مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

بهترین وب سایت ها برای قالب های رایگان سایت


با وجود مجموع این ابزارهای نقل شده  طراحی سایت اختصاصی   برای طراحی وب سایت تماما بدون پول، ابزارهای دیگه ای هم وجود دارن که در سال 97 تحت عنوان ابزارهای قابل اعتمادتر و پر کاربرد خیس ارائه شدن که به عنوان کردن اون ها می‌پردازیم.

•webnode

با بیش تر از 27 میلیون استفاده کننده در عالم، WebNode یک گزینش دوستداشتنی دربین مبتدیان و متخصصان برای ساخت وبسایت های پویا میباشد. با به کار گیری از این ابزار سایت ها با کل دستگاه های Android، Mac و IOS سازگار خواهند بود. میتوانید صفحه ها اینترنت رو در پهنا یک سری دقیقه ساخت نمائید. در‌این ابزار کلیه چیز بدون‌پول میباشد. شما در پهنا 5 دقیقه می تونید یک وبسایت فارغ از تبلیغات و کاربردی داشته باشید. انعطاف پذیری و قابل اعتماد بودن این ابزار منجر گردیده که بیشتراز یک میلیون تارنما پویا در تعدادی لهجه متعدد با سیستم ادله های گوناگون فعال‌ساز‌ی بشه.

 

•IM Creator

این ابزار یک پارچه برای مبتدیان میباشد که می خوان تارنما های تعاملی تولید کننو توانمند ظواهر بشن. بیش تر از 11،240،766 وبسایت با به کارگیری از IM Creator ایجاد شده است. در اینجا شما ناچار نیستید با اپلیکیشن نویسی پیچیده فعالیت رو پیش ببرید و به مهارت های قابل انعطاف افزاری خاصی هم نیاز ندارید. شما با یک کلیک بی آلایش می تونید وب لاگ ها، وبسایت های تجارت الکترونیک و دکان های الکترونیکی بسازید.

 

•Site123

اکنون نزدیک به 15 سال عمل داره و تحت عنوان یکی بی آلایش ترین و دوستداشتنی ترین سازندگان تارنما در بازار محسوب می شه. صرفا کاری که می بایست بکنید اینه که قالب رو تعیین فرمایید، ویرایشش فرمائید و آنلاین منتشر نمائید. با این ابزار میتوانید اینترنت سایتی ساخت و ساز فرمایید که با کل کاغذ اکران ها سازگار باشه و جایگاه بندی سئوی بالایی داشته باشه. این پلتفرم همینطور کاملا با شبکه های مردمی سازگار میباشد.

 

•WebStarts

این ابزار یکی‌از معمولی ترین و شایسته ترین تارنما سازهای بدون پول سازماندهی گردیده در کسب و عمل میباشد که کل خصوصیت های اصلی و کارا رو پوشش می آبادی. شما می تونید پیش از آپلود سایتتون پیش فرض محتوای اون رو نگاهی بندازید. با به کارگیری از اون، می تونید وب لاگ ها، فرم های تماس، پرتفولیوی قشنگ و مغازه های اینترنتی ساخت فرمایید. ورژن اساسی WebStarts بدون‌پول میباشد، شما ناچار به پرداخت چیزی وجود ندارد مگر اینکه قصد به ارتقا اون به یک پکیج بهتری بگیرید.

 

•ucraft

این ابزار یکی از دیگه از وب سایت سازها میباشد که دارنده چهارچوب بر پایه ی بلوک میباشد. سایت ها توسط جمع کردن بلوک ها به طور عمودی روی همدیگه ساخته می شون. Ucraft یک پلت فرم میباشد که برای اشخاص خلق کننده مطلوب میباشد و طرح های هنری داره. بقیه خصوصیت های این بسته مجانی عبارتند از: میزبانی اینترنت، سرویس ها دامنه، پهنای باند نامحدود، ابزارهای seo، مقاله‌ها نرم‌افزار و غیره

 

•Bookmark

با به کارگیری از Bookmark، شما می تونید تارنما هایی رو ساخت فرمائید که متناسب با نیازهای کسب و عمل شما و انتظارات بازار میباشد. همینطور می تونید سایت های تبلیغاتی، صفحه ها فرود، مغازه های اینترنتی و مورد ها دیگه بسازید. شما سرویس ها نام نویسی دامنه بدون‌پول اخذ می‌کنید، البته مجاز به ساخت صرفا 10 ورقه اینترنت ذیل یک دامنه ی واحد میباشید. ورژن های مبلغی میزبانی اینترنت مجانی، امنیت SSL و دیگر خصوصیت های تجارت الکترونیک رو ارائه میده.

 

•WebsiteBuilder

نرم افزار مقدماتی این ابزار بدون پول میباشد. کاری که بایستی انجام بدید این میباشد که یک قالب مطلوب رو گزینش فرمایید، سفارشی فرمائید و آنگاه اون رو تنها با یک کلیک آنلاین منتشر نمائید. شما حتی می تونید وبسایت رو منتشر فرمائید و آپ دیت رسانی ها رو پس از فعال سازی وبسایت انجام بدید.

برای حضور در وب همینطور می تونید مبادرت به ساخت‌و‌ساز وب لاگ فرمایید که‌این شیوه به عده ای که هیچ تجربه حضوری در گوشه و کنار وب ندارند و قصد حضور آزمایشی در وب رو دارن سفارش می شه و اما قابلیت تبدیل وب لاگ به تارنما با تنها هزینه تثبیت دامنه وجود داره و قابلیت تبدیل وب لاگ به تارنما معمولا در همه وب سایت های ارائه دهنده سرویس ها بلاگ وجود داره.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۳:۰۱ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)