مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی .

مطالب ویژه و عالی درباره طراحی سایت اختصاصی

مرکز خرید و فروش سایت


مراد از داد و ستد وبسایت چه چیزی است؟ آیا راءس داد و ستد وبسایت وجود داراست؟ آیا می‌توانیم تارنما طراحی سایت اختصاصی  فراهم خریداری کنیم؟ آیا خرید وبسایت بهتر میباشد یا این که ساخت سایت؟ درین نوشته‌علمی ، به تحلیل راءس داد و ستد وب سایت پرداخته و مقایسه اجمالی میان خرید وبسایت و ساخت سایت انجام می‌دهیم.


راس داد و ستد تارنما
آیا مرکزی برای داد و ستد وبسایت وجود دارااست؟ آری. وب سایت های فرنگی متعددی وجود دارا هستند که صاحبان وبسایت و وبمستر ها ، با عضویت باطن آن تارنما ها ، تارنما خویش را به فروش می‌گذارند. بعضی دیگر از مشتریان ، برای خرید وبسایت ، به چنین تارنما هایی مراجعه میکنند. مقصود راس معامله وبسایت ، معرفی خریداران سایت به فروشندگان تارنما میباشد.

ولی آیا معامله وب سایت ، کاری تخصص دارد؟ یا این که شایسته ترین میباشد که به مکان خرید وبسایت دیگری و فروش وبسایت خویش ، مبادرت به طراحی وب سایت کنیم؟ برای جواب به‌این سوال ، با ساخت سایت علاءالدین هم پا باشید.

داد و ستد تارنما فراهم
بعضا اشخاصی که می خواهند کسب و کارشان را اینترنتی نمایند و در سطح وب با داشتن وب سایت عمل نمایند ، مبادرت به معامله سایت فراهم میکنند. براث نمونه ، فکر کنید صاحب و مالک یک وبسایت دانلود موزیک سازه به دلایلی می خواهد وب سایت خویش را بفروشد. در این حالت، شخص دیگیری هزینه ی دامنه ، هاست ، محتوای تارنما و اعتبار وبسایت را به طور یکجا به مدیریت وب سایت پیشین می‌پردازد و وبسایت را از آنِ خویش میکند. به‌این فعالیت ، خرید تارنما می گویند.

عوارض خرید وبسایت
عارضه ها خرید وبسایت ، متفاوت اند. بعضا از این اشخاص به جهت عدم علم کافی درباره با ساخت وب سایت ، نمیتوانند وبسایت مختص خویش را از نخستین پباده سازی نمایند ( که سفارش ما بدین اشخاص ، پیشنهاد ساخت سایت به کمپانی طراحی وب سایت علاءالدین هست ). برخی دیگر ، می خواهند به پیمان دارای اسم و رسم لقمه ی حاضر و فراهم را گوارا ی وجود نمایند! به همین استدلال ، مبادرت به خرید سایتی میکنند که از قبلی پباده سازی گردیده ، برای آن ساخت‌و‌ساز محتوا گردیده ، تبلیغات آن صورت گرفته و به نوعی فراهم ی کسب درآمد میباشد. ممکن میباشد عارضه ها دیگری نیز وجود داشته باشد که ما ذکر نکرده باشیم ؛ البته سوالی که ذهن را مشغول میکند ، این میباشد که آیا خرید سایت بهتر میباشد یا این که طراحی وب فردی ؟


برچسب: طراحی سایت اختصاصی،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۳:۱۵ توسط:مهمان نواز موضوع: نظرات (0)