مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

منظور از اسلایدر تصاویر چیست؟


در صورتیکه در گوگل عبارت اسلایدر طراحی سایت اختصاصی  تصاویر را سرچ نمائید، اکثر وبسایت هایی که در حاصل اول به شما نشان داده گردد که چرا نباید آن را در سایت خویش داشته باشید البته قصد داریم در‌این مقاله دقیقا برعکس آن را تیتر کنیم زیرا داشتن چنین بخشی دقیقا برای شما حکم برگ موفق را در طراحی وب سایت دارااست.
برخلاف افرادی که در این زمینه لحاظ منفی دارا هستند، اسلایدر تصاویر رابط کاربری (UX) را بهبود میبخشد و به شما در دسترسی به هدف ها بازاریابی دیجیتال یاری کرده و سکو وبسایت شما‌را بهبود خواهد داد و حتی مهم ترین تصویر سایت شماست و از لوگو هم مهمتر میباشد و بیشتر به چشم می خورد.
طبق تمجید اسلایدر تصاویر، چند از تصاویری میباشد که در هدر سایت به ترتیب نشان داده میشود و گه گاه به آن اسلاید شو یا این که اسلاید تصاویر هم می‌گویند. معمولا در کاغذ مهم تارنما قرار می‌گیرد و در مقطع های وقتی معین، تصاویر مختلفی به شما نمایش داده می شود.
شاید تابحال با این نام شناخت نداشته اید البته با تارنما هایی عکس العمل نموده اید که از این قابلیت و امکان به کارگیری کرده اند، از جمله وبسایت یک هتل که در آن اسلایدر، تصویر جای های گوناگون آن را به اکران میگذارد و در هر یکسری ثانیه تصاویر عوض می گردند که حتما تحسین شمارا بر خواهند انگیخت.
اما اسلاید شوهایی هم می باشند که به طور دستی می اقتدار در اختیار گرفتن کرد. مزیت این نوع از اسلایدر تصاویر این میباشد که می‌توانید طبق هنگامی که دارید به مشاهده تصاویر بپردازید و حتی تصویری که دوست ندارید را رد کرده و وقت بیشتری به تصاویر و موضوعاتی که بیشتر می پسندید تخصیص دهید.

انتقادهای متفاوت در امر اسلایدر تصاویر چه است؟
انتقادهای متعدد در زمینه‌ی اسلایدر تصاویر چه چیزی است؟ایده ها مختلفی در بین اشخاص ماهر در مسئله ساخت وب سایت وجود دارااست که بایستی اسلایدر تصویر در وبسایت وجود داشته باشد یا این که نه.
4 دلیلی که طراحان اینترنت تیتر می نمایند که چرا نباید اسلایدر تصاویر در سایت شما وجود داشته باشد:

1- اسلایدرها پیام تبلیغاتی شما‌را وخیم می نمایند
طبق مطالعه ای که به وسیله Jakob Nielson برای مجموعه خویش انجام گرفت، استعمال از اسلایدر پیام تبلیغاتی شما‌را حاد می نماید زیرا عموم به آن به صورت تبلیغات نگاه می نمایند.

2- اسلایدرها رابط کاربری را بهبود نمی بخشند
در همین مطالعه، Nielson آشکار تولید که اسلایدرها میتوانند سبب ساز اتفاق پدیده ای به اسم کوری بنر شوند. کوری بنر یعنی یوزرها اطلاعاتی که در اسلایدها قرار داده اید را خیر می‌بینند و خیر فهم می نمایند. در سود، سردرگمی بیشتر سبب میشود که یوزرها از وب سایت شما خارج بروند.

3- روی سرعت بارگذاری برگه شما اثر میگذارند
زیرا در اسلایدر از تصاویر باکیفیت زیاد استعمال می‌شود، بعضا از طراحان اینترنت ذکر می نمایند که‌این فعالیت شدیدا روی سرعت بارگذاری وبسایت شما اثر منفی میگذارند.

4- اسلایدر تصاویر گوشی ریسپانسیو بودن وبسایت را ذیل تأثیر قرار می‌دهد
انتقاد دیگری که به اسلایدرها وارداتی این میباشد که روی دستگاه های گوشی به خیر اکران داده نمیشود و واکنشگرا بودن وبسایت را وخیم می نماید.

به همین استدلال این محرمانه از منتقدان عقیده دارا‌هستند که اسلایدر تصویر در تارنما اثر منفی روی سعی seo تارنما داراست. به کارگیری از اسلایدر رابط کاربری را وخیم می نماید، سرعت بار گذاری کاغذ تارنما را کاهش داده و واکنشگرا بودن تارنما را نیز از در میان میبرد و به این ترتیب مرتبه وب سایت شما‌را در گوگل تنزل می‌دهد.


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۵:۰۶ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)