مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

روش‌های افزایش سرعت سایت وردپرسی

علاوه بر یوزرها گوگل نیز در درجه دادن به تارنما‌ها به‌این مسئله داشتن سرعت بالای لود تارنما بسیار اهمیت میدهد استاندارد لود وبسایت بایستی در بین 3 تا 5 ثانیه باشد تا آیتم دقت موتورهای کاوش قرار گیرد همینطور لود وبسایت می بایست طراحی سایت اختصاصی  در گوشی و دیگر نمایشگرها نیز عالی باشد تا یوزرها موبایلی نیز جذب طراحی وب شما شوند.
چنانچه شما مالک ساخت سایت شرکتی، ساخت وب سایت فروشگاهی و یا این که فردی میباشید می خواهید که پیشرفت نمائید و به درآمد و جذب مشتریان بالایی برسید می بایست در مرحله اولیه تخت گاز تارنما خویش بعد از آن به مورد ها دیگری که در حیث یوزرها و همینطور گوگل دارای اهمیت هست اعتنا فرمایید.

آزمایش سرعت تارنما
خوشبختانه برای تشخیص سرعت طراحی وب ابزارهای گوناگونی در دنیای وب وجود دارااست که می تواند عمل اکثری از صاحبان وبسایت را شل نماید مثلا وبسایت‌های GTmetrix،Google Page Speed Insights ، Pingdom می‌باشند که نشان دهند تا وبسایت شما چقدر ارتفاع می کشد تا بار گذاری گردد همینطور عامل نماید بودن وب سایت را نیز مطرح نمایند تا به راحتی به رفع آن بپردازید.

افزونه‌های وردپرس
افزونه‌های مختلفی برای ارتقا سرعت ساخت وب سایت وجود داراست که ما درین قسمت شمارا با افزونه‌ها آشنا میسازیم. برای بهبود سرعت وبسایت خویش می بایست اقداماتی را انجام دهید تا خیالتان را تا حدودی ریلکس فرمایید در شرایطی‌که می خواهید کاری انجام دهید مسلما پیش از انجام آن با کمپانی هاستینگ خویش مشورت کردن نمائید داشتن خدمت قابل قبولی که با وردپرس هماهنگ باشد قادر است عمل شما‌را ریلکس نماید.

پلاگین Cache نصب نمایید
با نصب پلاگین Cache میتوانید قابلیت و امکان مهمی را برای وب سایت خویش به ارمغان بیاورید در واقع کش به تیم‌ای از داده‌ها گفته میشود که به طور موقت در آن ذخیره می گردد و چنانچه درخواست صورت پذیرد اکران داده میشود یکی‌از آن قابلیت و امکان‌ها این میباشد که آخری ورژن طراحی وب سایت شما‌را دخیره می‌نماید پلاگین‌های مختلفی از کش وجود داراست که عبارتند از: WP Super Cache، W3Totalcache، Rocket، Breeze و... است.
پلاگین WP Rocket
WP Rocket یکی شایسته ترین افزونه‌های خوب ارتقا سرعت طراحی وب سایت وردپرس میباشد که برای اشخاص نو کاری که آشناییت چندانی با کش ندارند مطلوب میباشد عمل با آن بسیار ریلکس بوده و خزنده‌ای که در آن می باشد با سرعت و توجه بالایی به خزش صفحه ها میپردازد شما میتوانید تنها با یک کلیک داده ها کش را تهیه و تنظیم نمائید یکی از دیگر از خصوصیت‌های این افزونه این میباشد که از Lazy Loading images پشتیبانی می‌نماید. خصوصیت‌های دیگری که در‌این پلاگین وجود داراست عبارتند از: تهیه و تنظیم DNS، seo دیتابیس، پشتیبانی از CDN
پلاگین Wp Super Cache


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۲:۳۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)