفحه ها
- تیتر و شرح گذاری تصاویر
- سرعت بار گذاری وبسایت
- عدم وجود نادرست در کد
- طرز درست استعمال از شمارش گر صفحه ها
- پیکربندی robots.txt
- استعمال درست از تگ های H1,H2,H3
- اتصال به Google Webmaster Tools

 

کادو


رئیس منو ها


قابلیت و امکان مدیر منوها و درج منو و ذیل منو به تعداد نامحدود با قابلیت و امکان اتصال به صفحه ها دلخواه


اساس


ربات تلگرام


با به کارگیری از این قابلیت و امکان می‌توانید انتخاب فرمائید که خبر‌ها یا این که مقالاتی را که درون تارنما قرار می دهید به طور اتوماتیک به وسیله رباتی که برای شما ساخته می‌گردد به عبارتی لحظه به شبکه تلگرام شما ارسال گردد، این ربات همینطور می‌تواند جهت هر امر دلخواهی توسعه و گسترش داده خواهد شد که بسته به نوع عملیات هزینه مازاد خواهد داشت. ربات از روش Webhook اپ نویسی می‌شود و کارایی آن لحظه ای و فارغ از هیچ اختلالی خواهد بود.


انتخابی


پباده سازی مخصوص اکران قسمت محصول ها، سرویس ها یا این که مثال فعالیت ها


پباده سازی سیستم رئیس و اکران تولیدها یا این که مثال عمل ها با ریزه کاری بی نقص بسته به نیاز وبسایت شما.
مثلا خصوصیت های این ماژول:

- اکران مطلوب و باصرفه تولیدها متناسب با قالب تارنما
- امکان ساخت تعداد نامحدود شاخه و ذیل شاخه با قابلیت درج تصویر هم پا با داشتن شیت بندی پویا
- قابلیت و امکان درج تعداد نامحدود متاع برای هر شاخه با داشتن شیت بندی پویا
- قابلیت و امکان ساخت آلبوم تصاویر و کلیپ برای هر مال با برنامه خردسالان مطلوب به تعداد نامحدود یار و همدم با داشتن - کاغذ بندی پویا جهت خودداری از نماید شدن بارگذاری در تعداد بالا
- امکان قراردادن گونه های فولدر ها جهت دانلود برا هر فرآورده، مثلا کاتالوگ و فولدر راهنما
- امکان درج شرح بی نقص و خلاصه برای مال
- امکان درج ارزش
- قابلیت و امکان اکران تاریخ بروز رسانی جنس
- امکان اکران تاریخ ساخت فرآورده
- امکان اکران حالت جانور بودن یا این که نبودن متاع
- دسترسی سریع و راحت به تولیدات و شاخه های انها
- سیستم اکران تولید ها بر پایه ی مرور لیست تولیدها به وسیله کاربر که کاربری سادگی را برای استفاده کننده - بر روی گوشی و سیستم های تاچ آماده می نماید.
- بار گذاری و اکران تصاویر بر پایه ی حوزه‌ روءیت کرد و مرور استفاده کننده جهت بار گذاری سریع خیس

 

انتخابی


قابلیت و امکان مقایسه تولیدات


مقایسه تولیدات هم خانواده مبتنی بر خصوصیت های دلخواهی که شما برای محصول ها تعریف و تمجید نموده اید


انتخابی


قابلیت و امکان غربال کردن محصول ها بر طبق خصوصیت های دلخواه محصول ها گوناگون


غربال آنی محصول ها مبنی بر خصوصیت هایی که شما در سیستم مدیریتی سایت خویش تهیه و تنظیم نموده اید. این ماژول در سیستم های تاچ نیز پباده سازی منحصر به فرد خویش را داراست که سبب ساز بر کاربری سهل و آسان آن می‌گردد.


انتخابی


ماژول شیت ساز


قابلیت و امکان مدیر صفحه ها و افزودن صفحه ها دلخواه به تعداد نامحدود،به عنوان مثال تجهیزات این ماژول به شرح پایین می باشند:

- قابلیت تعریف و تمجید همگی پارامترهای seo برای هر کاغذ
- قابلیت و امکان قسمت بندی شیت به سطر و ردیف های دلخواه و تماما ریسپانسیو در تبلت و گوشی و دسکتاپ
- ویرایشگر توسعه یافته متن ها با قابلیت و امکان تغییر‌و تحول رنگ،فونت،اندازه و تیتربندی
- قابلیت و امکان بار گذاری تصاویر و کلیپ در شیت به طور نامحدود
- قابلیت و امکان به کار گیری از قالب بندی های دوست داستنی صفحه های
- قابلیت تعبیه پیوند،کلید،فرم دلخواه،جدول،ایموجی
- قابلیت و امکان بازنویسی سورس ورقه
- قابلیت و امکان صفحه ارایی با ظاهری متعدد نسبت به بقیه صفحه ها(Landing Page)
- قابلیت و امکان درج محتوای آکاردئونی
- قابلیت درج محتوا در تب های دلخواه
- قابلیت و امکان تمجید فرم با به کار گیری از فرم ساز و به کار گیری از آن در صفحه ها دلخواه

 

اساس


مدیر پست الکرونیکی


قابلیت تعریف‌و‌تمجید و رئیس پست الکرونیکی های گوناگون با فضای نامحدود(تا حداکثر فضای هاست تخصیص داده گردیده) همپا با قابلیت و امکان اتصال به خدمت های پست الکرونیکی متفاوت به عنوان مثال Gmail،OutLook،تلفن همراه

- قابلیت تغییر‌و تحول ویژگی ها هر اکانت
- قابلیت رئیس همه اکانت های آدرس اینترنتی بوسیله ادمین های وب سایت
- قابلیت تعریف و تمجید امکان فوروارد و همینطور امضای پست الکرونیکی برای هر اکانت
- قابلیت و امکان تعریف‌و‌تمجید محدودیت در اکانت های پست الکرونیکی
- مدیر اکانت های نشانی اینترنتی به طور یکدست از روش سیستم مدیریتی سایت

 

اساس


رئیس بنر ها(Slide Show)


قابلیت و امکان رئیس بنر ها با درج تعداد نامحدود و قابلیت اتصال به صفحه های دلخواه،قابلیت و امکان تمجید بنر ویژه جهت اکران در گوشی هم پا با پباده سازی گرافیکی 2 عدد بنر مطابق با نیاز شما


انتخابی


مدیر بخش های خاص


قابلیت رئیس کلمه ها کلیدی توضیحات وب سایت، رئیس لوگوی تارنما، تیتر پیش فرض صفحه ها، فوتر و بقیه قسمت های خاص مرتبط با هر تارنما


شالوده


رئیس فولدر ها


رئیس فولدر های وب سایت با قابلیت آپلود فولدر دلخواه و قابلیت و امکان به کارگیری از آن در قسمت های متفاوت. به عنوان مثال تجهیزات این ماژول:

- تعریف و تمجید فایل بندی دلخواه
- آپلود دسته ای به طور Drag&Drop
- بارگذاری پویا و عدم مشاهده کندی حتی‌در تعداد بسیار زیاد پوشه ها
- قابلیت و امکان کاوش در فولدر ها
- اکران و سازمان دهی فولدر ها جهت رئیس در شرایط های متفاوت
- قابلیت و امکان دانلود فولدر ها
- قابلیت و امکان تغییر و تحول اسم پوشه ها

 

شالوده


اکران گرافیکی مثال مشتریان یا این که شرکت ها همکار


قابلیت و امکان درج لوگو و توضیحات مثال مشتریان و یا این که مثال شرکتهای همکار به طور گرافیکی، دقت نمائید محل اکران در مرحله پباده سازی رابط گرافیکی با هماهنگی شما با گرافیست گزینش می شود.


انتخابی


قابلیت و امکان حیث دهی در زمینه ی خبرها، تولید ها یا این که ...


قابلیت درج لحاظ در قسمت های مایحتاج به وسیله یوزرها هم پا با مدیر و تأیید آن‌ها پیش از اکران در تارنما


انتخابی


قابلیت و امکان لایک یا این که دیس لایک


قابلیت و امکان لایک یا این که دیس لایک کردن قسمت های دلخواه وب سایت با در حیث تصاحب کردن محدودیت در ip


انتخابی


مدیر فیلدهای اجباری یااختیاری


رئیس اجباری یا این که ازروی اختیار کردن فیلد ها در فرم های متعدد مانند فرم نام نویسی


انتخابی


پیام ها و اطلاعیه ها


قابلیت و امکان ارسال پیام به مجموع یوزرها یا این که کاربرانی خاص و یا این که در صفحه ها متعدد وبسایت، با قابلیت انتخاب محل اکران و نوع اکران به طور پاپ آپ یا این که هدر و همینطور مشاهده بایگانی پیام های ارسالی و یا این که دریافتی


انتخابی


RSS


قابلیت تکثیر محتوا در در قالب XML . با این قابلیت شما می‌توانید محتوای قسمت های متفاوت وب سایت خویش را در چنگ سایر افراد قرار دهید فارغ از اینکه نیاز باشد وارد وبسایت شما شوند، برای این فعالیت کافی میباشد با نرم افزار هایی خاص بدین ماژول شما متصل شوند.


انتخابی


داده ها پرسنل و چارت سازمانی


قابلیت اکران چارت سازمانی کمپانی در وبسایت، در اکثریت موردها نیاز به‌این قابلیت وجود ندارد، چراکه این قابلیت هنگامی موردنیاز میباشد که کافرما پافشاری داشته باشد داده ها پرسنل به وسیله گرافیست منقطع و به شکلی خاص پباده سازی گردد.در غیر این شکل شما با داشتن تصویری از چارت خویش میتوانید فارغ از گزینش این قابلیت و با سیستم مدیر محتوای تارنما براحتی آن را در برگه ای دلخواه تعبیه فرمایید.


انتخابی


درج تبلیغات در وب سایت


قابلیت و امکان اکران تبلیغات دیگرافراد در تارنما با قابلیت و امکان رئیس و انتخاب جزیات و محل برای رئیس تارنما


انتخابی


نقشه وب سایت


قابلیت و امکان درج نقشه وبسایت به طور XML و HTML و راهنمای ادرس پیمایش. با دقت به اهمیت این خصوصیت برای موتورهای کاوش، توصیه میشود این آیتم گزینش گردد


انتخابی


مجله ایمیلی و پیامکی


قابلیت و امکان رئیس گروها و اعضای آنها با قابلیت ارسال روزنامه به طور نشانی اینترنتی و یا این که پیامک


انتخابی


فرم ساز


قابلیت ساخت فرم های متعدد با امکان تمجید فیلد های نامحدود و گزینش نوع فیلد ها، مثلا ایجاد فرم استخدام

- ایجاد فرم به طور Drag&Drop
- قابلیت تعبیه بلوک متن،جداساز،سطر و ردیف بندی،کلید،آیتم های تعدادی انتخابی
- رئیس اجباری یا این که ازروی اراده بودن فیلدها
- تعریف و تمجید محدودیت در تعداد فرم
- تعریف و تمجید تاریخ انقضا برای فرم
- تمجید انتقال استفاده کننده به برگه نو بعداز کامل شدن فرم

 

انتخابی


آمار بازدید مختص مدیران وبسایت


قابلیت مشاهده آمار بازدیدها بر روی نمودار و قابلیت و امکان مقایسه در دوران های متفاوت، این ماژول همینطور بازدید های یکتا رو به صورت ظریف شناسایی و به تفکیک صفحه ها در دست شما قرار میدهد، قابلیت مشاهده خصوصیات ریز بازدید کننده،آمار کلی درصد مرورگر، نوع سیستم دلیل و.... نیز وجود داراست.
*این ماژول مختص در اختیار گرفتن پنل webone میباشد و از ماژول های فراهم بر روی وب به کار گیری نمی‌شود به دلیل آن که ماژول های فراهم علاوه بر مشکل در کارایی تارنما آمار ظریف و جامعی ندارند.


انتخابی


آمار بازدید همگانی


قابلیت و امکان مشاهده آمار بازدید تارنما وقف عام،این قابلیت از ماژول های منحصر به فرد اینترنت وان نمیباشد و از ابزارهای مهیا جانور در وب استعمال می‌شود


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۵:۱۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

AMP یا Accelerated Moblie Pages چیست؟ و چه ارتباطی با طراحی سایت دارد


AMP نمایانگر فشار پهناور گوگل برای سرعت  طراحی سایت اختصاصی بخشیدن به وب میباشد. AMP یک کدام از پروژه های اساسی ذیل لحاظ گوگل هست که مقصود آن ارتقاء سرعت ارائه محتوا به استفاده کننده با به کار گیری از کد های معمولی است. AMP با نظارت استفاده کننده یک راهی برای ساخت و ساز صفحه ها اینترنت برای محتوای استاتیک می‌باشد که بسته به کردار مخاطب تغییر و تحول نمی نماید و همین منجر ارتقا سرعت می‌گردد.

تحت عنوان یک آغازگر سریع، AMP در واقع یک چارچوب HTML میباشد که همچون یک کانال تحویل محتوا فعالیت می نماید و ورژن های از صفحه های اینترنت را برای ارتقا سرعت برگه ارائه میدهد. AMP برای ناشرانی که مطالب خبری و پست های بلاگ را ارائه میدهند، ایده آل میباشد. بسیار مشابه به قالب مقاله‌ها فوری چهره بوک میباشد.

AMP فعلا به وسیله موتورهای کاوشگر مختلف و حتی تبلیغات AdWords به عمل گرفته شده‌است. با به کارگیری از برچسب "" Fast Fetch ، AMP همچنان سریعتر و آسانتر اجرا می گردد. طبق گفته های گوگل، بیشتراز 900،000 دامنه پیش از اینً AMP را پذیرفته اند و این تعداد همچنان در هم اکنون رویش میباشد.
در واقعیت، ناشران زیادی بعد از استعمال از AMP، پیروزی حیرت انگیزی را گزارش داده اند:

گوگل همینطور نهفته نکرده میباشد که سایتی هایی که از AMP در پباده سازی صفحه ها خویش به کار گیری می نمایند را در اولیت قرار داده میباشد.
سرعت اینترنت گوشی واضح میباشد که تأثیر متعددی در تجربه استفاده کننده و نرخ تبدیل شما داراست.
با به کار گیری از یاد نهفته Google، صفحه های اینترنت با AMP 2 برابر سریعتر میباشند نسبت به صفحه ها تارنما های سنتی و تاخیر کمتری هم دارا‌هستند. اکنون گوگل سرعت لود سریع را تحت عنوان تجربه مخاطب، نکته ای گران بها در لحاظ میگیرید.

از‌آنجا‌که AMP با استعمال از یاد نهان Google بارگیری شده‌است و تحت عنوان ورژن متفاوتی از مدرک اساسی ارائه میشود، کلیک ها مشقت بار میباشد چون از نگاه فنی در وبسایت منتشر کننده کلیکی صورت نمی دهند. این تأثیر مفهوم داری در تعامل دارااست. با ارائه یک ورژن از یک برگه اینترنت، AMP برای ارائه پست های آموزنده بلاگ بسیار عالی میباشد، البته کلیک اول و تعامل بیشتر با وبسایت، رابطه نیست.

این بدان معنا میباشد که ناشران و دکان های تجارت الکترونیک بایستی از حیث تئوریک دو ورژن متفاوت از پیشنهادات خویش را ارائه دهند. AMP اصولا نسخه برداری اطلاع رسانی سود کاوش میباشد.
تحت عنوان یک یادداشت جانبی، چیز دیگری که در پذیرش AMP تأثیر می‌گذارد، عدم بضاعت گوگل در برقراری رابطه با مشتریان میباشد.

AMP چیستآشنایی با AMP یا این که Accelerated Moblie Pages

نرم‌افزار های اینترنت progressive چه است؟
ممکن میباشد شما با PWA ها آشنا باشید گرچه تارنما های بسیار مقداری در واقع از این فناوری فایده میبرند. PWA تارنما هایی می باشند که از هر نحوه مانند یک نرم افزار فعالیت می نمایند ولی نیازی به بارگیری ندارند. PWA ها از روش مرورگر اینترنت قابل دسترسی میباشند و از Javascript یا این که CSS به یاور HTML برای ساخت و ساز سرعت توشه نسبتاًً لحظه ای به کار گیری می نمایند. با به کار گیری از شناسه های منابع جهانی (URI) ، PWA ها هنگام علامت گذاری یا این که به اشتراک گذاری به وسیله یک استفاده کننده اینترنت، قابل اتصال میباشند.

مزایای استعمال از PWA

مهمترین مزایای آن عبارتند از:

قابلیت و امکان عمل آفلاین
دسترسی جهانی به تمامی دستگاه ها و مرورگرهای اینترنت
سرعت توشه قابل مقایسه با AMP
انتقال سریعتر فی مابین صفحه های اینترنت و ناوبری نسبت به دامنه های سنتی گوشی
رابط های مستقر مانند اپلیکیشن ها
غیرقابل تعریف و لینک و پیوند
قابلیت و امکان ارسال اعلان ها از روش notifications
در جایگاه نخستین PWA ها به وسیله مغازه های تجارت الکترونیکی آیتم به کار گیری قرار می‌گیرند تا برهه زمانی پرداخت سریعتر و تجربه مخاطب آخری را ساخت و ساز نمایند. PWA ها میتوانند سرگرم شدن مخاطب را در وبسایت شما‌را ارتقاء داده و از روش بضاعت آن‌ها برای سود گیری از منابع آفلاین و تبدیل اعلان ها به رابطه مداوم با یوزرها را ارتقا دهند.
ولی اشکالاتی درباره با PWA نیز وجود دارااست. این یک سپرده گذاری بسیار مالامال هزینه و اجرای آن بسیار طاقت فرسا میباشد. بدین معنا که برای انجام این فعالیت احتمالاً می بایست یک طراح اینترنت ماهر را استخدام فرمائید.
نگرانی بزرگتر این خواهد بود؛ چرا صرفا در یک نرم افزار سپرده گذاری نکنید؟ یوزرها هفتگی از صدها تارنما بازدید می نمایند و نرم‌افزار های بی شماری را در تلفن خویش ذخیره می نمایند. مهم‌ترین و تقاضای مهم آنها سرعت لود میباشد که AMP آن را قادر است آماده می نماید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۳:۴۴ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)

لزوم طراحی سایت برای کسب و کار ها


داشتن یک سایت قانونی با ساختاری استاندارد طراحی سایت اختصاصی برای ارائه داده ها، سرویس ها و تعامل با مخاطبان برای یک کمپانی ضروری میباشد. سایتی که بتواند تعداد قابل توجهی بازدیدکننده را به صورت مستمر به خویش جلب نماید. یکی‌از مهمترین فاکتورها در ابتدا بردن ترافیک وبسایت و ارتقاء هدفمند بازدیدکنندگان، طراحی وب مطلوب میباشد. در صورتی طراحی سایت شما با پایانی تکنولوژی و مبتنی بر اصول seo پباده سازی خواهد شد اقبال شما برای قرار به چنگ آوردن در جایگاه‌های بالای موتورهای کاوش بالا می‌رود ما فقط برای مشتریان خویش وبسایت پباده سازی نمی‌‌کنیم. بلکه با طراحی وب منحصر به فرد و سئو گردیده برای گوگل ، قابلیت و امکان و ابزاری در دست صاحبکار/مشتری قرار میدهیم تا موجب پرورش و گسترش کسب و کارشان گردد. ساخت سایت پباده سازی سایت تلفیقی از هنر ، دانش و تکنولوژی و خلاقیت میباشد. وقتی که یک وب سایت بر مبنای اصول مبنا گرافیکی پباده سازی گردد علاوه بر جذب نگاه استفاده کننده، قادر است به اثری به یاد ماندنی در کسب و فعالیت تبدیل گردد. در هنگامی که پباده سازی وب سایت از حق تقدم های هر کمپانی، سازمان یا این که کسب و کاری قرار گرفته میباشد، صاحبان شغل ها می دانند که برای برخورداری از منزلت خوب در دنیای مجازی نیاز به وبسایت قابل قبولی دارا هستند. ارتقا تاثیرگذاری یک تارنما در جلب حیث کاربر و همینطور تخصصی شدن پباده سازی سایت، میطلبد که نگاهی ماهر به‌این مقوله داشته باشیم. لزوم طراحی وب سایت برای کسب و عمل ها روزمره هزاران تارنما در کشور ایران و عالم فعال سازی می گردند. یافتن جایگاهی مطلوب و سفت میان رقبا و بقیه کسب و امور موفقیتی میباشد که به آسانی محقق نمی شود. و کلید انجام آن در تخصص طراحان ماهر وبسایت میباشد. تاکسی دیجیتال مارکتینگ راسپید با سالیان سعی در حوزه کسبو شغل های دیجیتال، آشنایی کاملی که از فضای مجازی دارااست، کسب و کارتان را ارزیابی کرده و سایت شما‌را مطابق با نیازهایتان و ذوق وسلیقه مخاطبان شما پباده سازی میکند. به این ترتیب می‌توانید کسب و کارتان را در دنیای مجازی نیز به صحت معرفی کرده و با ساخت سایت ماهر، سرویس ها و تولید ها خویش را به نیکی به مخاطبانتان ارائه فرمایید. در حالتی‌که اکنون یک وب سایت دارید البته دوران متعددی از عمل آن میگذرد، سفارش می‌کنیم که آن را به دست طراحان و تحلیلگران زبده راسپید بسپارید تا تارنما شما‌را نظارت کرده و در شکل نیاز تغییرات و سئو هایی را روی آن اعمال نمایند؛ در‌این‌صورت‌ می‌توانید مطابق با تکنولوژی روز پباده سازی تارنما تکان نمائید. در حالتی که هم اینترنت سایتی ندارید، گروه مجرب راسپید فراهم میباشد تا با پباده سازی سایت خلاقانه و بروز، مسیر روشنی را در کسب و عمل آنلاین برایتان مهیا سازد.


برچسب: طزاحی سایت اختصاصی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۳:۵۲ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)