مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

روش های SPA ها :

انگیزه نیاز به یادگیری SPA ها :
نیاز به SPA ها از سال 2016 روز آپ تو دیت ارتقا یافت و مجموعه های طراحی سایت اختصاصی قابل انعطاف افزاری عشق بیشتری به آن پیدا کردند. از سال 2018 این پرورش بسیار بیشتر شد و عشق و علاقه مجموعه های قابل انعطاف افزاری از jQuery به SPA ها تغییر و تحول پیدا کرد.
کتابخانه jQuery توانست از سال 2006 تا سال 2019 محبوبیت بسیار متعددی به دست بیاورد و حدود 20 میلیون سایت به وسیله jQuery پیاده سازی شده‌است. اما با ورود SPA این گوشه و کنار رفته رفته برای jQuery کوچک خیس شد و در سال 2020 سیر رویش استعمال از jQuery کاهشی گردیده و بازه زمانی خداحافظی با این کتابخانه فرا رسیده میباشد.
شما هم مثل اینجانب شاید برهه زمانی متعددی برای یادگیری و مسلط شدن روی jQuery سپری نموده اید و شرایط کنونی براحتی میتوانید شغل های خویش را با این کتابخانه دوستداشتنی انجام دهید. اما وقت دل کندن از jQuery می‌باشد و بایستی سریعتر با یکی‌از کتابخانه های SPA فعالیت فرمایید و روی آن مسلط گردید.
ما نمی توانیم با تغییر و تحول تکنولوژی ها آن هم در حوزه نرم‌افزار نویسی که بسیار سریع می‌باشد تقابل کنیم. رویا رویی با این رویش یعنی محدود شدن بضاعت و توان های شما و حیف کردن شرایط های خوب شغلی و زور به ماندن در محل هایی شغلی که زیاد به آن عشق و علاقه ای ندارید.
پس با یک انرژی خیلی خوب به استقبال این تغییر و تحول بروید و براحتی وارد فضای SPA ها گردید. مطمئن باشد که یادگیری SPA زیاد مشقت بار نیست و از یادگیری آن ها لذت خواهید موفقیت.

SPA چه میباشد ؟
به وبسایت هایی گفته میشود که اولا به طور Full Ajax می‌باشند یعنی روی هر لینکی که کلیک کنیم شیت refresh یا این که postback نمی‌شود و به حیث کلیه چیز از گذشته برای ما فراهم شده‌است و تخت گاز کاغذ متبوع به شما نشان داده میشود. دوما اینکه یک کاغذ index.html که حدود 15 تا 20 خط می‌باشد وجود داراست که تمامی صفحه ها باطن آن render می گردند و عبارت spa از همین شیت index.html گرفته شده‌است.

شیوه های SPA ها :
سه شیوه مشهور و پر استفاده در SPA ها وجود دارااست که گزینش اولیه گروه های قابل انعطاف افزاری این سه شیوه هست. هرکدام از این نحوه های خصوصیت هایی خاص خودشان را دارا هستند اما کلاً شباهت متعددی به یکدیگر دارا‌هستند و یادگیری یکی‌از این نحوه های منجر یادگیری خیلی معمولی خیس دو طریق دیگر spa گردد.
سه طرز پر اسم و رسم spa عبارتند از :
ReactAngularVue
معرفی React :
کتابخانه React به وسیله Facebook در سال 2013 معرفی شد و به گذر زمان رشدی خوب داشت و نسبت به دو حریف دیگر خویش توانست محبوبیت متعددی کسب نماید و جز گزینش نخستین مجموعه های قابل انعطاف افزاری در حوزه Front باشد. ورژن سرازیر ریکت شرایط کنونی ورژن 17 است و طریق کدنویسی در ریکت به طور java script و TypeScript هست که عموما از طریق java script برای کدنویسی به کار گیری می‌گردد.


معرفی Vue :
کتابخانه Vue از سال 2014 بوسیله یک شخص معرفی شد و آنگاه بوسیله یک مجموعه توسعه و گسترش داده شد. شیوه های کدنویسی در Vue مشابه React است و به دو شیوه java script و TypeScript کد نویسی می‌گردد که در Vue هم نحوه java script محبوبیت بیشتری دارااست.
در Vue الگوبرداری متعددی از React و Angular شده‌است و نسبتاً ترکیبی از دو طرز دیگر است.معرفی Angular :
کتابخانه Angular که تحت عنوان Framework هم معرفی شده‌است یکی طریق های دوستداشتنی SPA ها میباشد که یک چارچوب بسیار خوب برای ساخت اپ های عظیم و سازمانی دارااست. انگولار را می اقتدار با گویش TypeScript نوشت و در اولِ ساخت پروژه قسمت های نیکی برای جداسازی وجود داراست که عمل اپ نویسی و توسعه و گسترش پروژه را معمولی خیس می نماید.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۲۹:۵۷ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)