مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

روش های سریع بهبود ترافیک وب سایت


ما تحت عنوان اشخاصی عمل آفرین، معمولا میتوانیم این قضیه را شم کنیم که در دنیای دیجیتال رقبای متعددی خوا هیم داشت و از لحاظ مالی نیز بضاعت و توان برابری با آن‌ها را نداریم و نمی توانیم طراحی سایت اختصاصی  برای رقابت با آنها تعداد متعددی بازاریاب را استخدام نماییم.
چه‌طور یک کسب و عمل کوچک یا این که میانگین خواهد توانست با ایرادات خویش در بازار کنار بیاید؟ برای پند دراین باره به مورد ها پایین دقت داشته باشید:
1. بازاریابی چهره بوک: رخ بوک یک ابزار تبلیغی وسیع میباشد. با نصب پیکسل پیگیری صورت بوک در تارنما خویش، می‌توانید بازاریابی مشتریانی که از وبسایت شما بازدید کرده اند را ادامه بدهید. این روشی بسیار مطلوب برای تولید ترافیک برگشتی به وب لاگ یا این که تارنما کسب و عمل شما میباشد.
2. نشانی اینترنتی سفارشی برای مخاطبان فیسبوک: می‌توانید لیست مخاطبان خویش را در صورت بوک آپلود نموده و اکانت های اجتماعی هر کسی را که نشانی آدرس اینترنتی خویش را به وی متصل نموده اید، ذخیره فرمایید. این یک مزیت گسترده می‌باشد، چون به شما این قابلیت را می‌دهد که از روش تلفن های هم پا یوزرها فروش خویش را انجام دهید.
3. بازاریابی توییتر: بازار یابی در توییتر هم به طور تقریب مانند بازار یابی در فیسبوک میباشد شما میتوانید با نصب پیکسل توییتر در سایت خویش به بازار یابی مشتریان خویش ادامه بدهید. تفاوت اساسی این می باشد که توییتر پیش از اینکه بتوانید تبلیغات خویش را به سمت آنان ارسال فرمائید، تعداد بیشتری از مخاطبین را به اکانت شما میاورد (نسبتاً 500 نفر).
4. مخاطبین سفارشی توییتر: صحیح مانند رخ بوک، می‌توانید با ارسال پست الکرونیکی های خویش به توییتر، یوزرها توییتر را در دستگاه های موبایل خویش ذخیره فرمایید. در‌این‌صورت، شما بایستی دستکم 500 استفاده کننده را از روش آپلود پست الکرونیکی در لیست مخاطبان سفارشی خویش قرار بدهید.
5. کارت های توییتر: کارت توییتر یک ابزار خوب برای هدایت ترافیک به وبسایت شما هست. آن‌ها به شما اذن خواهند بخشید تا تماس های جذابی داشته باشید، تصاویر دیدنی ارسال فرمائید و حتی می‌توانید به آنان خصوصیت های خاصی را اعمال نمائید. به طور تقریب ارسال توییت با تصاویر 18 درصد بیشتر متن های عادی به عبارتی توییت اثر خواهد داشت، پس توصیه میشود که از کارت توییتر به کارگیری مینمایید.

 


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۲:۵۹ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)