مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

آیا راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی عینک به مجوز نیاز دارد؟


فعال‌ساز‌ی دکان عینک فروشی ورقه بازی متعددی دارااست و می بایست همیشه از این اداره به آن اداره بروید. برای احداث فروشگاه عینک فروش به مجوزهای مختلفی نیاز دارید و می بایست مجوز کسب هم داشته باشید. طراحی سایت اختصاصی همینطور بایستی مدرک برد در امتحان‌های عینک طبی را هم اخذ نمائید. ولی راه اندازی مغازه اینترنتی عینک به هیچ جواز و مدرکی نیاز ندارد. ولی یک‌سری جواز می باشند که اخذ آنها از روی میل میباشد و اجباری وجود ندارد.

یک کدام از این موردها علامت اعتماد الکترونیکی میباشد که به دست آوردن آن الزامی وجود ندارد. ما در حالتی که آن را برای مغازه‌تان اخذ فرمائید مشتریان ریلکس‌خیس به شما اعتماد می‌نمایند و فروش‌تان هم بیشتر میگردد. مجوزهای اینترنتی دیگر هم به همین شکل می باشند و تصاحب کردن آن ها صرفا به ارتقا اعتبار دکان شما یاری می‌نماید. ولی درصورتی که بخواهید درگاه پرداخت بدون واسطه برای وب سایت خویش داشته باشید می بایست نشانه اعتماد بگیرید. در هر شکل در‌صورتی‌که مایلید راجع‌به مجوزهای دکان اینترنتی داده ها بیشتری کسب فرمائید، نوشته ی علمی «لیست مجوزهای ما یحتاج برای فعال‌سازی دکان اینترنتی» را بخوانید.

برای فعال سازی مغازه اینترنتی عینک به چه نکاتی دقت کنیم؟
تا این‌جا به شما خاطر دادیم که چطور میتوانیم با فروش اینترنتی عینک، کسب و کاری سودآور فعال سازی کنیم. ولی برای این که کسب و کارتان سریع‌خیس بتواند بین رقبای این بازار رویش نماید می بایست تعدادی نکته ریز را هم رعایت نمایید. برای تنظیم این قسمت از نوشته‌ی علمی چندتا از مغازه‌های اینترنتی عینک که از کلیه دوستداشتنی‌خیس و پهناور‌خیس بودند را ارزیابی کردیم. سپس هم چندین نکته و خصوصیت مهمی که در آن ها وجود داشت را در‌این نصیب آورده‌ایم.

 

1- قابلیت آزمایش یکسری عینک در محل را در چنگ مشتریان قرار دهید
زمانی یک سری وبسایت مطرح در موضوع فروش عینک را دیدیم یک نکته اعتنا ما‌را به خودش جلب کرد. مجموع این وبسایت‌ها قابلیت و امکان آزمایش یکسری سبک عینک در محل را داشتند. یعنی شما می‌توانستید از جمله 7 یا این که 8 عینک را تعیین فرمایید تا پیک به نشانی شما بیاورد. بعد از آن آنها را روی شکل‌تان آزمون نمائید و هریک که خوش‌تان آمد را بخرید. این خصوصیت خیر صرفا مشتری را به خرید عینک ترغیب می‌نماید، بلکه در غایت مشتری می داند که فرآورده قابل قبولی را خریده میباشد.

ولی برخی از دکان‌ها به مکان این فعالیت 30 روز مهلت آزمایش به مشتری می دهند. بدین ترتیب در حالتی‌که عینک ایرادی داشت و یا این که حتی از آن خوش‌تان نیامد میتوانید آن را عوض نمائید یا این که پس دهید و پول‌تان را بگیرید. شاید تصور کنید انجام این امور سبب گردد که خسارت فرمایید. ولی برای جذب مشتری بایستی از این شیوه‌ها استعمال نمایید. در غیر این شکل عموم تمایلی به خرید از دکان شما نخواهند داشت و از دیگر دکان‌ها خرید می‌نمایند.

2- عینک‌های مطلوب برای اشخاص متعدد را مو جود فرمائید
در حالتی‌که با بازار عینک و اشکال آن شناخت داشته باشید مسلما می دانید که برای برخی از مورد ها و کار‌ها، عینک‌های خاصی تاسیس شده است. به عنوان مثال برای بعضا از کار‌های ورزشی مثل دوچرخه سواری، اسکی و کوهنوردی یا این که کارهایی مثل رانندگی و موتور سواری عینک‌های آفتابی مخصوصی ساخت میشود. پس بهتر میباشد در کنار عینک‌های مردانه، زنانه و کودک‌گانه، عینک‌های خاص از این دسته‌ها را هم در مغازه خویش جانور داشته باشید.

علاوه‌بر این تلاش فرمایید اشکال لنزهای رنگی و طبی را هم به سبد تولید ها خویش اضافه فرمائید. زیرا خیلی از عموم ترجیح می دهند به مکان عینک از لنزها به کار گیری نمایند. همینطور اسباب و اثاث جانبی عینک و لنز مثل مواد تمیزکننده، بند عینک و اشکال عدسی را برای فروش تهیه و تنظیم نمایید.

3- به مشتریان خویش مشورت بدون پول بدهید
نسبتاً همگی دکان‌های اینترنتی عینک مشتریان خویش را به طور مجانی پند می‌نمایند. از جمله فروشگاهی را در وب دیدم که عکس خویش را برای پشتیبانی دکان ارسال می‌کردید. آن‌گاه عینک‌هایی که برای فرم شکل شما مطلوب بودند را سفارش می‌اعطا کرد. در هر شکل اکثر مشتریان نمی‌دانند چه نوع عینکی بخرند و چه عینکی برای شکل‌شان مطلوب‌خیس میباشد.

هنگامی به مشتریان خودتان مشورت کردن بدهید آنها می توانند متاع قابل قبولی را خریداری نمایند. بدین ترتیب از خرید خویش رضایت دارا هستند و خیر صرفا مجدد از دکان شما خرید می‌نمایند بلکه بقیه افراد را هم به خرید از شما تشویق خواهند کرد. در صورتیکه میخواهید در زمینه‌ی تاثیر رضایت مشتریان در کسب و کارتان بیشتر بدانید توصیه می کنم نوشته‌ی‌علمی «تأثیر اعجاز آسای تایید اجتماعی یا این که social proof در فروش» را مطالعه نمایید.

4- عینک‌ها را در باکس و بسته‌بندی مطلوب برای مشتری ارسال نمائید
هنگامی کالایی را اینترنتی می خریم اولی چیزی که میبینیم باکس و بسته‌بندی جنس میباشد. در صورتی‌که کالایی که به دست‌مان می رسد بسته‌بندی جالب و خیر داشته باشد مطلقا در به عبارتی در آغاز لحاظ ما‌را جلب می‌نماید. پس درصورتی که هنگامی مغازه اینترنتی عینک احداث کردید به طبع سفارشات را در باکس و بسته‌بندی مطلوب به دست مشتری برسانید.

نوع باکس محصول به خصوص برای عینک اهمیت خیلی متعددی داراست. زیرا تمامی ما از باکس عینک برای حفظ آن استعمال می کنیم و در حالتی که کیفیت بالایی نداشته باشد، عینک با کوچک‌ترین ضربه زخم می‌بیند و شکسته می شود. در نوشته‌علمی «چطور با یک بسته‌بندی جالب فروش‌مان را تعدادی برابر کنیم؟» در باب تاثیر بسته‌بندی فرآورده در ارتقا مشتری بیشتر توضیح داده‌ایم.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۲:۱۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)